Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

Ben 2 senelik evliyim. Ve esimin bana ettiği hakaretlerin kiyaslamalarin ardi arkasi kesilmedi. Ve bugun alkol aldi. Ve ona sordugum soru." Beninle kavga ettikten sonra baska bi kadin dusundunmu" dedim ve bana sen evde degilken biraneye gidip para teklif ettigini ona sarilip yaticagini soledi. Ben cok kotu oldum sinirlendim tepki koydum. Suanda konusmuyorum. Ne yapmaliyim bilemiyorum.

Ciddiye alma ayık değilki kafa. ama gerçekten kadınla uyumuşsa tepkini koy ortaya mesela 1 ay boyunca aynı yatakta onunla uyuma

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben birkere boynuzlandım hemde arkadaşımla aldattı boşadım bende tekrar evlendim ama buda beni aldatıyor hissediyorum ama biraz daha böyle devam ederse bunada kapıyı göstericem

Ben birkere boynuzlandım hemde arkadaşımla aldattı boşadım bende tekrar evlendim ama buda beni aldatıyor hissediyorum ama biraz daha böyle devam ederse bunada kapıyı göstericem

iki evliliğinizde de aynı durumla karşılaşmanız demekki sizin davranışlarınızı değiştirmeniz yönünde hareket etmelisiniz. Bence eş değiştirmek yerine kendinizi biraz değiştirebilirsiniz. Sevgiler...;)

Geri