gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Aldatan kişi mutlaka yakalanır mı?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

aldatan kadın nasıl yakalanır
    Bence her erkek yakalanır biyerde muhakkak açık verir.Bu karşı tarafa öyle zor gelirki bide evli olanlara.Bazı evli bayanlarımız susar bazen bide çocukları varsa yuvalarına zarar gelsin istemezler.Yinede allah kimsenin başına getirmesin.

Erkek mutlaka yakalanır. Çünkü kadın, bir gün aldatılma ihtimalini her zaman düşünür.

Hatta daha ilişkinin başında, aldatıldığında bunu ilk kime söyleyeceği, kimin omzuna başını yaslayıp ağlayacağı bile bellidir. Aldatılma ihtimalini aklından hiç çıkarmayan kadın, erkeği takip eder. Telefonlarını, ceplerini karıştırır, bilgisayar yazışmalarını takip eder. Kadın beyninin çalışma prensibi erkeğinkinden farklıdır. Erkek detaylara önem vermez. Kadınsa her şeyi detaylarda yakalar. Örneğin erkek, bir kadının yanından geldiğinde üzerine sinen kokuyu fark etmez. Ama kadın o kokunun bir başka kadına ait olduğunu şıp diye anlar. Erkek, söylediği yalanların çetelesini tutmaz. Ne yalan söylediğini unutur ve kendi ağzıyla yakalanır

Young bride bunu beğendi.
  2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    vayy ..:D Paylasim icin tesekkürler cnm.

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    Allah kimsenin başına vermesin diyorum zor durum yaa aldatacaklarsa niye evleniyorlar yaaa pis hainler :D:D

4. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    tabiki aldatan erkek yakalanir belli etmesede acik bir gun tek basina cika gelir.aldatilmadigimi dusunuyorum aldatilsamda kapinin onune koyarim.kadinlarinda bir gururu var.

Aldatan kişi mutlaka yakalanır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kişi sizce yakışıklı mı?

bu kişi sizce yakışıklı mı?

Arkadaşlar sizce bu kişi yakışıklımı??? KOD ADI : HAŞİN ''bana bakmayan kızın alnını karışlarım.'' diyor. doğrumu sizce? Yorumlarınızı bekliyorum...
  2. Müslüm Gürses - Aldana Aldana

Müslüm Gürses - Aldana Aldana

Gülen çehreleri sahte dostları Aldana aldana öğrendim artık Ne seven isterim ne vefalı bir dost Aldana aldana öğrendim artık Dostum gölgem olur sessiz sedasız Yanlızlığımda var ne arasanız Yaşarım sevdasız yaşarım aşksız Aldana aldana öğrendim artık Kim bilir daha neler günler gelecek Kim bilir bu gözler neler görecek Aynadaki çehre en acı gerçek Aldana aldana öğrendim artık Dostum...
  3. Aldatan Kadın Yakalanırsa.. :)

Aldatan Kadın Yakalanırsa.. :)

aldatan kadın yakalanırsa kocasını aldatan kadın böyle yakalanır Kadının biri kocasını 3 erkekle aldatıyormuş, hergün kocası evden gidince 3 adam eve gelir ve kadınla yatarmış. Kadin yine böyle bir günün sonunda adamlardan birisine demiş ki - "Sen yarın gelirken bir tepsi dolma yaptırıp getir"; diğerine - "Sen de bir büyük kap ayran getir." demiş. Diğer adam...
  4. Sizi aldatan kocanızı geri kazanmak için çabalar mısınız?

Sizi aldatan kocanızı geri kazanmak için çabalar mısınız?

aldatan kocaya mektup aldatan kocaya dua Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Cemile, kendisini bir yıldır aldatan ve Caroline'le arasında seçim yapmaya zorlanan kocasını geri kazanmaya çalışıyor. Siz olsanız ne yapardınız? şahsen ben olsam öyle boşanmaymış bırakıp gitmekmiş vs yapmazdım ona mükafat olurdu çünkü. şu andan aklıma gelmiyo ama cezası ağır olurdu...:)
  5. Var mısın? {Mutlaka okuyun}

Var mısın? {Mutlaka okuyun}

gerçekten böyle bişey yaşanmış dermisiniz kızlar eğer yaşanmışsada çok kötü.. heralde ben olsam kaldıramazdım. ne büyük sevgiler var allah bütün meleklerimizi ömür boyu sevgiyle yaşatsın... Varmısın Saatlerdir bilgisayarın başında oturuyordu, hala beklediği e-posta gelmemişti. Silkindi. Kaç saat olmuştu bilgisayar başına oturalı? Oooo! İki saatten fazla olmuş, koskoca iki...

Sayfayı Paylaş