gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Aldatılan Kadın Ne Yapar

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

aldatılan kadın ne yapmalı aldatılan kadın ne yapar dinimizde yapmalı hamilelikte aldatılmak islamda
    meleklerım bakın neler yapmış..aldatılıdıgın duyuncaa.arabayı parçalamış.bence az yapmış ..ben olsamm arabayı degıl neyse yaaa..hıç kımse aldatılmayı haketmez.aldatan olursa da aynen boyle olur.buyrunn bakınn..

2. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aldatılan Kadın Ne Yapar
    İyi yapmış ellerine sağlık . Bir tanesinide kafasına indirseydiye

Benimki böyle birşey yapsa aynen böyle olurum. Ama öldürmek için değil sakat bırakıp ömür boyu süründürmek için..

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aldatılan Kadın Ne Yapar

bencede canım katılıyorum sana hemde sonuna kadar

Aldatılan Kadın Ne Yapar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyumadan önce kadın ne yapar

uyumadan önce kadın ne yapar

KADININ YATMADAN ÖNCE YAPTIKLARI Evli bir çift televizyon seyrediyordu. Bayan “yoruldum, ben yatmaya gidiyorum” dedi. Ertesi gün ev halkı öğle yemeklerinde yemek üzere yanlarında götürmeleri için sandviçler yaptı. Mısır patlatma kabını temizledi, ertesi akşam yemek yapabilmek için buzluktan et çıkardı. Kahvaltıda yenen tahıllı besinlerin ne kadar kaldığına baktı, şeker kabını doldurdu,...
  2. Aldatılan kadının intıkamı

Aldatılan kadının intıkamı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aldatılan kadınların tepkileri

Aldatılan kadınların tepkileri

Çeşitli milletlerden hanımlara "kocanız sizi aldatırsa ne yaparsınız" diye sormuşlar. İtalyan Kocamı öldürürüm. İspanyol Kocamı da sevgilisini de öldürürüm. Alman Kendimi öldürürüm. Japon Önce kocamın sevgilisini, sonra kendimi öldürürüm. İngiliz Viski ne güne duruyor? Rus Votkalarla sarhoş olurum. Amerikalı Alacağım nafakayı hesaplamaya başlarım....
  4. Kadın bir günde neler yapar?

Kadın bir günde neler yapar?

Melekler bu erkeklerin gözünde ne yapsak yaranamayız hep boş işlerle uğraşıyoruzdur onlara göre.. Kadın neler yapar bir gün boyunca süsü püsü, makyajı bir kenara bırakalım temizlik yönünden düşünelim. Bir kadın sabah kalktığında akşama kadar ne yapar ? Birde hikaye ekliyorum ; Tam sırası gelmişken :) Adam akşamüstü eve geldiğinde bahçenin karmakarışık olduğunu görmüş. Çocukları bahçede...

Sayfayı Paylaş