gebe
  1. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8

aldatıldım mı...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında vufu tarafından paylaşıldı.

benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi topladı üstünde herkes tarafından.şimdi de bosanacagım diye attı kendini ortalara.sevgilim ve bu kız arasında dedikodu cıkarmıslar,cok morali bozuktu hatta bana da anlattı erkek arkadasım böyle böyle konusuyorlar diye.olgunlukla karsıladım cünkü burası normal arkadaslıgı kaldıramayacak bir yer benim de cok dedikodum yapıldı o yüzden onu anlayısla karsıladım destek oldum.genel olarak bana tavırları son derece kibar cok deli divane aşık olmasak ta beni özledigini benle mutlu oldugunu hissederdim hep. ama bugün duyduklarım beni yıktı...gecen hafta arkadaslarla yüzmeye gidecegiz dedi.megerse ortak bi arkadasımızın (benim o kızın ve erkek arkadasımın)evinde oturup okey oynamıslar.kız bir iki gün ortak arkadasımızda misafir olarak kaldı. ben de erkek arkadasıma bu olayın dogrulugunu sordum inkar etti,sonra da sen yanlıs anlarsın diye söyleyemedim ne var bunda dedi yaaaaa..
    cok kötüyüm kendimi aptal gibi hissediyorum...ne olur bana bişeyler söyleyin.moralim bozuk oldugunda o kadar üstüme düşen adam bu olay karsısında sadece bunu söyledi...

arkadaslar ben ilişkimi bitirdim.söyledigi seylerden tatmin olmadım.bana koskoca bir yalan söylemiş,ne yapabilirdim..ama bu adam hic üstüme düşmedi nedeeeeen..ayrılmayalım falan hic birşey söylemedi..o kızla arasında bişeyler olabilir mi?? o yüzden mi beni gözden cıkardı..konusacak kimsem yok burda ne olur fikirlerinizi söyleyin..

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    cnm evli değilsin sonucta eğer öyle bişey yapıyorsa zaten seninde onla işin olmasın amann elini salla ellisi öyle gizliden iş yapanla iş olmaz zaten o evli kadına da ayıp yaaa başkalarının sevgilisini ne ayartıyo terbiyesiz

papattya bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yaa vufuu yanlıs anlama ama suc sende adamı kendıne cevırememıssın adam sen olesıne sevıyomus zaten yanı o aralar daha yakın olbılırdınız bırbırınıze sen karsılık verseydın onun uzerıne falan cok dusseydın bence bıraz suc sende ama lavınama katılıyorum o ne yaa evlı kadının ole yapması ayıp bıde madem senı terk etmedı sen onu bırak baksana adam sen den gfızlı ısler cevırıyo belkı sana soleseydı ısler hıc bole olmazdı yanı benlkı senıde cagırırdı beraber ok falan oynardınız hem senınlede ark olurdu sen bunu ole solıycektın ama o sena cok duslkun degılmıs acııı ama gercek benı yanlıs anlama lutfen ben olsam onu surundurmustum bıle bosverr daha karsına kımler cıkar bellı olmaz benı sevmeyenı ben hııııııııc sevmem

4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm aldatılmasan bıle sana yalan soylemıs hanı nerde dürüstlük nerde? iyi yapmıssın zaten ayrılmayalımda dememiş bosver.o kız ona ıkı gunde tekmeyı basar senınkı gelır sana ama sen affetme sakın.cunku aradıgını bulamıcak onda pısman olucak hep oyle olur.

crocuspink bunu beğendi.
  5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim yanlis anlayacaksin diye söylemedim diye birsey yok.Bu bir bahanede degil,seni kandirmis dogru.Aldatmamis olabilir ama aldatmak beyinde baslar,sonra faaliyet baslar.

aldatıldım mı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aldattınız mı? / yoksa aldatıldınız mı? lütfen gercekci olalım

aldattınız mı? / yoksa aldatıldınız mı? lütfen gercekci olalım

evet hanımlar itiraf edin bakalım...... aldattınız mı aldatıldınız mı ...... Ben maalesef aldatıldım hemde daha 1 yıllık evliyken ben bunu haketmedim ama .....
  2. aldatıldım

aldatıldım

dün internette eşimin başkabir isimle facebook kaydını gördüm çünkü açık unutmuştu..sevgili iken evli iken hep varmış bu kayıt hep yazışmalar falan var 4 aylık hamileyim ve biz severek evlendik o kadar çok kıskanıyordu ve seviyordu ki şimdi ben ona nasıl eskisi gibi sarılıcam nasıl kapıyı açıp hoşgeldin diycem daha 1 yıllık evliyim canım çok acıyor hep ağlıyrum yerimde olsaydınız ne yapardınız
  3. aldatıldım"

aldatıldım"

6 aylık bi bebeğim varve çok hasta sürekli hastanelere götürüyorm eşim bişeyler yapıyodu kendi apında ama 15 gün önce onu yazlıkta bıraktım eve döndüm aramız baya bozuldu bide o beni yolladı bebeğim hasta diye bugün onun nette başka bi kızla dudak dudağa resmini buldum kötü oldum ne yapacağımı bilemedm saatlerce sokakalarda kaldımsonra o resmin yazlıkta çekildiğini öğrendim daha çok yıkıldım...
  4. Murat Boz Aldatıldı mı?

Murat Boz Aldatıldı mı?

murat boz haberleri, murat boz sevgilisi, murat boz eliz sakuçoğlu ayrıldı mı Sevgili melekler, popçu Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu ayrıldı. Habertürk'ten Gülşen Yüksel'in verdiği habere göre Eliz Sakuçoğlu Murat Boz'u aldatmış. Muhteşem Yüzyıl'ın şehzadelerinden biriyle öpüşen ve bunu Boz'un öğrendiği iddia edilen Eliz Sakuçoğlu'yla ilgili haberin detayları aşağıda.... Konuya ilişkin...
  5. Şarkıcı Yalın Aldatıldı mı ?

Şarkıcı Yalın Aldatıldı mı ?

Gerçek adı Hüseyin Yalın olan romantik şarkıların sevilen sesi Yalın, 1,5 yıldır Emre Plak'ın sahibi Hüseyin Emre'nin kızı Hazal Emre'yle aşk yaşıyordu. Geçen yaz Bodrum tatilindeki samimi görüntüleri basına yansıyan Yalın'ın evlenmeyi de düşündüğü konuşulan Emre'yle ani bir kararla ayrıldığı ortaya çıktı. Bu ayrılıkla ilgili de çarpıcı bir iddia emirgan Gizli Kalsın'da kulaktan kulağa...

Sayfayı Paylaş