gebe
  1. DeRyAaLı

DeRyAaLı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Aldatan sevgiliye işkence

Konu, 'Komik Resimler' kısmında DeRyAaLı tarafından paylaşıldı.

[HR][/HR][​IMG] [​IMG] [​IMG]

Aldatan sevgiliye işkence konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senmisin aldatan :)

Senmisin aldatan :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. işkence

işkence

Rüyada İşkence gören refaha, huzura ulaşacak demektir. işkence yaptığını gören ise sorunlu zaman geçirecek anlamındadır. Korku veriyorsa kabus olduğu için yorumlanmaz. Korku vermiyorsa kişinin duyguları ile ilgili sorunlara işaret eder.
  3. Müslüm Gürses - Aldana Aldana

Müslüm Gürses - Aldana Aldana

Gülen çehreleri sahte dostları Aldana aldana öğrendim artık Ne seven isterim ne vefalı bir dost Aldana aldana öğrendim artık Dostum gölgem olur sessiz sedasız Yanlızlığımda var ne arasanız Yaşarım sevdasız yaşarım aşksız Aldana aldana öğrendim artık Kim bilir daha neler günler gelecek Kim bilir bu gözler neler görecek Aynadaki çehre en acı gerçek Aldana aldana öğrendim artık Dostum...
  4. sevgiliye..

sevgiliye..

Ne kötüdür insanın aklı ile yüreğinin arasında kalması... Ne kötüdür insanın an kadar yakın Bir asır kadar uzak olması... Ne kötüdür bilirmisin insanın bildiğini anlatamaması... Ben deyip susması sen deyip ağlamaklı olması...
  5. İşkem çorbasının tarifi

İşkem çorbasının tarifi

işkembe çorbası tarifi resimli işkembe çorbası nasıl yapılır işkembe çorba yapılışı Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak ve ağzınıza tat katacak mis gibi işkembe çorbası tarifi sunuyoruz bu yazımızda Melek'lerim. İşkembe çorbası nasıl yapılır diyenler, buyrun çorbanızın tarifi burada arkadaşlar. Malzemeler 1 Kg İşkembe (temizlenmiş) 2 Çorba Kaşığı Un 2 Yumurta Sarısı 1...

Sayfayı Paylaş