aldatıldım"

ben naparsam yapim boş bugün hiç gelmemmiş eve ailesi mrk ediyodu telefonuda kapalıymış o erkek arkadaşını aradılar ona sordular tai kız hemen buldu çünkü kızın yanında meğer kız ona laptop iphone telefonu sattırmış meğer adamın tlfnu yok sonra kızın yanında ya tabi hemen aradı evi ben çoıktı annesini istedi attım tlfnu annesine ne var aramayın beni ben mutluyum kendime hayat çizdim iş kuruyorm araba alcam unutun beni ben aramıyorm sizde artamayın dedi bu kız ne yaptı ona oğlunu bile görmüyo dün dayanamadım ona msj attım oğlumuzla seni özlerdik yazdım gelen cvp bi siktir git bidaha msj atma oldu hemen ardından boşanma davası aç yoksa ben açıcam seni hiç sevmedim sen benm için sadece efenin annesisin yazmış bende boşanmıcam dost hayatı yaşayon dedm oda o kız dost hayatı yaşayacak insan değil vs vs meğer bu her akşam kızın yanındaymış belki de dün o mesajı o attırdı o kız nasıl bişeydir ya allahımm kız etilerde bi bayan kuaföründe çalışıyo şeytan diyoki iyice dövdür ama benmki daha çok inat eder ne yapcam ben bilmiyorm

aman allahım ya nasıl bi insan bunlar bu adam çocuğunu bile görmüyorsa gözü bu kadın kesin büyü felan yapmıştır allaha havale et onları zaten suçsuz bi inasnı mutsuz eden yuvasını yıkan yuva kuramaz asla mutlu olamazlar zaten .

rabbim kocamla olmasa bile bi başkasıyla yuva kurmasına engel olsun hadi yuva kurdu aynı şeylerii yaşatsın ben nasıl çektiysem oda çeksin kocam yanında şu anda onunla berabermiş ev tutacakmış bizden tamamen uzaklaştı işte dönmicek artık yawrum babasız kalacak bize sebep olanlara anısını beterini yaşatsın

Allah sana sabır o insanlara da akıl fikir versin canım. sana yapan ona da yapar korkma o kızda belasını bulur. yuva bozanın yuvası olmaz.
belki bundan sonrası senin için daha iyi olacaktır. yeni hayata başlayıp mutlu bir yaşamın olacaktır. onlar cezasını nasılsa bulur üzülme, çocuğun için ayakta dur...

Naparsam yapiim deme boşanma yaşasınlar bakiiim o başanma davası acarsa nafakanı al ayrıca tazminatt davasıda ac ama onda o yürek yok canım gözü kesmez boşanmaya nafaka ödecek cünki suç eşinden cok şerefsiz kızda cocuk ve seni ortada bıraktı bunun mesuliyetini nasıl üstleniyooo ve bu kız yuva kurup annne olacak yani allah yarına bırakır yanına bırakmaz canım
o senden daha çooook ağlayacak canımmm ve inan bana oda bunu yaşayacak

Canım hiç korkma cocuğun ana okulu cağına gelene kadar calışmaya bak kendi ayaklarının üzerinde durmaya calış nasıl dicen ama bi araştır cabala
sen iş buldunmu o çıldırmaya başlar zaten senin ilerlemenle diğer bayana olan ilgisi bitecektir

okuyunca herşeyden önce senin ne kadar sadık anlaışlı ve güçlü olduğunu hissettin bir başkası olsa inan her türlü çirkefliği yapardı onca şeye rağmen ama edebini korumuşun canım

adam adam değilmiş okuyunca tiksindim resmen sende az olup onda çok olan neymiş çok merak ettim
ya bu kadar ka-şar bir kız olabilirmi ya bile bile nasıl vicdanı rahat ediyor
gerçekten onun allah sana sabır versin tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürtçü dükkanı boşanma verme nikahı sen versen ona kıycak için daha cz edicek nereye kadar böyle gizli yaşantı kurcaklar madem ailesiyle tanışmış aileside kız gibi ortalık demekki kabullenmişler ilerde evlen diceker onlar stresten birbirini yicekelr zamanla sen sadece uzaktan seyret evini felanda bırakma kaınpederlinle aranıda bozma terbiyesiz ya ikiside edepsiz birde mesaj felan atma özledik şu bu gerek yok değmez çünkü ona havalanmasına gerek yok bence kzıın ailesi bilmeli bu durumu senden doalyı yada başak birileri gerekirse oturduğu evi şikaet et burda farklı şeyler dönüyor bassın polis onları valla sinirlenidm artık iyi şeyler yazamıcam

sen dua et çocuğun için sahipsiz değilsin ailen biliyormu durumu anlat tek başına bu hayatla durumla mücadele etme

Sahile nin yazdıklarına olduğu gibi katılıyorum canım hiç ona yazı yazma artık bebeişinle ikiniz varsınız ama ilerde oda katılacak şimdilik alış zaten ooooooo bayan senden rahatsızlığını hep dile getirecek onun canını sıkacak e bi yerdede bitecek nikah verme cünkü hemen bebek düşünemicekler nikah olmadığı için cocuğun için verme ve bi süre sonra kız pes edecek

ewt cnm bencede boşanma bırak onları ne halleri varsa görsünler ben senin yerine olsam hattımıda değişirim sana ulaşamasın o şuan cicim ayında herşey toz pembe gelio zamanla oda anlıycak neyin neolduğunu hiç umursama onu cocugunuda gösterme eğer içinde biraz insanlık varsa o arasın cocugunu sen gir bir işe kendi ayaklarının üstünde dur ki ona muhtaç oldugunu belirtme.Bak ben sana kendimden örnek vereyim gecen ay eşimle ailesi yüzünden ayrıldım 20 gün ailemin evine gittim aynı gün hattı kırıp kendime yeni hat aldım ulaşamadı bana boşanıcam dedim korktu ama yapamam die umursamadı taki dilekçeyi verene kadar işyerimin önünden ayrılmaz oldu onu varya hiç aramadım sormadım,umursamadım anlıycağın geri döndü.şimdi beraberiz ama eskisi gibi taviz vermiorum o peşimde sende umursama benden sana tavsiye canım.

sabrın sonu selamettir senin
bensude yapı meselesi başka bir kocada gittiyse gitti paşa paşa geri gelecek der gururr yapar umursaz ders vermeye çalışırken ders almalık olur senin kocan sana değer verip seviyormuş herkes aynı olamaz olmuyanalrda çok. bu bir sanş senin için

kuzu için gerçeten zor durum yani o kadar etkilendimki gidip boynuna sarılıp dertşelmek dinlemek isterdim hepimiz insanız yarn neyle karşılaşacağımızın garantisi yok

allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin

belkide hayırlısı buymuş kuzu için ama keşke böyle iğrençliğe gerek dumadan ahlaksızlık yapmadan adam gibi karşısına geçip konuşaymış insana bu kadar koymazdı kesin

Geri