aldatıldım"

eşim 1 haftadan beridir arıyo köpekler gibi pişman olmuş gel burda ev dayalı döşeli diyo burda yaşayalım diyo tabi geri çevirdim o kızdan ben ışık verirsem ayrılacakmış o sadece oturur mumunu yakar cnm çok yandı çok üzüldüm ama alıştım şimdi ne kadar yalvarırsa yalvarsın istemiyorm onu görmek bile ürkütüyo beni yolu açık olsn ne yapcam bilmiyorm ama sevgi olmasaydı belki yürürdü evlilik ama o güven gitti ya artık yürümez o evlilik

Eğer döneceksen ki bence dönmelisin ama önce ondan büyük sözler istemedikçe aynısını yapacaktır. en azından verdiği sözler onu frenler ama evlenirken verdiği sözleri tutmayan insanda ne beliycen ne diyorumm Allah'ın ***burnu sürtsün biraz bırak yalvarsın ***herif

eşim 1 haftadan beridir arıyo köpekler gibi pişman olmuş gel burda ev dayalı döşeli diyo burda yaşayalım diyo tabi geri çevirdim o kızdan ben ışık verirsem ayrılacakmış o sadece oturur mumunu yakar cnm çok yandı çok üzüldüm ama alıştım şimdi ne kadar yalvarırsa yalvarsın istemiyorm onu görmek bile ürkütüyo beni yolu açık olsn ne yapcam bilmiyorm ama sevgi olmasaydı belki yürürdü evlilik ama o güven gitti ya artık yürümez o evlilik
canım cok sevindim cünkü bebeğin var sonuçta yeşil ışık yakarsan bile bunun bebeğin için olduğunu ve ondan cocuğun için sözler almalısın canım başaracağını biliyordum bilki onunla yani diğer bayanla zaten yürütemicekti ve sen sakın o bayanın eşyalarının üzerine gitme bana yeni bir ev ve eşyalar lazım de asla diğer bayanın el sürdüğü şeylere el sürmicem de biraz kıymet bildir

bugün beni evine kaçırdı zorla götürdü hep o kızın resimleri heryerde bütün çerçeveleri indirdim aaffet beni dio ama ne ona güveniyorm nede sevgim kaldı napcam bilmiyormm

Canım ortada bir cocuk var bir kere daha dene ama fazla güvenmeden bırak senin güvenini o kazansın cocuğuna babalık yapsın bu şartları koy

canım öfkene yenik düşme...Eğer eşin diğer şahısı sevseydi zaten senden ayrılır onunla birlikte olurdu. Bazen erkekler yaşadığı olayları bir kaçamak gibi görür istediği zaman bırakacağını düşünür ama ne yazık ki günümüzde öyle hemcinslerimiz varki özellikle evli erkekleri kıskacları altına alıyor ve bir yuvayı bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Asla üç kuruşluk böyle kadınlar için yuvanı bozma dağılmasına izin verme yaşadıkların kolay değil seni çok iyi anlıyorum ama en iyi erkek pişman olan erkektir bunu unutma. Herkes hata yapabilir önemli olan eşinin hatasını anlayıp zararın bir yerinden pişman olarak sana dönmesi...Bir yuva kolay kurulmuyor ama çok çabuk bozulabiliyor önemli olan yuvayı ayakta tutabilmek ve oradada biz kadınlara annelere çok büyük iş düşüyor yaradılış olarak bizler daha fedakar anaç insanlarız. Bir aile danışmanından yardım alabilirsin inan bana hatta çok büyük faydalarını göreceksindir. Geçmişi sorgulama şimdiki anı yaşamaya çalış eğer geçmişten kopamaz ve sorgularsan asla mutlu olamazsın. Şunu üzülerek söylüyorum ki hani kadın dayanışması diyoruz ya aslında bizim canımızı en çok yakan yine kendi hemcinslerimiz...Allah böylelerini ıslah etsin. Evli erkeklere takan ve yuva bozmaya çalışan kadınları Allaha havale ediyorum...

zuzumm okudum çok üzüldüm etkilendim bayada allah kimsenin başına vermesin şimdi ne karar verdin çok merak ettim ama inan çok sabırlı bi insanmışın allahta senin sabrını böle sınamış böyle de rahatla allah yardımcın olsun senin ve oğlunun :(((

zuzummm bebeğimmm ben cokk üzüldümmm ya allah yardımcın olsunn hepsinii okudum inanamadım yaşadıklarına ya gercekten içim acıdıı ben kesinlik sonuna kadar mavimm adminimee katılıyorumm sinirlerine hakim ol lütfen bebişş için bunu yapp olur mıı tatlımmm

rabbim hayirli kararlar vermeni nasip etsin seni artik kötülüklerden korusun canim... Allah esini islah etsin...
Allah sana sabir versin... dualarim seninle

Geri