aldatıldım"

ben eşimi affettim ama eşim hala o kızla görüşüyo ve telefonunda fantazi yaptıkları videoyu yakaladım üstüne kız bana hamileym dedi eşim inkar ediyo döndü bize ama hep gizli gizli konuşuyo alışmışım dio yawaş yawaş kopucam ben nasıl dayancam soqukluk koyurum diyo peki hala videoyu niye saklıyo telefonu sır gibi yaklastırmıyo facede hala o kızın resimleri ya napcam bilmiyorm ben bide onu cinsellik olnca kadın ol beni elinde tut dio ama videoyu izledikten sonra midem kaldırmıyo ona ısınamıyorm canım yanıyo bana dokunduqunda sevgi yok artık önceden kalbim çarpardı şimdi yok tiksiniyorm ama oqlum için katlanmaya çalışıyormda dayanamıyorm

canım arkadasım bıtanem zuzum bence bu ısın cılkı cıktı sen bılırsın senı etkılemem ama cok fedakarlık yapıyosun haklısın donucegını sanıyosun umutlanıyosun tekrar eskı esın olur dıye beklıyosusn ama olmuyo zuzu esın gıtmıs bı kere donse mılyonlarca kez ozurde dılese artık senın sevgın ona bıtmıs onu baska bır kadına yakınlastıgın gordugun an bıtmıstır bılıyorum sen anneysen o da babası ole degılmı oda bıraz sorumluluklarına sahıp cıkmalıydı ne yuzsuz kızmıs hıc mı dusunmuyo yuh yanı o kıza allah onunda burnunmdan getırır merak etme zuzu zuzucum kendıne gel topla kendını eşınle anlasma yap ya o yada ben de bu son sozum de benı o**** ıyıce dee o kız belkı baska adamlarlada ytatıyo de sana bu lafları dıyosa kımbılır baska erkeklere neler dıyodr dee bıraz kendıne de zaman ver hak ver senınde canın var canım zuzucum sende ınsansın bılıyorum grurunun nasıl ıncıldıgını nasıl agladıgını cok ıyı bılıyorum ama esın senı dusunmuyosa bole seyler yaparklen sende onu bekleyerek hayatını mahfetme senın esın bı kere gozu acılmıs yapmıs bu gun yapmasa yarın yıne yapar kendınde bılıyosun ama kendı ayaklarının uzerınde dur bırazda kendını dusun allaha emanet ol allahım hakkında hayırlısını versın amıın :/

dag gıbı oglun var masallah zuzum allaha emanet olun emın ol ınş allah dıledıklerını allahım gonlune gore versın ınş esınde bıraz toparlanır kendıne gelır ılk asık oldugun adam olur

Bence sana bu kadınıda kabul ettirmeye calışıyor canım sen tavrını koy ve ya o yada ben de kabul etmesede boşver hayatta acı cekmeyemi geldin

artık gerçekten cılkı çıktı bitmiyo kabus bitmiyo izinli olduğu günleri hep o kızın yanında geçiriyo ben ayrılamm su anda cocuğm için ona bakamm ailemde karşı ayrılmamıza neyi bekliyorm bilmiyorm ama ben onu tamamen çıkarmışm kalbimden artık bnm için bişey ifade etmiyo hala orda ne yapıcağımıda bilmiyorm en azından bi karar vermm gerek en kotu karar karasızlıktan iyidir derler ama ben ne yapıcağımı bilmiyorm o adamıda istemiyorm ne konuşsam boş işte

Canım ya cocuğun küçük şöyle ana okuluna felan gidebilseydi kendine iş bakardın tam ortadasın elinden tutanın yok karar vermen en doğrusu oğlunla beraber bir düzen kur yoksa ruhsal olarak çöküntüye uğrayacaksın bu adamı kafaya takmaktan düşünmekten harap olacaksın gencliğine yazık

canim benim rabbim inallah bu sIkIntilarin karsiligini sana verir, insallah cok mutlu olursun gelecekten... yasin kacti unuttum ama eger dayana biliyorsan onun yanindayken parani biriktir, sonra devlette kadin bakim evleri var anne ve cocuklar icin oraya git.. bilmiyorum bu her ildemi var insallah vardir. Sonra hem cocuguna güzelce bakilir, hem sen onlardan manevi destek alirsin, hem is bulursun hemnde hak ettigin nafakani bile ala bilirsin... bilmiyorum tam türkiyenin yasalarini ama insallah bildigim kadariyla dogru yazmisimdir...
Rabbim yar ve yardimcin olsun gelecek acilarada sabirini versin... insallah artik huzur icinde yasarsin... Esinide aslinda ona insan denilmemesi gerkek ama ... Esinide Allaha c.c. havale ediyorum. RAbbim insallah senin cektigin acilari kat kat onada yasatir ve daha beter olur insallah... Dualarim seninle zuzumm

o senın pesınden kopekler gıbı kosacaak bunu unutma kosturacaksın pesınden baska caren yok o zaman sende takma hayatına bak onu sne kıskandır bak nasıl pesınedenm kosuyo onu umursama bılee evemı gelmı afedersın k**** kenarı gelmıs sankı hııııc takmaa

Geri