gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

alçak topuk mu yüksek topuk mu??

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

bayanların vazgeçilmezidir ayakkabı..giymeye almaya doymayız,renk renk çeşit çeşit olsun da dizelim dolabımıza giyelim isteriz..tabi zevkler değişir,herkes bambaşka çeşit model ister..peki söyleyin bakalım melekler düz tabanmı seversiniz topuklu ayakkabı mıı ? camel-rengi-ayakkabi-gina-3c5.jpg & topuklu-ayakkabi-b5-3c5.jpg :D:D hangisi tercihiniz :D:D

2. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    yüksek topuk bana olmuyor malesef, boyum uzun olduğu için rahat yürüyemiyorum ve çook uzun oluyorum. oysa bayılıyorum görüntüsüne.

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tabiki vazgecilmezim yüksek topuk :D

alçak topuk mu yüksek topuk mu?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüksek Topuklar Nasıl Giyilir

Yüksek Topuklar Nasıl Giyilir

topuklu ayakkabı nasıl giyilir yüksek topuklu ayakkabı nasıl giyilir Yeni Başlayanlar için Yüksek Topuklar Her yeni başlangıçta olduğu gibi yüksek topuklar üzerinde yürümeye başlarken zorlanabilirsiniz. Ön hazırlık çalışmaları ve püf noktalarıyla topuklu ayakkabı giyme rehberi. Yeni bir topuklu ayakkabı almaya karar verdiğinizde topuğunun kalem gibi ince olmamasına özen gösterin....
  2. 2011 Yüksek Topuklar

2011 Yüksek Topuklar

yüksek topuklu ayakkabılar en yüksek topuklu ayakkabılar topuklar Bayanların özel gün ve gecelerde giyeceği abiye kıyafetlerinin altına yüksek topuklu ayakkabı daha uygun olacaktır.Verdiği zerafet ve güzel görünümü ile abiyelerin altına yüksek topuklu modeller tercihiniz olsun Melek'ler. Yüksek topuk giymeyi sevmeyenlerin bile yeri geldiğinde giyeceği özel günler oluyor.Normalde giymekten...
  3. İnce Yüksek Topuk Ayakkabılar

İnce Yüksek Topuk Ayakkabılar

Ah biz bayanların şu güzellik uğruna yapmıyacağımız şey yok... Uzmanların o kadar uyarmasına rağmen yine de yüksek topuklu ayakkabılara olan tutkunluğumuz bir türlü geçmek bilmiyor. Ama ne yapalım dimi hanımlar...Şöyle klasik bir giyimin altına yada abiye elbiseler ile başka türlü bir ayakkabı düşünebilirmiyiz:)) Özellikle abiye bir kıyafetin altına yüksek topuklu ayakkabılar oldukça şık...

Sayfayı Paylaş