gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Aldatılan İlişkilerin Düzelmesi

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

huz bi yedi kallet edrikni ne demek aldatılma duası Öncelikle Allah bu durumda olan kardeşlerimizi tez vakitte, hayırlara kavuştursun..
    Aşağıda yazılı salavatı şerifeler son derece haklı ve meşru taleplerin olması için okunmalıdır, aksi taktirde okumaya teşebbüs bile etmeyin buyruluyor.

'Essalatü ves selamü aleyke ya seyyidi ya rasülellahi huz bi yedi kallet hıyleti edrikni edrikni edrikni edrikni bi lutfike ve keramike ya nebiyyer rahmeti ve ya kaşifel ğummeti ve müferricel kürübi ve ya rahmeten lil alemine ya hamiyel mazlumine hallısni hallısni hallısni.'

abdesli ve namazlı okumanız herzaman daha hayırlı olacakdır arkadaşlar,
    7 gece 1000 kere okumaya devam eden kısa zamanda selamete erişirsiniz Allahın izniyle.

alıntı

2. utsil

utsil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Asında ben çevirgel duası için merak ettiğimi dile getirmek istiyorum gerçek dua bumu yoksa bu bilinenin bi kısmı mı ve tecrübe eden var mı ben eşimin tekrar bana dönmesini ve sevmesini istiyorum dememin bi sakıncası yok galiba

Aldatılan İlişkilerin Düzelmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aldatılan bebekler

aldatılan bebekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sabah sersemliğinin düzelmesi

sabah sersemliğinin düzelmesi

Sabahları yataktan yorgun argın kalkanlar dikkat: Hareket miktarınız arttıkça yorgunluğunuz azalacak. Bugünlerde her zaman yaptığınız işler sizi her zamankinden daha fazla mı yoruyor? 'Hangi vitamini alsam da eski canlılığıma kavuşsam' diye mi düşünüyorsunuz? Alacağınız küçük önlemlerle yorgunluk sorunundan kurtulmanızı sağlayacak yolları işin uzmanları gösteriyor. Banyonuzun ısısından günde...
  3. Aldatılan kadınların tepkileri

Aldatılan kadınların tepkileri

Çeşitli milletlerden hanımlara "kocanız sizi aldatırsa ne yaparsınız" diye sormuşlar. İtalyan Kocamı öldürürüm. İspanyol Kocamı da sevgilisini de öldürürüm. Alman Kendimi öldürürüm. Japon Önce kocamın sevgilisini, sonra kendimi öldürürüm. İngiliz Viski ne güne duruyor? Rus Votkalarla sarhoş olurum. Amerikalı Alacağım nafakayı hesaplamaya başlarım....

Sayfayı Paylaş