gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Alberta Ferretti 2010 gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gelinlik modellerinde ben şahsen kabarık şöyle ışıl ışıl şıkır şıkır olanları seviyorum nitekim bende gelinliğimin eteğini kabarık modelden seçtim iyiki seçmişim çünkü içimde kalmadı=)Şimdiki gelinlikler sanki pek bir sade beyazda olmasa gelinlik demeye bin şahit ister yanılıyormuyum arkadaşlar.İşte az önce bahsettiğim gibi düz ve sade gelinlik sevenler için Alberta Ferretti den 2010 yazına özel gelinlik modellerini sizler için sunuyorum.Ve son noktayı koyarak zevkler ve renkler tartışılmaz sözünü yineliyorum=) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ya haklısın gelinlik dedin azcık şöle göstericek kendini ne bu böle ben bunları arkadaşımın düğününe giderkende giyebilirim rahatlıkla:)...benim gelinligimde kabarıktı iyikide öyle giymişim..yani kısacası bu resimdeki gelinlikler hiç güzel degil..zevkler tartışılmaz tabi.

Alberta Ferretti 2010 gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Pronovias Gelinlik Modelleri...

2010 Pronovias Gelinlik Modelleri...

pronovias gelinlik pronovias 2010 gelinlik modelleri fiyatları 2010 fiyatları her genç kızın rüyasıdır güzel bir gelinlik giymek. buyrun meleklerim bunlar size özel..
  2. 2010 dar gelinlik modelleri

2010 dar gelinlik modelleri

dar gelinlikler 2010 dar gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2010 Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben şahsen gelinliğin çok dar olmaması taraftarıyım.Dar bir gelinlik giymek için öncelikle fiziğinizin kusursuz olması gerekiyor vede hareketlerinizin kısıtlı çünkü çok fazla rahat edilecek bir model seçimi değil..Heleki bizim Türk kültürümüzde gelinlerin hep pistten inmediği bir düğün...
  3. Complicite 2010 Gelinlik Modelleri

Complicite 2010 Gelinlik Modelleri

gelinlik modelleri bursa 2010 gelinlik modelleri bursa 2010 2010 gelinleri buyrun beğenin
  4. Akay gelinlik modelleri 2010

Akay gelinlik modelleri 2010

Türkiye'de gelinlik ve abiye firmalarının önde gelen isimlerinden biri olan Akay gelinlik 2010 gelinlik modelleriylede birçok genç kızımızın gelinlik tercihinde ilk sırada yer alıyor.Sizlere Akay gelinlik modellerinden seçmiş olduklarımı paylaşıyorum
  5. Fransız gelinlik modelleri 2010

Fransız gelinlik modelleri 2010

fransız gelinlikleri fransız gelinlik modelleri 2010 gelinlik modelleri fransiz gelinlikleri 2010 2011 Zarifliği,kumaşının ve tüllerinin kalitesi dünyaca ün yapmış Fransız gelinlik modellerinden sizler için seçtiklerimi paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş