gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Aldatıldığımı gazeteden öğrendim

Konu, 'Magazin' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Acun Ilıcalı’dan boşanmak için dava açan Zeynep Ilıcalı, sessizliğini bozdu. [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Nisan 2011
Aldatıldığımı gazeteden öğrendim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğrendim...

öğrendim...

YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ögrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ogrendim. YAS 13 Annemle babamin elele tutusmalarinin ve opusmelerinin beni daima mutlu ettigini ogrendim. YAS 15 Bazan hayvanlarin...
  2. Öğrendim

Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  3. Gazetemiz

Gazetemiz

gazeteye yazmak için: http://www.fodey.com/generators/newspaper/snippet.asp ISTEDIGINIZ HER SEYI YAZIN VE MANSETTEN OKUYUN
  4. Gazetesinden ayrılmayanlara...

Gazetesinden ayrılmayanlara...

Gazetesinden ayrılmayanlara... Evinizde sürekli gazete ve dergi yığınları oluşuyorsa, bu soruna şık bir gazetelikle çözüm getirebilirsiniz. Hasırdan deriye, her mekâna uygun alternatif var. Güncel gelişmeleri yakından takip ediyor ve okumayı seviyorsanız, odanızın bir köşesinde gazete ve dergi yığınları hiç eksik olmaz. Bir yandan bu dağınık görüntüden kurtulmak isterken, diğer...
  5. Aldatıldığını tv'den öğrendi!

Aldatıldığını tv'den öğrendi!

Tüü şuna bak güzelim kızı aldatmış bi de surata bak :seker:İstersen dünya güzeli ol erkek milleti gene aldatıyo be kardeşim... Sinem Kobal, Mustafa Sirmen'in kendisini aldattığını TV'den öğrendiBeş yıldır zaman zaman ayrı kalsalar da büyük bir aşk yaşayan Sinem Kobal'la Mustafa Sirmen'in ilişkisi bitti. ALDATILDIĞINI ÖĞRENDİ 'BU MUDUR?' DİYE MESAJ ATTI Sirmen'in önceki gün eski aşkı...

Sayfayı Paylaş