aldatıldım ama inanmak istemiyorum...

ya mesajın gerisi gelir diye korkuyorum sonuçta karşı tarafta evli ne bilim canımya allaha sığınıyorm zaten başka yapacak hiçbişeym yok

canımsın ya sen sevgi ya duaların için allah razı olsun Rabbim tüm benim durumumda olanlara yardım etsin ben ilkez bugün bukadar ölümü düşünmüştüm çünkü çıkmazdaym

canımsın ya sen sevgi ya duaların için allah razı olsun Rabbim tüm benim durumumda olanlara yardım etsin ben ilkez bugün bukadar ölümü düşünmüştüm çünkü çıkmazdaym
ALLAHIM senden de razı olsn cnm arkadaşm..Ben hep yanndaym kuzum dualarmla inşallah merak etme sen...RABBİM sana yardm etsn her durumda,eşini de hidayete erdirsin inşallah.Bi daha böle olay yaşamazsn inşallah kuzum.Bilioyurm şu an çok sıkıntılısın ama bu da senn imtihanın bitanem yani şeytana uyma kendine kötlük etme kuzum ALLAH büyük karanlıklarda olsanda aydınlığa çıkıcaksn elbette hiç merak etme yeterki isyan etme sen meleğim :kiss:

son yazdığın cümleni beğenmedim allah daha cok sevdiklerine acı cektirir diye bir yazı vardı bilmem okudunmu? eşin de aileside ve senin ailen sen böyle sınanıyorsunuz acil sifalaR VERSİn allah insallah iyilesirsin sen dua et herseyin bası sağlık sağlığın kavustuktan sonra herseyi halledersin bu inancla gece yatağına gir ;))

allah yardımcın olsun ve acil şifa versin canım öncelikle allaha sığın gerçekten faydasını bulacaksın sınanıyosun canım ne istiyosun önce buna karr vermen lazım eşinimi ayrılmayı mı insan herşeyi unutabiliyo ve alışabilio ya bide neden sen eşinden ayrı kalmaya razı oldun ki onlar ne derse yapmak zorundamısın eşin nerde sen orda yada tam tersine sen nerde eşin orda şu zor zamnında yanında olması gereken en önmli kişi oyken o yanında yok insan neden evlenir canım konuş eşinle hep ailesinin dedğini yapmak zorunda değilsizniz önce bunun bi farkına varın

ona bi şans vermeyi denedim ama yine umrunda değilim çalışmadığı halde sabah çıkıp gece geliyo aradığımda kapat diyo burdan uzaklaşmayı şehir dışına gitmeyi düşünüyorm acaba onu çokmu boş bırakırım daha fazla ihaneti olurmu bilmiyorm

Canım sana Allahtan acil şifalar diliyorum cenabı Allah hastalığını en kısa zamanda canından çıkarsın şifasını versin.Durumuna gelince bu konuyada ayrıca sıkıldım.Canım ne olursa olsun öncelikle güçlü olmalısın.Ve onunla seni ciddiye alıcak şekilde konuş.Ve şunu unutmu elin oğlundan sana kardaş olmaz diye bir laf var bizde.Senin abilerin senin kanını taşıyor ne olursa olsun onlar sana yanar.Annecin ağlar.(Ne demişler ağlarsa anam ağlar ardımdan) o yüzden ailen senin arkanda olur canım.Her gün sıkılıp üzüleceğine 1 gün başını ağırt ve ailene açıl.En azından abilerinin lafı kocanın lafı kadar sana ağır gelmez.Senin yanılmıyosam bi yazında eşinin seni dövdüğünüde okumuştum yanılmıyorsam.Eğer işin içinde şiddette varsa gülüm yani ömrünü çürütmeye değmez.Bence seni umursamıyosa ona mektup yaz her detayı anlat.Konuşurken dnlemeyen okurken dikate alır.Allah yardımcın olsun inşallah ..

Hastalığın ne olduğunu ben çok iyi bilirim. Dilerim ki RAB şifa bekleyen tüm kullarına, içlerinde de bize şifasından verir inşallah... Zira hastayken dışlanmak, destek görmemek çok acıdır heralde.

Şüphelerinden sıyrılmaya çalış, o şüpheler doğru ise bile şuanda senin sağlığından önemli birşey yok. Unutma ki, herkesten önce, sana destek olacak tek kişide sensin. Eşinde dahil olmak üzere, herkesi ikinci plana at. Önce sağlık gerisi bir şekilde ama iyi ama kötü çözüm bulur. Eşinle detaylı ve sakin konuş. Onu beklerken ki acılarını, o acılarının sebep olduğu hastalığını anlat. Senin dilinden duyması belki sana karşı olan anlayışını kamçılar.

Allah yardımcın olsun, şifasını versin canım.

cnm bnm okuduğumda okadar şok oldum okadar üzülkdüm ki,inan bir an önce sana yazayım die dier arkadaşlarımın sana yazdıklarını okuyamadım bile.tatlım bnm iki ucu boq lu deynek derler ya,işte aynen öle.gitsen gidemiorsun dönsen dönemiorsun.öncelikle sana dieceğim bu hastalık geçmez die birşey YOK!!!!! insanlar veremi,kanseri mutlulukla yeniyor.herşeyin başı huzurrrrrrrr....
e oda yok şuan diyeceksin ama başka çaren de yok.herşeyden herkezden önce kendin için yeneceksin bu hastalığı,güçlü olacaksın...kocan anlattıklarından belli ki korktuğun şeyi yapmış,ona toz konduramamazlık yapmak seni daha çok hasta eder.sana en çok destek olacağı zamanda keyfine düşmesi en ayıp,en saygısız şey,kusura bakma sakın:(kaynanana gelince denilecek çok şey var ama sitede daha yeniim atılmak istemioorum.o anne,seni bağrına basmalı,iii etmeli,oğlundan,ait olduğun ewinden ayırmamalı......
hayatta insanların hatasını yüzüne wurmazsan hep yarım kalırsın.sakın affetme eşini.affetme derken bu durumda ayrl demiorum yanlış anlama ama o da yapmaz diiip harap etme kendini.....dediğim gibi ilk önce iii ol,sağlığına kavuş,snra gir bir işe gerisinde ALLAH yardım eder çorap söküğü gibi gelir gerisi.......sadece zamana ihtiyacın var bitanemmm ne olur üzüllmmme senin en iii ilacın huzurrrr,ne mutlu edioosa seni onu yap

Geri