gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Aldatıldığını tv'den öğrendi!

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Tüü şuna bak güzelim kızı aldatmış bi de surata bak :seker:İstersen dünya güzeli ol erkek milleti gene aldatıyo be kardeşim...

Sinem Kobal, Mustafa Sirmen'in kendisini aldattığını TV'den öğrendiBeş yıldır zaman zaman ayrı kalsalar da büyük bir aşk yaşayan Sinem Kobal'la Mustafa Sirmen'in ilişkisi bitti. ALDATILDIĞINI ÖĞRENDİ 'BU MUDUR?' DİYE MESAJ ATTI Sirmen'in önceki gün eski aşkı Yağmur Ünal'la Sunset Restaurant'ta karşılaşıp sonra da Anjelique Bar'da eğlendiği haberini gören Kobal, çileden çıktı. Güzel oyuncu, hemen bir süredir arasının 'limoni' olduğu sevgilisine "Bu mudur?" diye bir mesaj attı. SİRMEN YEMEĞE ÇIKARDI SİNEM Kobal mesajın ardından soluğu, "Hayatımın aşkı" dediği sevgilisi Mustafa Sirmen'in Vaniköy'deki yalısında aldı. Ko¬bal eşyalarını toplarken Sirmen yetişti. Sevgilisinden özür dileyen Mustafa Sirmen, onu ikna edip yemeğe çıkardı. Ancak Sinem Kobal'ın sevgilisine lk çok kızdığı ve ilişkilileri üzerine düşünmek için süre istediği öğrenildi.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    valla aldatigina göre, pekte büyük degilmis asklari :)
    neyse gecmis olsun, kizda ztn baska isimler ile anlio artik :)

belliki cabuk sarmis yaralarini :D:D:D

Aldatıldığını tv'den öğrendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğrendim...

öğrendim...

YAS 5 Anne ve babamin birbirlerine bagirmalarinin beni ne kadar korkuttugunu ögrendim. YAS 7 Mesrubat icerken gulersem ictigimin burnumdan gelecegini ogrendim YAS 12 Bir seyin degerini anlamanin en iyi yolunun bir sure ondan yoksun kalmak oldugunu ogrendim. YAS 13 Annemle babamin elele tutusmalarinin ve opusmelerinin beni daima mutlu ettigini ogrendim. YAS 15 Bazan hayvanlarin...
  2. Öğrendim

Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  3. ROJ TV'den Öcalan'a sansür

ROJ TV'den Öcalan'a sansür

Danimarka'dan yayın yapan PKK'nın sesi ROJ TV, Abdullah Öcalan'a sansür uyguladı. Önceki akşamki haber bülteninde Öcalan'ın avukatlarıyla yaptığı görüşmenin tamamı verilirken, TRT-ŞEŞ ile ilgili olumlu cümlesi makaslandı. Uydudan yayına başladığı 14 Mart 2003'ten bu yana terör örgütü PKK'nın lideri Abdullah Öcalan'ın sarfettiği her söze, açıklama ve yazıya adeta kutsal metin muamelesi...
  4. Aldatıldığımı gazeteden öğrendim

Aldatıldığımı gazeteden öğrendim

Acun Ilıcalı’dan boşanmak için dava açan Zeynep Ilıcalı, sessizliğini bozdu.
  5. Rüyada aldatıldığını öğrenmek

Rüyada aldatıldığını öğrenmek

Kızlar rüyamda aldatıldığımı öğreniyorum acaba bu ne demek yoksa eşim beni aldatıyor mu ?

Sayfayı Paylaş