gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

aldatıldım"

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

6 aylık bi bebeğim varve çok hasta sürekli hastanelere götürüyorm eşim bişeyler yapıyodu kendi apında ama 15 gün önce onu yazlıkta bıraktım eve döndüm aramız baya bozuldu bide o beni yolladı bebeğim hasta diye bugün onun nette başka bi kızla dudak dudağa resmini buldum kötü oldum ne yapacağımı bilemedm saatlerce sokakalarda kaldımsonra o resmin yazlıkta çekildiğini öğrendim daha çok yıkıldım ayrılamam ailem kabul etmez kendi başıma da kalamm yine ailem kabul etmez eşimin ailesi destek gitme diyo ama burda dayanamıyorm hep aklıma geliyo kafayı yicem:18::18::18:

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    allah yardımcın olsun zuzum zor birr durumdasınn ne diyim bilemedimm bebeğinde varr eşii evden at gitsinnn eşinin ailesi iyiyse sana onlara durumu anlatt onlarda kall destek olsunlar sana allah kocanıda ıslah etsinn evde helali dururken harama gidenelrede akıl fikir versinn ıslah etsinn

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Canım Allah yardımcın olsun.Şu kadınları anlamış değilim ..Bekar erkek duruken elin evli erkeğine sarmak niye?Bu adilik,şerefsizlik,hayasızlık değilde nedir?Allah böyle insanları kahhar ismiyle kahretsin!Onların yanında olanları da helak etsin ve aynını başlarına getirsin.Sana söyleceğim zuzu güçlü olacaksın dişinle ,tırnağınla kurduğun yuvanı bir adi için yıkmayacaksın..Kimse başıma gelmez demesin her kezin başına gelebilecek bir durum.Zamanla atlatacaksın.Üzülme canım .El-intizar Eşeddü Mine’n-Nar
    Beklemek, ateşten şiddetlidir!Ama bekle her şeyi zamana bırak.Tabi eşin odun değilse yaptığı hatanın farkındaysa!! Sana dua edicem Allah yar ve yardımcın olsun,Allah yavrunada acil şifalar versin

Kendimleyim, guzmelegi ve CeMoŞ bunu beğendi.
  4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    sonunda bunuda yaptımı zuzu önce aşırı alkol sonra kötü arkadaş sonuç rabbim yar ve yardımcın olsun

guzmelegi, dünüş ve BEYZA21 bunu beğendi.
  5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bi anlık heves için yuvalarını dağatacak duruma getiren erkelere sinir oluyorum valla zuzum allah yardımcı olsun . peki eşine söyledinmi öğrendiğini bide utanmadan nasıl koymuş öyle bi resmi ya allahım sen akıl fikir ver zuzum sen kendinde güç hissediyorsan ayrıl derim sonuçta aldatmış seni ailen de çevrende anlıyacaktır seni.kadın hep ezilen oluyor ne yazıkki işte boşanmakta çözüm olmuyor bazen ..

6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    öyle bi insan ki eşim 89lu o 87li ya ne alaka bide bi kaçgün önce nişanlı yapmış ilişkisini kız dayanamıyorm o kız eşimin arkadaşının sevgilisini kankası nasıl oldu allahım böyle kaçgündür eve uğramıyo öyle bıktımki hayattan benm kocam odun hemde tam anlamıyla pişman olurmu bilmiyorm ama öğrendiğimi biliyo

AYŞEDEN bunu beğendi.
  7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    zuzum eşinlee konuşuntuğunda eşin ne dedi peki sana gerçi görülen köy kılavuz istemez ama o kızlada konuş bi

AYŞEDEN bunu beğendi.
  8. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Sakın boşanmaya kalkma bu en kötü sonuç olur o kızla dolaylı yöndende olsa durumunu anlat yada başka birine anlattır seni anlarsa ama eşin senin konuştuğunu bilmesin onunla daha çok çeker o kızı kendine tepki verme fazla çünkü seni anlamak istemicektir sen kavgacı biri gibi görüneceksin onun gözünde
    her tepkin o kıza artı yazılır sana dönecektir erkekler eşleri hamileyken piskolojileri bozuluyor eminim hatasını anlayacaktır hele bebeğe karşı isteği dahada çok artacaktır sabret canım onun ileri gitmesinede izin verme onun ailesi ile yakın ol bu onu delirtecektir ve sana + o bayana - yazılır kafasında yer eder aileyi itemez bence ona ters piskoloji uygula derim

angel_blue bunu beğendi.
  9. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    dün gece pcde geçmiş dikkatimi çekti başka bi kız daha ahlaksız konuşmalar vardı hemde çok bizide biliyo hem oğlumu hem beni kız bizden boşanacağını söylüyo oda kısmet diyo ok ağır kelimelerdi bunlar neyse bugün kayınpederimle eşimi şikayet etmek üzere karakola gittim şikyetçi oldum o kız beni aradı o beni seviyo boşuna uğraşma diyo deli gibi aşıkmış eve geldiğimde evdeydi tokat attım sonra beni kahredecek laflar söyledi dayanamadım bıçağı elime aldım herkes ona saldırdığımı zannediyo ama kendime saplayacaktım olmadı beni öyle bi dövdüki sonra saldırdım üzerine bi tişört vardı üzerinde ama hiç farketmeden onu yırttım kriz geçirdi ölesiye dövdü onu bana sevgilim almıştı şimdi ne dicem ona dedi bidaha öldümhemen hastaheneye gittim rapor aldım sabah karakola bırakcm

Kuzusunun Anası, AYŞEDEN ve HoshKız bunu beğendi.
  10. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    ah zuzumum ne dıyeyım erkkler den nefret edıyorum demek yeterlı olurmu bıllmm .bosanma bence yoluna baksın o kızda sen bosanırsan olan sana ve cocouguna olur esınde pısman olur gun gelır duzeltmeye bak bence kımseye papuc bırakma

11. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    yuva zor kurulur cabuk yıklır sabret dua et cnm

12. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Allah sabır versin canım ya Allah yardım etsin

13. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    elleri kırılsın pislik herif yaa günah değilmi sana sen onun namususun bebeğinin annesisin nasıl kıyar sana yavruna canım benim yaa çook üzüldüm şimdi bakk heleki dövdü demişsin ayy

14. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    allah yardımcın olsun tatlımm allahh eşine doğru yolu göstersinn.arkadaşş herşeyin başıı alkol kötü arkadaş insanı her yola götürür.eğer düzelirse aranızz yavrunuz var sonuçtaa ilk önce arkadaşlarını çıkarmasını sağla haytından.allah yardımcın olsun bol bol sabır versin en yakın zamanda hayırlı kapılar açsın sana canım

15. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    boşanmak ona ödül olur canım ona hiç hayatında yokmuş gibi davran kendi başına çocuğun biraz büyük olsaydı calışır kimseyle işin olmazdı henuz onlara bebeğin varken savaşamassın o kız bunu anlamak istemiyoo seni mağdur ediyoo ama zavallı aslında kendide bu yalana inanmış eşin onuda mutlu edemicekki sen ve oğluna mutluluk veremiyen ona tek başına hiç veremez bence şikayetini geri al ve boşnma diren canım o dava açarsa çatır çatır nafakanı ve tazminatını al ve şu delilleri bir doysaya kaydet

ben o kadını ah bi görseydim bak hakkından nasıl geliyorum

aldatıldım" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilge'yle aldatıldı!

Bilge'yle aldatıldı!

Binbir Gece dizisinin gözünden yaş eksik olmayan Şehrazat'ı Bergüzar Korel, benzer bir sahneyi gerçek hayatta yaşıyor. Korel'in sevgilisi Tan Sağtürk'ün Tarkan'dan ayrılan Bilge Öztürk'le aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. İHANET KOKUSU Birkaç gün önce Bergüzar Korel ile mutluluk pozları veren Tan Sağtürk, Tarkan'ın eski aşkı Bilge Öztürk ile yakınlaştı. Aşklarıyla ünlü Bodrum'un adı...
  2. Güzelliğimi kaybedince aldatıldım

Güzelliğimi kaybedince aldatıldım

gulben ergen bosandimi Evliliği boyunca 35 kg alan pınar eliçe bayanlara Koca adayınıza en çirkin yüzünüzü de gösterin dedi... ARIM BALIM PETEĞİM' PROGRAMININ KONUK OLAN PINAR ELİÇE EŞİNİN KENDİSİNİ NEDEN ALDATTIĞINI ANLATTTI 'Arım Balım Peteğim' programının konuk olan Pınar Eliçe,7 yıllık eşinin kendisini neden aldattığını anlattı: Evliliğim boyunca stresten tam 35 kilo aldım. Güzelliğimi...
  3. Aldatıldınız tamammı devammı ?

Aldatıldınız tamammı devammı ?

Dünyada aldatılan o kadar çok kadın var ki saymakla bitmiyor ve bitmez de.Her gün bir kadın aldatııldığını öğreniyormuş.Peki aldatıldığını öğrenen kadın ne yapıyor.Tamam diyip bitiriyor mu yoksa devam diyerek hiç birşey yokmuş gibi hayatını yaşamaya devam mı ediyor.?? Aldatıldınız tamammı devammı İlişkide erkeğin yaptığı hatayı, ihaneti kabulllenebilmek çok zordur. Kimi gururunu ön plana...
  4. aldatıldım

aldatıldım

dün internette eşimin başkabir isimle facebook kaydını gördüm çünkü açık unutmuştu..sevgili iken evli iken hep varmış bu kayıt hep yazışmalar falan var 4 aylık hamileyim ve biz severek evlendik o kadar çok kıskanıyordu ve seviyordu ki şimdi ben ona nasıl eskisi gibi sarılıcam nasıl kapıyı açıp hoşgeldin diycem daha 1 yıllık evliyim canım çok acıyor hep ağlıyrum yerimde olsaydınız ne yapardınız
  5. aldatıldım mı...

aldatıldım mı...

benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi topladı...

Sayfayı Paylaş