gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Aldatılanlar Fun Club

Konu, 'Fan Club' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

kocasını aldatan kadınların itirafları aldatılanların hikayeleri kocasını aldatan kadınlar anlatıyor kadınlardan itiraflar kocasini kadinlar anlatiyor Aldatıldınız mı?
    Ben psiko Beno sizlerin dinlemek için burdayımm aldatıldıktan sonraki hissettiklerinizi bu bölümde paylaşabilrsiniz...Henüz çözüm bulacak ruh halim var mı yok mu bilemicem ama sizleri dinlemekten büyük zevk duyarım:)

Unutmadan belki acı bişey olabilir ama artık iş işten geçmiştir ve kendimizi üzmemizin bir anlamı olmadığını düşünüyorum... Biz bayanların güçlü olduğunu düşünüyorum ve herşeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum..Sonuç olarak böyle bir olayınız varsa artık üzülmenin anlamı yok burda bizimle paylaşıp içinizdeki sıkıntılardan kurtulun...

İlla kendiniz yaşamış olmanızada gerek yok bir yakınınız yaşadıysada paylaşabilirsiniz..Bunlar artık günümüzde çok gördüğümüz olaylar belki bize ders çıkarıcı bir payı olabilir bu fan clubın :D Hiç sıkılmadan paylaşmanızı rica ederim en azından belki sizin anlattıklarınızla bu yaşanan olaya bir sonuç bulabiliriz..

Son olarak burada ne kadarınız paylaşır ablalarım bilemicem ama paylaşmanızı bekliycem dediğim gibi siz yaşamamış olabilrsiniz ama yaşayanların duygularını burada paylaşırsanız güzel olur..Utanılcak birşey yok bu hayatın gerçeği paylaşımlarınızı bekliyorum ablalarım.

Saygılar :D:D:D

Psiko Beno :D

Son düzenleme: 29 Ağustos 2008
  2. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aldatılanlar Fun Club
    ömürsün angelim bu saatte beni güldürdünya:D sen çok yaşa canım

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

mıss çık aradan anam ya durun bii zuhahaha harbiden

4. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Anne bu fan işe yaradı mı ne :) Sizi güldürdüysem ne mutlu bana ablam :)

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

hee cocuğum konuyla çok alakalı ağlancak halimize gülüyoruz baksana

6. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Evet aldatılmak kötü bişey ama buna kafamızı yormayıp eğlenceyede dönüştürebiliriz (çünkü artık iş işten geçmiştir ve kendimizi boşa harcamanın anlamı yok) dmi annem :)

7. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    kutluyorum seni kızım gerçekten günümüzde oldukça artan bir toplum yarası.burda bunları paylaşmak belkı üzücü ama bir yerdede unutmayalım kendı cinslerimizle yaşıyoruz bu olayı belki okunur ve insanların neler hıssettıklerını bir parça anlamış olur.bizlerde bir parça bu olaylardan yaşananlardan fikir ssahibi oluruz bence gerçekten gerekli ve faydalı bir bölüm açmışsın teşekkürler ederim meleğim..tüm samimiyetinizle bekliyorum arkadaşlar

8. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Evet annem çok güzel bir konu aslında...Ablalarımın paylaşımını bekliyorum..Bu açtığım olay hergün yaşanmakta neredeyse..En azından biz bayanlar güçlüyüz ve bunlara bir çözüm bulabiliriz

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bencede güzel konu aldatılmadım hiç ama allah korusun u duruma düşsem bende kafama takmazdım değmez çünki canımı sıkamam benden başkasına

10. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

En iyisini yaparsınız..ALLAH korusun kimse böyle bir olay yaşamasın..Ama yaşansada bunda utanılcak birşey yok hayatın gerçekleri ve bizle paylaşılarak çözüm bulcağımıza inanıyorum.Yorum için teşekkürler

11. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bende cok sükür yani bildigim kadariyla aldatilmadim :D:D
    Ama bakmadanda gecemedimmmm

12. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Arkadaşlar bendenizde baskıncı Meleğiniz. Aldatma eğilimi olan her erkeği anlarım. ve o işe başlamadan ben bitiririm işi:D
    canım süper bi paylaşım olmuş. teşekürler:)

13. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

merynin dedigi gibi bildigim kadariyla aldatilmadim oyle birsey de olmaz inshaAllah ama olursa kapndayim psiko beno :D Allah korusun ya ben parcalarim esimi duysam ole birsey cunku cok kiskancim

14. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlar nette gördüm paylaşayım dedim biraz uzunca ama.herkesin yaşadığı yada duyduğu tanık olduğu aldatılmalar vardır mutlaka bu konuda görüşlerinizi bekliyoruz arkadaşlar

İhanet..! Gerçeğin soğuk yüzü, acıların en büyüğü… Kimilerine göre ise hayatın bir parçası, yaşamı renklendirme sembolü…
    Şimdi buraya okuduğumda bir arkadaşımı aklıma getiren ve gözyaşlarıma hakim olamayacak kadar etkilendiğim bir yazıyı yazacağım… Çünkü tıpkı arkadaşım ve yazımdaki tanımadığım kahraman gibi bende ihanete uğradım! İhanet sadece aldatılmak değildir. Benim uğradığım ihanet sevdiğimin başkasının olmasıydı. Benim değildi ama kalbim onundu… İhanete uğrayanda kalbimdi aslında. Sonumuz benzemiyor sadece; bu iki kahramanla. ama hepimizin sonu onların gittiği yer sonuçta… Sadece canı alan biz değiliz. Neyse uzatmayayım daha fazla da başlayayım artık yazıma, yazısına…

Kocası karısının intiharına anlam veremiyordu. En mutlu oldukları zaman nedendi bu? Karısının bir günlüğü vardı. Ara sıra yazardı. Başucundaki komodinde dururdu. Bugüne kadar hiç okumamıştı. Ama beyninde dönüp duran sorunun cevabı ondaydı biliyordu. Her ne kadar ‘okumayacağım’ diye karısına söz vermiş olsa da sözünü tutamadı. İlk sayfada düğün günleri yazıyordu. Kendini ’kraliçe ’gibi hissediyormuş karısı, hatırladı gerçektende öyleydi, her şey bembeyazdı ve muhteşem bir düğündü. Aslında bu tam bir günlük değildi, karısı çoğunlukla kendi duygularını ve eşine olan aşkını anlatmıştı, her günde yazmamıştı. Evliliklerinin 3.yılına denk gelen dönemde yazılar kesilmişti ve işte en son yazı, intihar günü yazılmıştı… ”dayanamayıp bu günlüğü okuyacağını biliyordum sevgilim. Haklısın, bunu neden yaptığımı merak ediyorsun dimi bitanem? bu kadar mutluyken neden canına kıyar insan? peki ben gerçekten mutlu muydum aşkım? ben seni kocaman bir yürekle sevdim, gözlerim değil yüreğimdi seni gören. duruşunu, uyumanı, gülmeni, kızmanı, şaşkınlığını, saflığını, kurnazlığını. Çocukluğunu, kaprislerini, oyunlarını, sitemlerini sevdim. Suskunluğunu da sevdim sesini de. Seni severken yorulmadım çünkü sen yaşam kaynağımdın, eksik kalan neyim varsa seninle tamamladım, seninde beni böyle sevdiğini sandım. Beni sevmediğini öğrenince yıkıldım. itiraz etme sakın! SEVSEN ALDATIR MIYDIN BENİ?’
    İşte böyle. Her şeyi biliyordu kadın, pamuklara sardığı, gözünden kıskandığı onu aldatıyordu ve bu ihaneti kadının aşkı çıkarmıştı ortaya! sadece sesindeki bir titreme ele vermişti adamı!. Takibe başlamıştı, kaçıncı günüydü takibin bilmiyordu ama yakalamıştı adamı. ‘ Binadan yanında o kadınla çıkmıştın, taksiden inerken elini tutuyordun, gülüşüyordunuz, midem bulandı. Beni getiren taksiye geri bindim eve geldim, ne yapacağımı bilmiyordum. Önce valimizi toplayıp gitmek istedim yapamadım sonra seni arayıp her şeyi söylemek istedim onu da yapamadım, sonra ölmek istedim. Evet, en kolayı buydu! ama ya gerçek bu değilse! ya bana ihanet etmiyorsan? aslında gerçek gün gibi ortadaydı ama görmek istemiyordum! hemen işyerindeki ortak bir arkadaşımızı aradım, kızı tarif ettim adını söyleyiverdi, sonra da kızla konuştu. Kız her şeyi anlatmıştı, sevişmelerinizi bile… Artık bir karar alma zamanı gelmişti, bende seni aldatacaktım, ama bir erkekle yapamazdım midem almazdı bunu! o halde geriye tek bir seçenek kalıyordu; ölüm!’ ‘Biz evlenirken bir söz vermiştik hatırlıyor musun? kimse ölmeyecekti, ölen sözünü yerine getirmemiş sayılacaktı, diğerini aldatmış sayılacaktı. Bana başka çare bırakmamıştın sevgilim. İhanetimin adı ‘ölüm’ olacaktı…’ ‘Şimdi sıra seni yeniden bana aşık etmeye gelmişti. Başardım bunu, yıllarca bunun için uğraştım, dünyanın en tutkulu kadını oldum, her şeyi mükemmel yapmaya çalıştım. Seni hayran bıraktım kendime, bağlandın, bensiz yapamaz oldun. İçimdeki büyük acıyla yaptım bunları, çok kez vazgeçmek, gitmek istedim ama intikam hırsı durdurdu. Seni hem seviyor hem de nefret ediyordum. Tam 4,5 yıl bu anı bekleyerek yaşadım. Son evlilik yıldönümümüzü hatırlıyorsun değil mi? bana aldığın hediyenin kutusundan çıkan yazıda şunlar yazılıydı; ’her şeyin bir anlamı var hayatta ama seninle her şey daha anlamlı, hayatın kendisi mesela… Sen olmasan ben bu kadar bağlı olur muyum hayata? bu kadar keyif alır mıyım yaşamaktan? sen olmasan gülebilir miyim ağız dolusu? umutla bakabilir miyim yarınlara? zaman geçmesin diye, seninle bir kaç saniye daha fazla olayım diye dualar eder miyim? bak mevsim değişiyor, bahar yüzünü gösteriyor. bütün o tomurcukların, yemyeşil yaprakların gözüme bu kadar güzel görünmesinin sebebi de sensin. Mutluluğun tamamını sorsalar bana senin adını veririm. Sen olmasan yaşadığım her şey eksik. Bu yüzden sensiz bir mutluluk olamaz benim için. Ya aşk? sen aşksın aşkta sen! seni her gün biraz daha fazla seviyorum.’ Sen ki birkaç kelimeyi bir araya getirip yazamazdın, sana bunları yazdırabildiğime göre artık zamanı gelmişti ihanetimin. Ölümü koynuma alıp uzaklaşmanın, seni tek başına, ihanet acısıyla bırakmanın. Sevgilim çok acımasız olduğumu düşünüyorsun değil mi? Sen de bana acımadın, bir kaçamak uğruna beni, umutlarımı, hayallerimi, inandığım tüm değerlerimi yıktın! Yine de severek ayrılıyorum senden bunu bil. Hoşçakal…’
    Ve işte yine gözyaşlarım… Çok etkilendiğim, gerçek hayatta gördüğüm ve başıma geldiği için sizinle paylaşmak istedim bunu. Ama eminim ki bu yazıda her birimizden bir parça var. İhanet aynı anlamda olmasa da! Allah’ımdan ona rahmet diliyorum..!

15. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Gidene kal demeyeceksin....
    Gidene kal demek zavallılara
    Kalana git demek terbiyesizlere
    Dönmeyene dönn demek acizlere
    Hak edene git demek asillere yakışır
    Kimseye hak etmediğinden fazla değer
    Vermeee
    Yoksa değersiz olan hep sen olursun....

Biz kadınları yaralayan bizi arkamızdan vuran aslında erkekler değil
    hemcinslerimiz........
    Kimimiz görmemezlikten gelip yuvam diyerek bazı şeylere göz yumup oturuyoruz.
    Kimimiz ben bunları hak etmedim diyerek eşimize kapıyı gösteriyoruz.
    Kimimizde bu üstte yazdığın yazıdaki bayan gibi en kolay yol ölüm diyerek
    hayatımıza son veriyoruz.....
    Peki değiyormu yani ölümü seçerek karşımızdakine ceza verdiğimizi düşünürsek ne kadar haklıyız.Bence bu bayan eşine verdiği ceza kadar kendinede vermiş.Hiç birşey için hiç kimse için bu aldatılmak yada aldatmak içinde geçerli kendi hayatına son vermeyi gerektirmez çünki değmezzz...
    Yarına çıkacağımızın senedi varmı elimizde ölümün kapımızı er geç çalacağını hepimiz biliyoruz. Allahın bizlere emanet verdiği cana intiharı seçerek ihanet etmiş olmuyormuyuz...
    Kısaca toparlamam gerekirse çok şükür şimdiye kadar hiç hissetmedim aldatıldığımı sanmıyorum(ki) inşallahda yanılmıyorumdur.
    Biz kadınların 6.hisleri çok kuvvetlidir birşeylerin yolunda gitmediğini yuvamızın temelinin ne kadar sağlam olduğunu veya olmadığını sezip hissedebiliriz.
    Rahmetli kayınvalidemin bir sözü vardı oğullarına hep bunu söylerdi.
    Allah hanımlarınızı size emanet vermiştir sakın olaki emanete ihanet etmeyin.....

Angelcimm çok iyi ve yerinde bir konu açmışsın.Teşekkürler canımm benimm
    yazacak paylaşacak o kadar çok şey varki
    hayat göreceli bir kavram bazen acımasız bazen dört dörtlük bir yaşam sunuyor bizlere
    önemli olan biz kadınların kendi ayakları üstünde durabilme gücü çok şükür rabbim bunu bize vermiş kimi iyiye kullanır kimi kötüye buda biz kadınların ne kadar güçlü yada ne kadar aciz olduğunu gösterir...

Aldatılanlar Fun Club konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nostalji fun club

Nostalji fun club

kasımpaşalı emmanuel yusuf yosma Nostaljik,nostalji olan herşeyi bu başlık altında toplayabiliriz.. diziler filmler müzikler sanatçılar plaklar resimler reklamlar kasetler geride kalanlar eskiyenler eskimeye yüz tutanlar....
  2. Hz. MEVLANA fun club (Gel Ne Olursan OL Gel)

Hz. MEVLANA fun club (Gel Ne Olursan OL Gel)

MEVLANA'NIN FELSEFESİ Mevlânâ, İslam dinini, şiir, sanat, raks, müzik yoluyla en ince yorumlayan kişidir. Bu yorum, İslam ve İslam dışı bütün insanlık tarafından benimsenmiş, esin kaynağı olmuştur. İngiliz doğubilimcisi A.J. Arberry, Mevlânâ'yı "dünyanın en büyük ozanı" olarak nitelerken, Goethe onun etkisinde kalmış, Rembrandt tablosunu yapmış, Muhammed İkbal felsefesini onun...
  3. Kan Kardeşler Fun Club

Kan Kardeşler Fun Club

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. renesmenin cennet bahçesi fun club

renesmenin cennet bahçesi fun club

en güzel manzara resimleri engüzel manzara resimleri güzel resimler manzaralar,harika manzaralar güzel manzara resimleri çok güzel resimleri Manzara resimleri, doğa resimleri, duvar resimleri, güzel resimler, manzara fotoğrafları,...

Sayfayı Paylaş