gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Albüm kayıtlarını yurt dışında yapan ünlüler kervanına Gülşen de katıldı.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tüp bebek yaptıran ünlüler tüp bebek yapan ünlüler
    Albüm kayıtlarını yurt dışında yapan ünlüler kervanına Gülşen de katıldı. Ekibiyle Londra'ya giden seksi şarkıcı, hem müzikal hem de görsel anlamda yeni albümü için hazırlık yapacak. Gülşen, ayrıca İngiltere'deki mağazalardan bol bol alışveriş yapmayı da planlıyor.

Albüm kayıtlarını yurt dışında yapan ünlüler kervanına Gülşen de katıldı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yurt dışı üniversitelerinin YÖK denkliği

Yurt dışı üniversitelerinin YÖK denkliği

yurt dışında türkçe eğitim veren üniversiteler yök denklik listesi hangi üniversitelerin denkliği var türkiyeye denklik veren üniversiteler yurtdışında türkçe eğitim Yurt dışında eğitim görenlerin ve göreceklerin işine yarayacağını sandığım bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.Umarım yurt dışında eğitim görenlerin işine yarayan bilgilerdir Denklik (Accredition) Nedir? Yurtdışında ki...
  2. Fikret Kuşkan'da Boşananlar Kervanına Katıldı

Fikret Kuşkan'da Boşananlar Kervanına Katıldı

fikret kuşkan boşandı fikret kuşkanın eşi kuşkan eşi ın ve Bu ara ne kadar çok boşanma haberi duyuyoruz arkadaşlar farkındamısınız yakışıklı oyuncu Fikret Kuşkan'da boşananlar kervanına katılmış :tik: Ünlü oyuncu Fikret Kuşkan eşiyle yollarını ayırdı. Fikret Kuşkan ile oyuncu eşi Bahar Kerimoğlu Kuşkan, anlaşmalı olarak boşandı. Kadıköy 1. Aile Mahkemesi’nde çiftin 1 yaşındaki oğulları...
  3. Ünlüler Savaşa Katıldı!!!

Ünlüler Savaşa Katıldı!!!

Flash Flash Flash Ünlülerimizde Artık Savaşa Katılıp Savaşın Durması İçin Ellerinden Geleni Yapıyorlar İşte Bir Kaç Diyalog..... Gülben Ergen: Sürrrpriiiizzzz... Asker: Salak bu! --------------------------------------- Fatih Ürek: Hoşgeldin yaaaarrr... Asker: Komutanım vuruyorum... --------------------------------------- Bülent Ersoy: Çileeeeeeeeee.... Komutan: Çekiliyoruz!...
  4. yurt dışındaki bir okul

yurt dışındaki bir okul

yurt dışındaki bir okulun özellikleri ile ilgili yazı
  5. Yurt Dışı Alışveriş Yasağı!!!

Yurt Dışı Alışveriş Yasağı!!!

yurtdışı kozmetik yasağı yurtdışı alışveriş yasağı online alışveriş internet yurtdışından yasaklar,yurt dısı yasakları,2011 yasakları,yasaklı seyler,türkiye de yasaklanan seyler Kapalı mekanlarda sigara içmek yasaklandı, bloglara giriş yasaklandı, Youtube yasaklandı, Google servislerinin büyük bölümüne giriş yasaklandı, 22 Ağustos tarihinde internet yasakları başlıyor. Yani nereye gitmek...

Sayfayı Paylaş