gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Alberto`s Salsa Bar

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 231 39 50
    Yer: Teşvikiye

Adres: Abdi İpekçi Caddesi No:61 AFM Sinemaları girişi reasürans İş Merkezi Teşvikiye

Ücret: TLTL

Kredi Kartı: Butun Kartlar Gecerli

Park: YOK

Alberto`s Salsa Bar Latin tutkunlarına sesleniyor. Restaurant olarak da hizmet veren mekanın mönüsünde Meksika, İspanyol ve Güney Ameika mutfaklarının özgün yemekleri bulunuyor. Haftasoları canlı sıcacık Latin müziği eşliğinde eğlenceli bir akşam geçirebilrisiniz. Latin Amerika danslarına özel ilgisi olanlar için dans dersleri de verilen Alberto`s Bar hergün 14.00-01.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Alberto`s Salsa Bar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salsa

Salsa

Salsa'yı tarif etmek kolay değildir. Salsa'yı kimler buldu? Küba'lılar mı, yoksa Porto Riko'lular mı? Gerçekte Salsa, birçok Latin ve Afro-Caribbean danslarının birleşimidir. Herbiri, Salsa'nın gelişiminde önemli rol oynamışlardır. Küba'ya, Salsa'nın orijini ve ortaya çıkışının temellerini atması bakımından hakkını verdikten sonra söylemeliyiz ki, Salsa sadece Küba'nın dansı değildir....
  2. Bar

Bar

Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Rüyada bir bara gitmek para kazanmak için yasal yollara başvurmayacağınız ve daha sonra...
  3. Alberto Passini Resimleri

Alberto Passini Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Mel`s` Restaurant & Bar

Mel`s` Restaurant & Bar

mel s restaurant mels restaurant bebek mel s bebek mels 0212 257 70 40 Faks : 0212 257 70 41 Yer : Bebek Adres : Cevdetpaşa Cad. Vezirköşkü Sok. No:2 Bebek İstanbul Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : a to z dream dictionary at melsdream.com Bebek BP �nin üzerinde yer alan mekanda 1965`ten itibaren önce Süreyya ardından da S Restaurant...
  5. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...

Sayfayı Paylaş