aldatıldım ama inanmak istemiyorum...

Herseyin vardir bir cozumu,once kendini dusunmelisin canim,kendin icin iyilesmelisin.Sonra hersey yoluna girer.

çok geçmis olsun... Allahdan açil sifalar dilerim sana ...biran evvel eski sagligna...
zor dönem geçiriyorsun sabret... içinden nasil geliyorsa öyle karar ver ama önce saglik.
Belkide esin gerçekden aldatmiyordur...ins. en kisa zamanda araniz düzelir.

Öncelikle ALLAHIM en kisa zamanda sifa versin sana cnm.. :))
Ve esinin ailesine gelince ben anlamiyorum nasil anne baba ola bilyiorlar???
Sonucda sen oraya gelin olarak geliyosun EMANETSIN!!
Emanete saygi göstermemek en büyük günahdir ISLAMDA!
kocana gelince bencede bosanma cünkü her evlilikde neler geliyor insanin basina ...
Bir yuvayi kurmakda zor ama yikmak kolay ...
InsALLAH hersey cözülür cnm. :))

cnmsın yazdıkların gerçekten çok üzdü beni.öncelikle sana rabbimden yaşadıkların için sabır sağlığın için de acil şifalar diliyorum.ama unutma derdi weren Allah dermanı da werir.sakın öyle ölsem flan diye de düşünme çok büyük günaha girersin.bu urumda eşinin sana destek olup moral wermesi gerekirken yaptığı gerçekten çok acı werici.ama her kul bu dünyada bir sınawdan geçer herkesin sınawı farklıdır.bunu atlatmalısın dua et rabbim beni yanına bir an önce alsın demek yerine şifa wermesi için dua et cnm.sağlığına kawuştuktan sonra ise eşinle ne yapmak istediğinize karar werin.ama her şeyden önce sağlık tatlım.nolur üzülme....

canım bundan snra ölmeyi aklından geçirme allah derdi verir dermanınıda arkasından gönderir en kısa zamanda iyileşirsin inşallah moralini yüksek tut allahım kocanla sana sevgi ve muhabbet versin

canım öyle olumsuz düşünme nolur.. bak en başında demişsin ona eğer başka biri olursa gel bana söyle die bence emin ol öyle bişiy olsaydı sana derdi
belkide gerçekten kendini boş yere üzüosundur.... yani yinede diyeceğim değişmeyeceek eşinle konuş bir kez daha.. baktın ki hala yapmadım diyor bence ona inanmalısın..
bi de eğer gerçekten sana yalan söylememişse o zamanda o çok incilir.. ve haklı iken haksız duruma düşersin..
iyi düşün cnm...
bak kolay kurmamışsın yuvanı...
boşansan her şey düzelecek değil..
belkide daha kötü olacak iyi düşün....
eşine güvenmelisin....
bence sana yalan söylemior...!

slm ilk öncelikle canım arkadaşım galiba yanı kaderi paylaşıyoz benim eşim beni tam aldatma yolundaydı yakaladım ve benim eşim beni aldatıyord bende tlf kurcalıyom benimde huzurum falan kalmadı ama yapacak bişeyimiz yok ben ama kacarak evlendim bende ailemin yanına dönemm bende bir yere gidenemm benim eşim asi dik kafalı başına eseni yapar umarımki senin ailmelede eşimlede aran düzelir ama derimki sen sen ol eşini kaptırma savaş sen bir kadınsın sen güçsüz bir bayan olma sen makyajını yap kendine bak kıskan kıskanma denmiyom sezdirme kedi ol ama tırnaklarını gösterme gerektigi yerde tırnagını dişine geçire bill yapacak bişi yok biliyormusun sakın sakın deme ben sevilmiyorum falan filan allah sevmedigi kuluna yük vermez verirki o kulu ona hep dua etsin ister o kulu onu hep hatırlasın ister şükür diyelim sen ne onun ailesine saygısızlıkta kusur et nede ona karşı benim bir eltimin arkadaşı kayın pederiminde amcasının gelini kadın kocasını yakaladı herşeyiyle evde kadın kedi gibi ama kocasınıda bırakmıyor kocası ona ne dioyor biliyormusun diorki seni aldatınca kıymetini anlıyom kendine bak kadınlıgını kullan inşallah düzelir inşaalla eşime demiştim neden bir erkek aldatır huzursuzsa kadın onu cok sıkarsa aldatır umarımki inşallah düzelir eşin özür diler aranız iyi olur :18: senin adına üzüldüm ama kulun kula yapacgı en güzel şey duadır sana duam mevlam aranızı düzeltisin sizi ayırlamasın sizi mutluluk cemberinin içine alsın ve o cemberin dışına komasın :kiss: sakın üzülme sen kadınsın güçlü olmalısın ben yeri geldi haksız sebepsiz yere dayak yedim eşim beni yollamak istedi gitmedim yalvardım ayaklarına kapandım ben gün geldi sabah akşam dayak yedim ama eşimi bırakmadım bırakmayada nietim yok bu bana ödüldür ona davranışım sakın tamm mı ayy gözlerim doldu :uhu: rabbim sana şifa vers,n bir an kocanada kaynanada vicdan versin :kiamam:

hepinize çok teşekkür ederim allah razı olsun sizlerden öyle çok destek olmuşsunuz ki destekçilerimin olması beni anlamaları o kadar güzel bişeyki.ama boşanmak istemiyorm bende tamamm seviyorm ama o kadarbüyk bi sevgi kalmadı bende ben mecburum yanında olmaaya çünkü başka sansım yok ailem kabul etmez giderim kendi ayaklarımın üzerindeede dururum ama ailemi tamammen kaybederim bunu istemiyorum ona ne kadar güzel görrünmeye çalışsammda anlamsız yolda yürürken insanların gözü üzerimde oluyo ama farketmiyo.ben yaklaşık 1 yıldır yüzüğümü takmıyorm ozamandan beridir ilkez bugün farketti.okadar haksızlıklar içindeyimki herşeye hasretim birsürü şey içimde ukte kaldı.ama yapıcak bişe yok.bana seni seviyorm diyo anca mezarda ayrılırız diyo bide böyle yapıyo.dün gece eve geldiğinde sarıldı bana bu kaç gündür arkadaşlarıma takıldım affet ama bitti herşey diyo.bide bazen şaka gerçek arası yanlış kalpte olmaktansa yanlız kalırım daha iyi diyo.herşey düzelecek artık seni üzmicem diyo.peki yaptınmı aldattınmı diyorum hayır okadar yemin ettm hala inanmıyosn diyo.siz olsanız bu sözlerden ne anlam çıkarırdınız.ama diyorm keşke o mesajı görmeseydim çünkü gördüğümdede üzerine çok gittim inatçıdır devam eder ama bilmesreydim belki son verirdi.allaha tek duam inşallah herşeyi b en yanlş anlamışımdır inşallah yapmamıştır bukadarına yüreğim dayanmaz

benim eşimde öle aldatıyor yeminler ediyor ıspatlıyım dior sana bişey diyeyim mi ben memlekett onun ailesinin yanındayken o eveime benim evime kız atmış sordugumda hayır benim degil ıspatlaya bilirim falan filan ama peki öleyse onun tlf ne işi var fotografın :18: işte ama gelde anlat yok dedi yeminle onun bi akrabası var onundur arıyımmı şimdi dedi ama inanmıyom işte allaha havale ediom bu dünyanın diger dünyasıda var canım arkadaşım seni cok iyi anlıyorum ama benimde yapacak bişeyimiz yok demiyelim aslında var ben kocamla her gece her akşam geldiginde ilgilenirim ayakkabısını silerim ona meyve hazırlarım ayaklarına kolanyalı mendillle silerim gerekirse yıkarım şimdiye kadar yıkamadım ama elimden geleni yapıyom bu bana kozdur bu benim için asla ona kötü söz sölemedim ona saygısızlık yapmadım bundan dolayı abisi eger böle bişey yaparsa haber ver bana ben hiç kimseye sölemiyom sadece bekliom bazen o pişman oluyor kendisi dile getiriyor bazende işin stresinden dolayı bana catıyor eşimin işi cok ama cok stresi otokiralama alım satım işi yapıyor tanımadıgı insanlar araba kiralıyor o oluyorr bu oluyorr oda haklı ama ben sususyom cünkü eşimi seviyom cünkü ben onun kadınıyım onu bırakmaya nietim yok ben sebepsiz sucsuz yere dayak yedim eşim silahı bile kafama dayadı sinirinden sinir krizinden hiç korkmadım ama ona ragmen bırakmadım bırakmıcamda bunlar bana ödüldür ona degil yeri gelicek benim ururm olacak demekki katlana bilecem ve ben 9 aylık evliyim 18 yaşındayım şuan benim genclik cagım :uhu: ama ne keşkeler içindeyim nede pişmanım eşime kactım die seviyom eger rabbim beni sevmeseydi bana dert keder vermezdi inşallah düzelir aranız arkadaşım cenem cok düştü k.bakma

Geri