gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

aldatılabilirim de, aldatırımda.....

Konu, 'Magazin' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bu sözler 6 aylık hamile Çağla Şikel 'e ait.............. Eşi Emre Altuğ’un bir röportajdaki “Çağla’yı şu anda aldatmam ama ilerisi için bir şey diyemem” sözlerine hiç kızmadığını söyleyen Çağla Şıkel “Evlilik günün birinde yıpratılırsa aldatılabilirim de, aldatabilirim de” diyor
    Emre Altuğ’la bir yıl önce nikâh masasına oturan Çağla Şıkel oğlu Hüseyin Kuzey’i kucağına almak için gün sayıyor. Milliyet'e konuşan Şıkel, duygularını “Çok heyecanlıyım. Hayatta ilk defa sen hamile kalmışcasına özel hissediyorsun kendini” sözleriyle anlatıyor...
    Eşi Emre Altuğ’un verdiği bir röportajda “Çağla’yı şu anda aldatmam ama ilerisi için bir şey diyemem” sözlerine hiç kızmadığını belirten Şıkel “Emre boş konuşan, palavradan ‘Hayatım boyunca aldatmam’ diyecek bir adam değil. Emre bir şey söylüyorsa gerçekten anlatmak istediği bir şey vardır. Evlilik günün birinde yıpratılırsa aldatılabilirim de, aldatabilirim de” diyor

aldatılabilirim de, aldatırımda..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek aldatırsa

erkek aldatırsa

Ahmet Altan kitabını yazdı, çoğumuz ne hissedeceğimizi bilemeden okuduk. Meg Ryan'ın eşini Russel Crowe ile aldatması basına yansıyan az sayıdaki "kadın da aldatır" örneklerindendi. Yoksa hep "mağdur"konumunda gösterilen kadın yavaş yavaş erkekle rollerini mi değişiyor? Evliliklerinin dördüncü senesiydi. Sürekli tartışıyorlardı. Evde, markette, arabada, telefonda? Uzun...
  2. ''aldatırsam ayrılırım''yalan!

''aldatırsam ayrılırım''yalan!

'ALDATILIRSAM AYRILIRIM' YALAN! Kadınlar artık daha güçlü daha talepkar.... Erkekler zaten kadınları anlamıyor... Artık kimse alternatifsiz değil... Kadın-erkek ilişkilerindeki değişim dönüşüm hakkında herkesin bir fikri var. Ama biz çıkmaza giren ilişkileri; aşk evlilik sadakatsizlik konularını bir soralım dedik. Gazete Habertürk - HT Magazin - Füsun Saka Kognitif ve Davranış...
  3. aldatırken haklı olabileceğini düşündünüzmü

aldatırken haklı olabileceğini düşündünüzmü

belki çok tepkili okuyacaksınız ve kızacaksınız arkadaşlar ama hayatta yapmayı düşünmedim ama yapanların bilhassa biz kadınların mutlaka haklı sevepleri vardır diye düşünüyorum.(istisnalar başka, sırf zevk için yapanları demiyorum) öyle kocalar varkı; insanı canından bezdirir. evi dar eder, sevgisini azıcık hissetseniz o bile yetecek, ama çocuklar deyip katlanırsınız, bakıyorum her kez boşan...
  4. deniz

deniz

merhaba arkadaslar,ben 27.12.2010 tarihinde dusuk yaptim,ondan sonrada subatin 7 sinde adet gordum,daha ondan sonrada adet gormedim.idrar testi yaptim 3 defa ama negatif cikti ama yinede emin olamiyorum.sizce neden adetim gecikmis olabilir ve hamile olabilir miyim??(kasiklarimdaki nadir agrilar disinda bi belirti yok)sizzden cavap bekliyorum,tesekkurler:))
  5. Eşiniz Sizi Aldatırsa Ne Yaparsınız ?

Eşiniz Sizi Aldatırsa Ne Yaparsınız ?

Melekler, bu çok zor ve acıtıcı bir soru biliyorum. Kolayca kestirilip atılacak bir cevabı da yok. Yani ancak başına gelen bilir, Allah göstermesin. Ama şu halinizle, ya da etrafınızda, yakın çevrenizde olanlardan da ders almış olma ihtimalini de göz önüne alırsak, eşiniz sizi aldatsa ne yaparsınız ? Ona ikinci bir şans verir misiniz ? Yoksa kapıyı çekip çıkarmısınız ? Düşünün bakalım...

Sayfayı Paylaş