Aldatılanlar Fun Club

Cevap: Aldatılanlar Fun Club

Bende cok sükür yani bildigim kadariyla aldatilmadim :D:D
Ama bakmadanda gecemedimmmm

Arkadaşlar bendenizde baskıncı Meleğiniz. Aldatma eğilimi olan her erkeği anlarım. ve o işe başlamadan ben bitiririm işi:D
canım süper bi paylaşım olmuş. teşekürler:)

merynin dedigi gibi bildigim kadariyla aldatilmadim oyle birsey de olmaz inshaAllah ama olursa kapndayim psiko beno :D Allah korusun ya ben parcalarim esimi duysam ole birsey cunku cok kiskancim

Arkadaşlar nette gördüm paylaşayım dedim biraz uzunca ama.herkesin yaşadığı yada duyduğu tanık olduğu aldatılmalar vardır mutlaka bu konuda görüşlerinizi bekliyoruz arkadaşlar

İhanet..! Gerçeğin soğuk yüzü, acıların en büyüğü… Kimilerine göre ise hayatın bir parçası, yaşamı renklendirme sembolü…
Şimdi buraya okuduğumda bir arkadaşımı aklıma getiren ve gözyaşlarıma hakim olamayacak kadar etkilendiğim bir yazıyı yazacağım… Çünkü tıpkı arkadaşım ve yazımdaki tanımadığım kahraman gibi bende ihanete uğradım! İhanet sadece aldatılmak değildir. Benim uğradığım ihanet sevdiğimin başkasının olmasıydı. Benim değildi ama kalbim onundu… İhanete uğrayanda kalbimdi aslında. Sonumuz benzemiyor sadece; bu iki kahramanla. ama hepimizin sonu onların gittiği yer sonuçta… Sadece canı alan biz değiliz. Neyse uzatmayayım daha fazla da başlayayım artık yazıma, yazısına…

Kocası karısının intiharına anlam veremiyordu. En mutlu oldukları zaman nedendi bu? Karısının bir günlüğü vardı. Ara sıra yazardı. Başucundaki komodinde dururdu. Bugüne kadar hiç okumamıştı. Ama beyninde dönüp duran sorunun cevabı ondaydı biliyordu. Her ne kadar ‘okumayacağım’ diye karısına söz vermiş olsa da sözünü tutamadı. İlk sayfada düğün günleri yazıyordu. Kendini ’kraliçe ’gibi hissediyormuş karısı, hatırladı gerçektende öyleydi, her şey bembeyazdı ve muhteşem bir düğündü. Aslında bu tam bir günlük değildi, karısı çoğunlukla kendi duygularını ve eşine olan aşkını anlatmıştı, her günde yazmamıştı. Evliliklerinin 3.yılına denk gelen dönemde yazılar kesilmişti ve işte en son yazı, intihar günü yazılmıştı… ”dayanamayıp bu günlüğü okuyacağını biliyordum sevgilim. Haklısın, bunu neden yaptığımı merak ediyorsun dimi bitanem? bu kadar mutluyken neden canına kıyar insan? peki ben gerçekten mutlu muydum aşkım? ben seni kocaman bir yürekle sevdim, gözlerim değil yüreğimdi seni gören. duruşunu, uyumanı, gülmeni, kızmanı, şaşkınlığını, saflığını, kurnazlığını. Çocukluğunu, kaprislerini, oyunlarını, sitemlerini sevdim. Suskunluğunu da sevdim sesini de. Seni severken yorulmadım çünkü sen yaşam kaynağımdın, eksik kalan neyim varsa seninle tamamladım, seninde beni böyle sevdiğini sandım. Beni sevmediğini öğrenince yıkıldım. itiraz etme sakın! SEVSEN ALDATIR MIYDIN BENİ?’
İşte böyle. Her şeyi biliyordu kadın, pamuklara sardığı, gözünden kıskandığı onu aldatıyordu ve bu ihaneti kadının aşkı çıkarmıştı ortaya! sadece sesindeki bir titreme ele vermişti adamı!. Takibe başlamıştı, kaçıncı günüydü takibin bilmiyordu ama yakalamıştı adamı. ‘ Binadan yanında o kadınla çıkmıştın, taksiden inerken elini tutuyordun, gülüşüyordunuz, midem bulandı. Beni getiren taksiye geri bindim eve geldim, ne yapacağımı bilmiyordum. Önce valimizi toplayıp gitmek istedim yapamadım sonra seni arayıp her şeyi söylemek istedim onu da yapamadım, sonra ölmek istedim. Evet, en kolayı buydu! ama ya gerçek bu değilse! ya bana ihanet etmiyorsan? aslında gerçek gün gibi ortadaydı ama görmek istemiyordum! hemen işyerindeki ortak bir arkadaşımızı aradım, kızı tarif ettim adını söyleyiverdi, sonra da kızla konuştu. Kız her şeyi anlatmıştı, sevişmelerinizi bile… Artık bir karar alma zamanı gelmişti, bende seni aldatacaktım, ama bir erkekle yapamazdım midem almazdı bunu! o halde geriye tek bir seçenek kalıyordu; ölüm!’ ‘Biz evlenirken bir söz vermiştik hatırlıyor musun? kimse ölmeyecekti, ölen sözünü yerine getirmemiş sayılacaktı, diğerini aldatmış sayılacaktı. Bana başka çare bırakmamıştın sevgilim. İhanetimin adı ‘ölüm’ olacaktı…’ ‘Şimdi sıra seni yeniden bana aşık etmeye gelmişti. Başardım bunu, yıllarca bunun için uğraştım, dünyanın en tutkulu kadını oldum, her şeyi mükemmel yapmaya çalıştım. Seni hayran bıraktım kendime, bağlandın, bensiz yapamaz oldun. İçimdeki büyük acıyla yaptım bunları, çok kez vazgeçmek, gitmek istedim ama intikam hırsı durdurdu. Seni hem seviyor hem de nefret ediyordum. Tam 4,5 yıl bu anı bekleyerek yaşadım. Son evlilik yıldönümümüzü hatırlıyorsun değil mi? bana aldığın hediyenin kutusundan çıkan yazıda şunlar yazılıydı; ’her şeyin bir anlamı var hayatta ama seninle her şey daha anlamlı, hayatın kendisi mesela… Sen olmasan ben bu kadar bağlı olur muyum hayata? bu kadar keyif alır mıyım yaşamaktan? sen olmasan gülebilir miyim ağız dolusu? umutla bakabilir miyim yarınlara? zaman geçmesin diye, seninle bir kaç saniye daha fazla olayım diye dualar eder miyim? bak mevsim değişiyor, bahar yüzünü gösteriyor. bütün o tomurcukların, yemyeşil yaprakların gözüme bu kadar güzel görünmesinin sebebi de sensin. Mutluluğun tamamını sorsalar bana senin adını veririm. Sen olmasan yaşadığım her şey eksik. Bu yüzden sensiz bir mutluluk olamaz benim için. Ya aşk? sen aşksın aşkta sen! seni her gün biraz daha fazla seviyorum.’ Sen ki birkaç kelimeyi bir araya getirip yazamazdın, sana bunları yazdırabildiğime göre artık zamanı gelmişti ihanetimin. Ölümü koynuma alıp uzaklaşmanın, seni tek başına, ihanet acısıyla bırakmanın. Sevgilim çok acımasız olduğumu düşünüyorsun değil mi? Sen de bana acımadın, bir kaçamak uğruna beni, umutlarımı, hayallerimi, inandığım tüm değerlerimi yıktın! Yine de severek ayrılıyorum senden bunu bil. Hoşçakal…’
Ve işte yine gözyaşlarım… Çok etkilendiğim, gerçek hayatta gördüğüm ve başıma geldiği için sizinle paylaşmak istedim bunu. Ama eminim ki bu yazıda her birimizden bir parça var. İhanet aynı anlamda olmasa da! Allah’ımdan ona rahmet diliyorum..!

Gidene kal demeyeceksin....
Gidene kal demek zavallılara
Kalana git demek terbiyesizlere
Dönmeyene dönn demek acizlere
Hak edene git demek asillere yakışır
Kimseye hak etmediğinden fazla değer
Vermeee
Yoksa değersiz olan hep sen olursun....

Biz kadınları yaralayan bizi arkamızdan vuran aslında erkekler değil
hemcinslerimiz........
Kimimiz görmemezlikten gelip yuvam diyerek bazı şeylere göz yumup oturuyoruz.
Kimimiz ben bunları hak etmedim diyerek eşimize kapıyı gösteriyoruz.
Kimimizde bu üstte yazdığın yazıdaki bayan gibi en kolay yol ölüm diyerek
hayatımıza son veriyoruz.....
Peki değiyormu yani ölümü seçerek karşımızdakine ceza verdiğimizi düşünürsek ne kadar haklıyız.Bence bu bayan eşine verdiği ceza kadar kendinede vermiş.Hiç birşey için hiç kimse için bu aldatılmak yada aldatmak içinde geçerli kendi hayatına son vermeyi gerektirmez çünki değmezzz...
Yarına çıkacağımızın senedi varmı elimizde ölümün kapımızı er geç çalacağını hepimiz biliyoruz. Allahın bizlere emanet verdiği cana intiharı seçerek ihanet etmiş olmuyormuyuz...
Kısaca toparlamam gerekirse çok şükür şimdiye kadar hiç hissetmedim aldatıldığımı sanmıyorum(ki) inşallahda yanılmıyorumdur.
Biz kadınların 6.hisleri çok kuvvetlidir birşeylerin yolunda gitmediğini yuvamızın temelinin ne kadar sağlam olduğunu veya olmadığını sezip hissedebiliriz.
Rahmetli kayınvalidemin bir sözü vardı oğullarına hep bunu söylerdi.
Allah hanımlarınızı size emanet vermiştir sakın olaki emanete ihanet etmeyin.....

Angelcimm çok iyi ve yerinde bir konu açmışsın.Teşekkürler canımm benimm
yazacak paylaşacak o kadar çok şey varki
hayat göreceli bir kavram bazen acımasız bazen dört dörtlük bir yaşam sunuyor bizlere
önemli olan biz kadınların kendi ayakları üstünde durabilme gücü çok şükür rabbim bunu bize vermiş kimi iyiye kullanır kimi kötüye buda biz kadınların ne kadar güçlü yada ne kadar aciz olduğunu gösterir...

Biz kadınları yaralayan bizi arkamızdan vuran aslında erkekler değil
hemcinslerimiz

kesinlikle katılıyorum arkadaşım gerçekten çok tartışma getiren bir konu vede çok güzel bir paylaşım yapmışsın arkadaşım sana yürekten katılıyorum teşekkürler ediyorum

Arkadaşlar bendenizde baskıncı Meleğiniz. Aldatma eğilimi olan her erkeği anlarım. ve o işe başlamadan ben bitiririm işi:D
canım süper bi paylaşım olmuş. teşekürler:)

Çok teşekkür ederim ablacım

merynin dedigi gibi bildigim kadariyla aldatilmadim oyle birsey de olmaz inshaAllah ama olursa kapndayim psiko beno :D Allah korusun ya ben parcalarim esimi duysam ole birsey cunku cok kiskancim

Aman olmasında bana gelmeyin ablam...ALLAH korusun..Teşekkür ederim abla

Semazen abla ve annem konumla ilgilenim güzel yorumlarınız içinde teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

bebgım sen bızı guldurdun .allah senı guldursun melek yuzlum canım bebegımm.senı gerçekten çok sewıyorumm.bıde allah kımseye aldatılmayı yaşatmasın bebegım çok kotu bır şeydır.buda bende sana kuçuk hedıyeeee..ortasındakı yazııı BENNNN tamammı
gul.gif

Çok teşekkür ederim ablam..Aslında ilk yazdığım çok komikti ama yanlış anlaşılamasından korktum :)Bende seni çok seviyorum ablam :) Ablacımm dediğin gibi ALLAHım kimseya yaşatmasın..

Buda benden size ablam

cinli-kadindan-aldatan-sevgiliye-zehirli-opucuk_o.jpg

bildiğim ve hisssettiğim kadarı ile daha aldatılmadım... Haaa bir kez teşebbüsünü yakaladım ama sonuç :D başarısız :D :zuha: garibim çenemden korkuyor...:D
ama bu aldatılmayacağım anlamına gelmiyor tabiki
emeğinize sağlık...

Geri