gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Alçak Sadakat

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sevgi nedir diyoruz her zaman...

Evet bu soru kimi sevenler için basit ve güzel,kimileri içinde acı ve zordur...
    üretmekmiş sevgi,.paylaşmakmış,beraber tüm zorluklara rağmen katlanıp sevmekmiş sevgi.....buraya daha nice güzel ve iyi sözler sığdırabiliriz öyle değilmi?...duyuyorum…evet diyorsunuz…şimdi bana peki neden mişli söylüyorsun bunları diyeceksiniz…ne yani yalan mı diyeceksiniz…..
    Evet yalan …evet mişli….
    ….Temelden bir bina bozulunca veya göçünce bina nasıl harabeye dönüşüyorsa nasıl çöküyorsa,sevgiyi harabeye, yalana, mişe
    çeviren,bozulabilen ve göçebilen bir temeli vardır.
    SADAKAT veGÜVEN….bu kelimeleri hiç düşünmeden yukarıda sevgi için yazılmış güzel sözcükleri yeniden yazabilir misiniz…. eminim yine mişli olurdu yazdıklarınız.
    Veya böyle olurdu bir ihtimal;
    Üretmekmiş…. yalan… paylaşmakmış…… yalan….beraber tüm zorluklara rağmen katlanıp sevmekmiş……. yalan…vs..vs… buraya daha bunun gibi daha nice kötü yalanlar sığdırabilriz….güven ve sadakat olmadıkca sevgi yalan……ve dikkat edin sakına bu yalanlara inanıpta benim gibi göçük altında kalmayın!!!!!!!
    İşte sevgi nedir sorusuna cevap işte bazıları için böyle acı ve zor oluyor maalesef….
    .

2. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Alçak Sadakat
    bencede çok doğru sadakatin bittiği yerde ki bunu biliyorsanız;sevgi olmuyor ilişkiyi devam ettiren başka sebeplerden dolayı bitirmiyorsunuz SEVGİ HALA VAR OLDUĞUNDAN DEĞİL.......

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Alçak Sadakat

kesinlikle katılıyorum teşekkürler yorumuna şekercik

Alçak Sadakat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgi Sadakat...

Sevgi Sadakat...

Olay İngiltere'de geçiyor: Yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yolda ilerlerken, bir bisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar. Hemşireler, adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar, ama 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını...
  2. Alçak gönüllülük

Alçak gönüllülük

Mütevazı olduğunu görmek kadir ve kıymet sahibi olmaya, zafere erişmeye delalet eder.
  3. Demet Akalın - Alçak

Demet Akalın - Alçak

SÖylenecek Bİr SÖzÜn Yoksa EĞer Evİmden Gİdebİlİrsİn Yeterİ Kadar Dİnledİm Artik Hayatimdan Çikabİlİrsİn Sana Ayilan Bayilan Yok Kİ Bulunmaz Hİnt KumaŞi DeĞİlsİn Bana GÖre Sen Yalanci DeĞİl, Yalanin Ta Kendİsİsİn AteŞ Olsan DÜŞtÜĞÜn Yerİ Yakarsin Bana HİÇbİŞey Olmaz Zamaninda Bİr Hata Yaptiysan Bunun GÜnahi Benİ Vurmaz SÖz AĞizdan Çikti Bİr Kere DÖnen Sen Gİbİ AlÇak Olsun Bu...
  4. Yüksek Sadakat

Yüksek Sadakat

Yüksek Sadakat Yüksek Sadakat ile, 2. albümlerinin kayıtları sırasında bir araya gelip, yeni albümleri, yeni solistleri ve yaptıkları müziğe kendi bakışları hakkında konuştuk. 2. ALBÜMÜN HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR. BU SÜRECİN NERESİNDESİNİZ ŞU AN ? Kutlu: Şu sıralar ikinci albümümüzün kayıt aşamasındayız. Şarkıların düzenlemelerini bitirdik. Kayıtlardan önce ufak tefek...
  5. Alçak koltuğa Karikatür cevabı

Alçak koltuğa Karikatür cevabı

İsrailin yaptığı alçak israil koltuğu için karikatüristler güzel bir mesaj vermişler.

Sayfayı Paylaş