gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aldatılan kadınların tepkileri

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çeşitli milletlerden hanımlara "kocanız sizi aldatırsa ne yaparsınız" diye sormuşlar.
    İtalyan

Kocamı öldürürüm.

İspanyol

Kocamı da sevgilisini de öldürürüm.

Alman

Kendimi öldürürüm.

Japon

Önce kocamın sevgilisini, sonra kendimi öldürürüm.

İngiliz

Viski ne güne duruyor?

Rus

Votkalarla sarhoş olurum.

Amerikalı
    Alacağım nafakayı hesaplamaya başlarım.

Fransız

Dünyada başka erkek mi yok, hemen yenisini bulurum.

Arap
    Hocaya gider muska yazdırırım.

Türk

Kocam beni aldatmaz...

Gerçekten Türk kadınına sorsanız "aaa kocam beni aslaaaa aldatmaz "der en başta.Aldatıldığını bile çok zor kabullenir ne yazıkki uzun süre zaten bunu kimseye söylemek bile istemez...çünkü o çok sevdiği güvendiği etrafına övdüğü kcası ona ihanet etmiştir .

Bir laf var ya eşini çocuğunu öen yarı yolda kalırmış hesabı bazen en güvendiğin insan bile ihanet edebiliyor..

Aldatılan kadınların tepkileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılan kadının intıkamı

Aldatılan kadının intıkamı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aldatılan Kadın Ne Yapar

Aldatılan Kadın Ne Yapar

aldatılan kadın ne yapmalı aldatılan kadın ne yapar dinimizde yapmalı hamilelikte aldatılmak islamda meleklerım bakın neler yapmış..aldatılıdıgın duyuncaa.arabayı parçalamış.bence az yapmış ..ben olsamm arabayı degıl neyse yaaa..hıç kımse aldatılmayı haketmez.aldatan olursa da aynen boyle olur.buyrunn bakınn..
  3. Tepkiler :)

Tepkiler :)

KLASİK TEPKİ: Sıraya geç kardeşim NEOKLASİK TEPKİ: Şeker kardeşim sıraya geçiver REALİST TEPKİ: Sıra var SURREALİST TEPKİ: Sallandıracaksın bunlardan ikisini kızılay da bak bir daha yapabiliyorlar mı? ROMANTİK TEPKİ: Beyefendi galiba sırayı görmediniz NATURALİST TEPKİ: Sırana geç MODERN TEPKİ: Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da POST-MODERN: Sırana geç lan ayı!...
  4. Aldatılan kadın mutlaka intikam alır!!!

Aldatılan kadın mutlaka intikam alır!!!

aldatılan kadın nasıl intikam alır bir erkekten nasıl intikam alınır aldatan erkekten alınır erkeklerden aldatılan kadın almalı Kadın altaılınca intikam çanları çalmaya başlar.Bende aldatılsam bende hemen ilk iş olarak bir initkam planı hazırlarım:DBuyrunuz. ''Aldatılan her kadın intikamını alır'' Kadın erkek ilişkisinin gizemi yıllardır çözülemedi. Esquire dergisi de Zeynep Mansur'a...

Sayfayı Paylaş