gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alçak gönüllülük

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mütevazı olduğunu görmek kadir ve kıymet sahibi olmaya, zafere erişmeye delalet eder.

Alçak gönüllülük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AlÇaK BaTı MeDeNiYeTiNi BaKıNdA GöRüN...

AlÇaK BaTı MeDeNiYeTiNi BaKıNdA GöRüN...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. uğur ışılak-dönen alçak olsun

uğur ışılak-dönen alçak olsun

Sabahın gecesi, Aşkın son hecesi, Hayatın bilmecesi; Yolculuk var bugün Zaman çok dar bugün Hesapla her nefesi Ecel korkusunun kıralım kanadını Sonsuzluk aşkının çıkaralım tadını Ve şimdi koyalım ve şimdi duyalım Bu sevdanın adını, Sevdamızın adı berrak sonu toprak dönen alçak olsun...
  3. Demet Akalın - Alçak

Demet Akalın - Alçak

SÖylenecek Bİr SÖzÜn Yoksa EĞer Evİmden Gİdebİlİrsİn Yeterİ Kadar Dİnledİm Artik Hayatimdan Çikabİlİrsİn Sana Ayilan Bayilan Yok Kİ Bulunmaz Hİnt KumaŞi DeĞİlsİn Bana GÖre Sen Yalanci DeĞİl, Yalanin Ta Kendİsİsİn AteŞ Olsan DÜŞtÜĞÜn Yerİ Yakarsin Bana HİÇbİŞey Olmaz Zamaninda Bİr Hata Yaptiysan Bunun GÜnahi Benİ Vurmaz SÖz AĞizdan Çikti Bİr Kere DÖnen Sen Gİbİ AlÇak Olsun Bu...
  4. Alçak Sadakat

Alçak Sadakat

Sevgi nedir diyoruz her zaman... Evet bu soru kimi sevenler için basit ve güzel,kimileri içinde acı ve zordur... üretmekmiş sevgi,.paylaşmakmış,beraber tüm zorluklara rağmen katlanıp sevmekmiş sevgi.....buraya daha nice güzel ve iyi sözler sığdırabiliriz öyle değilmi?...duyuyorum…evet diyorsunuz…şimdi bana peki neden mişli söylüyorsun bunları diyeceksiniz…ne yani yalan mı diyeceksiniz….....
  5. Alçak koltuğa Karikatür cevabı

Alçak koltuğa Karikatür cevabı

İsrailin yaptığı alçak israil koltuğu için karikatüristler güzel bir mesaj vermişler.

Sayfayı Paylaş