gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Albüm piyasasındaki düşüş, dijital ortamda yapılan müzik satışlarını arttırdı.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Albüm piyasasındaki düşüş, dijital ortamda yapılan müzik satışlarını arttırdı. 'aveamuzik.com' adlı sitede, en çok İsmail YK'nın 'Yar Gitme' şarkısı prim yaptı. Sitenin Top 40 listesinde; Serdar Ortaç'ın 'Şeytan', Rafel El Roman'ın 'Sevdim Ama Sonu Yoktu', Ferhat Göçer'in 'Biri Bana Gelsin' ve Sezen Aksu'nun 'Yol Arkadaşım' şarkıları ilk beş arasında yer aldı.

Albüm piyasasındaki düşüş, dijital ortamda yapılan müzik satışlarını arttırdı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kapıdan, Posta Katalog Yoluyla Yapılan Satışlar

Kapıdan, Posta Katalog Yoluyla Yapılan Satışlar

katalogdan satış katalogla satış katalogla yapan firmalar katalogtan katalogdan yapan firmalar Kapıdan, Posta Katalog Yoluyla Yapılan Satışlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler Satıcının evinize ya da işyerinize gelerek yaptığı satışlar kapıdan satış olarak adlandırılmaktadır. Bir mal veya hizmeti gazete ve dergilerde yayımlanan ilanlar yoluyla veya bir katalogdan seçerek satın almak ise posta ve...
  2. İlköğretim öğrencilerinden müzik albümü

İlköğretim öğrencilerinden müzik albümü

Kayseri Özel Atlas İlköğretim Okulu Öğrencilerinden Oluşan Bir Grup, 12 Anonim Parçanın Yer Aldığı Bir Türk Halk Müziği Albümü Çıkardılar. Kayseri Özel Atlas İlköğretim Okulu öğrencilerinden oluşan bir grup, 12 anonim parçanın yer aldığı bir Türk Halk Müziği albümü çıkardılar. İlköğretim 3, 4 ve 5'inci sınıf öğrencilerinden oluşan 30 kişilik grup yaptıkları 3 aylık bir çalışma sonucu...
  3. Lüks Otomobil Satışında Düşüş

Lüks Otomobil Satışında Düşüş

Türkiye'de, BMW, Volvo, Audi, Mercedes gibi lüks otomobil satışında, 2008 için hedeflenen 19 bin adetin, yıl sonunda 15-16 bin civarında gerçekleşmesinin beklendiği bildirildi. Borusan Otomotiv Satış Müdürü Faik Ahmet Akkök, yeni BMW 7 serisinin tanıtımı için geldiği Adana'da,bu yılın 8 ayında belirlenen hedef doğrultusunda satışların gerçekleştiği otomotiv sektöründe, yılın son 4 ayında...
  4. Michael Jackson’ın albüm satışları hızla devam ediyor

Michael Jackson’ın albüm satışları hızla devam ediyor

michael jackson albüm satışları Heniz cenazesinin nereye gömüleceği bile belli olmayan Michael Jackson daha toprağın altına girmeden müzik piyasasında albümleri şimdiden yok satmaya başladı bile.Müzik piyasasında inanılmaz bir patlama yaşanıyor sanatçı için...Albümleri yok satıyor ve heryerde onun parçaları çalınıyor Michael Jackson'ın albüm satışları ölümünden sonra zirveye çıkmakla...
  5. Ya sonra film müzikleri albümü 2011-(Soundtrack)

Ya sonra film müzikleri albümü 2011-(Soundtrack)

Yönetmenliğini Özcan Deniz'in yaptığı başrollerinde Özcan Deniz ve Deniz Çakır'ın oynadığı Ya Sonra filminin müziklerinin yer aldığı albümün tanıtımına geçiyorum kızlar... Poll Production etiketiyle yayınlanan ‘Ya Sonra’ filminin Soundtrack albümünde Sezen Aksu Özcan Deniz Mozart Pachelbel ve Yasemin Mori şarkıları yer alıyor. Ünlü sanatçı Özcan Deniz’in senaryosunu yazıp yönettiği ‘Ya...

Sayfayı Paylaş