gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Albert Einstein'e Ait Özlü Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Albert Einstein'e Ait Özlü Sözler Albert Einstein Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Albert Einstein sözleri arayan tüm misafirlerimiz için ve ilgili arkadaşalrımız için Albert Einstein'e ait özlü ve güzel sözleri paylaşıyoruz.

Hiç hata yapmamış birisi hiç yeni birşey denememiştir.

Hayal gücü bilgiden daha önemlidir.

Güzel bir kıza kur yaparken bir saat bir saniye gibi geçer. Köze oturursanız bir saniye bir saat gibi geçer. Görelilik budur.

İki şey sonsuzdur: Evren ve insan apttallığı. Aslında evren konusunda emin değilim.

Tanrı zar atmaz.

3. Dünya Savaşı ne biçim silahlarla yapılır bilemem ama 4. Dünya Savaşı sopa ve taşlarla yapılacak.

Dinsiz bilim topal, bilimsiz din kördür.

Doğanın bize sunduklarının yüz binde birini dahi bilmiyoruz.

Bilgi ilim değildir.

Yüce kişilikler her zaman ortalama akıllardan şiddet ve direnç görmüştür.

İnsan aklın sınırlarını zorlamadıkça hiçbir şeye ulaşamaz.

'A'yı hayatta başarı olarak tanımlayalım. Formül şudur: A=x+y+z. x çalışmaktır, y oyundur, z de çeneyi tutmasını bilmektir

Önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur.

Yüce Tanrıyı anlamak çok zordur. O, esrarengizdir fakat hiç bir zaman kinci ve kötü değildir.

Albert Einstein'e Ait Özlü Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir

Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir

Montesquieu 'a ait özlü sözleri hayatı, biografisi kimdir Zekanın peşinde koşmayın aptallığı yakalarsınız. Eğer...
  2. Albert Einstein Ait Özlü Sözler

Albert Einstein Ait Özlü Sözler

Albert Einstein Ait Özlü Sözler arıyorum var mı sizin sitenizde Albert Einstein Ait Özlü Sözleri lütfen konu linkini atın.
  3. Albert Einstein söylediği Özlü Sözler

Albert Einstein söylediği Özlü Sözler

Einstein söylediği Özlü Sözler Albert Einstein Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Albert Einstein sözleri arayan siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizler için Albert Einstein söylediği özlü ve güzel sözleri paylaşıma açıyoruz. "İlimsiz din topal, dinsiz ilim kördür." " Bir kum tanesinin sırrını çözmeyi başarsaydık, bütün dünyanın sırrını çözmüş olurduk. "...
  4. Albert Einstein Özlü Sözler

Albert Einstein Özlü Sözler

Albert Einstein Özlü Sözler Selam kızlar sizden Albert Einstein Özlü Sözlerini rica ediyorum.
  5. Albert Camus Özlü Sözler istiyorum

Albert Camus Özlü Sözler istiyorum

Kızlar merhaba hepinize keyfi dorukta neşesi bol mutluluk dolu bir gün diliyorum ve sizden bir rica da bulunuyorum Albert Camus Özlü Sözler paylaşır mısınız?

Sayfayı Paylaş