gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Alçacık Boylu Kadife Donlu deyiminin anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlrım bir arkadaşım bana bu deyimi kullandı " alçacık boylu kadife donlu " tam olarak bu deyimin anlamı nedir bana ne demek istedi acaba tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Alçacık Boylu Kadife Donlu deyiminin anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anasını ağlatmak deyiminin anlamı nedir ?

anasını ağlatmak deyiminin anlamı nedir ?

anasını ağlatmak deyiminin anlamı nedir. Sözcük anlamını istemiyorum cüle kurarsanız iyi olur.
  2. Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir?

Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir?

Merhaba arkadaşlar ben Boynuz Takmak Deyiminin Anlamını çok merak ediyorum Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir bilen varsa bana yazsın lütfen.
  3. Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Arkadaşlar acaba sizlerin arasında Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen bir arkadaş var mı? Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise bana yazsın bu deyimin açıklamasını
  4. Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canı Çıkmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması Canı Çıkmak Ne Demek Sevgili melekler, sizlerle en son paylaştığımız başını derde sokmak deyiminin anlamı ile ilgili açıklamlarımızın ardında bu kez Canı Çıkmak Deyiminin Açıklaması ile karşınızdayız .... Canı Çıkmak: Ölmek. Çok yorulmak. Çok yıpranmak anlamında kullanılır.
  5. Canını Vermek Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canını Vermek Deyiminin Anlamı Nedir ?

Canını Vermek Deyimi Ne Demek Canını Vermenin Anlamı Sevgili melekler, en son paylaştığımız canını acıtmak deyiminin anlamı konusunun ardındna bu sayfamızda da Canını Vermek Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Canını Vermenin Anlamı hakkında bilgiler paylaşıyoruz.. Can vermek; 1. Hiçbir şey esirgememek. 2. Bir şey uğrunda en değerli...

Sayfayı Paylaş