gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Aldatıldınız tamammı devammı ?

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Dünyada aldatılan o kadar çok kadın var ki saymakla bitmiyor ve bitmez de.Her gün bir kadın aldatııldığını öğreniyormuş.Peki aldatıldığını öğrenen kadın ne yapıyor.Tamam diyip bitiriyor mu yoksa devam diyerek hiç birşey yokmuş gibi hayatını yaşamaya devam mı ediyor.?? [​IMG]
    Aldatıldınız tamammı devammı

İlişkide erkeğin yaptığı hatayı, ihaneti kabulllenebilmek çok zordur. Kimi gururunu ön plana çıkarır ve ilişkiyi bitirir. Kimi de sevgisine verdiği emeğin hatırına bir kez daha dener! Peki siz olsanız ne yaparsınız..
    Gerçekle karşılaştınız. Bir süredir içiniz içinizi kemiriyordu. İlk önceleri hissetmek bilmek istemediniz. Sonra da kendinize kızdınız, sevdiğiniz adamdan şüphelendiğiniz için.
    Ama bir gün geliyor ve gerçeği öğreniyorsunuz. Bundan sonra ne yapacaksınız?
    Karar vermek
    Duyunca hiç bir tepki vermediniz. Devam etmek ya da etmemek! Duyduğunuz şüphelerin doğrulanması çok acı. Oysa onu o kadar çok seviyorsunuz ki... İçiniz gerçekten acıyor. Yaptığı itirafı kulağınızda yankılanıyor. Gururunuz aklına geliyor. Kapıdan çıkıp eşyalarını toplaması gerektiğini söyleyeceksiniz.
    Ama ilişkiniz canlanıyor gözünüzde. Üç günlük heyecan için bitirmek istemiyorsunuz bu ilişkiyi. Nefes almanız zorlaşıyor. Bir yanda da uzun zamandır emek verdiğiniz sevginiz... İşte yol ayrımındasınız. Karar sizin. Yüreğiniz ne diyor? Kararlı, güçlü olun. Veee...
    Sevginiz
    Bu sevgiye verdiğiniz emek çok büyük olabilir. Ancak kırgınlık, hayal kırıklığı, kendinize güvensizliğiniz hayatınızda kolay kolay silemeyeceğiniz yaralardır. Bunu unutmayın. Bunları gözden geçirin. Ve ona göre...

Ona tekrar güvenmek
    Devam etmeye karar verdiniz diyelim. Yapabilecek misiniz? Ona tekrar güvenebilecek misiniz? Bazen insanlar bir hata yapar. "O da bir hata yaptı. Bir daha yapmayacak" diyebilyor musunuz? Bu hatanın ardından bu sorulara olumlu cevap veriyorsanız, ikinizin de bu ilişkide hatalarınızın olduğunu düşünüyorsanız, bunları onardıktan sonra böyle bir şeyi bir daha tekrar etmeyeceğinden eminseniz durmayın devam edin.
    Siz ve gururunuz
    Diğer alternatife gelince; Hayatınız boyunca ayaklarınız altına almadığınız gururunuz var ortada! Karşınızdaki adamı ne kadar severseniz sevin, siz bunu kabul edemezsiniz. Siz onunla bu hatayı bilerek yaşayamazsınız.
    Unutmazsınız, unutamazsınız. Her şeyden önce; bir şekilde bu hata tekrar tekrar içinizde hayat bulur. O hiç bir şey yapmasa da, size bağlılıını kanıtlasa da bu hatayı aklınızdan çıkartmak çokzordur. Eğer böyle düşünen biriyseniz, eşyalarını toplayıp gitmesini isteyin ondan.
    Eğer böyle yapmazsanız sevginiz içinizde işkenceye dönüşecek. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. En mutlu anınızda bile o aldattığı hali gözünüzün önüne gelecektir. Tüm bu karmaşanın içinde yaşamak ne kadar size göre?
    Kapıyı açmak
    Tüm bunları göz önünden geçirin. Boğazınızdaki düğümlenmeyi yutkunarak, göz yaşlarınızı silin. Siz hangi kadınsınız? Gururunu asla ayaklar altına almamış bir kadın mı? Yoksa sevgisini bir kalemde harcayamayacak, bunun için çabalayacak kadın mısınız?

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyyyy Allah uzak etsin .ama kim devam derki...

3. Sİnem Ayyurt

Sİnem Ayyurt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aldatıldın = Tamam!
    Çocuğun var. Aldatıldın... Bir düşün... = Yine tamam...
    Bence de ekonomik istisnai durumlar yoksa kimse devam demez.
    Bize adam mı yok :)

4. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah öncelikle böyle şeyleri hepimizden uzak etsin asla devam etmezdim heralde ama bi kzım var o aslayı bi süre düşünürdüm en azından kızım için ama sonuç gene ayrılık olurdu heralde

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bekara kadin bosamak kolay derler...
    Insan o duruma düstümü, hele birde cocuk varsa, kolay kolay : tamam ! diyemez ...

Allah yasatmasin böyle birseyi hicbir kuluna...

6. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    önce bi aldatılayımda o zaman karar verir Allah ya bana verir ya ona:)

7. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabi ki tamam.. ölsem affetmem..

8. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH böyle birşey göstermesin ama ben kabul etmem TAMAM

Aldatıldınız tamammı devammı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilge'yle aldatıldı!

Bilge'yle aldatıldı!

Binbir Gece dizisinin gözünden yaş eksik olmayan Şehrazat'ı Bergüzar Korel, benzer bir sahneyi gerçek hayatta yaşıyor. Korel'in sevgilisi Tan Sağtürk'ün Tarkan'dan ayrılan Bilge Öztürk'le aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. İHANET KOKUSU Birkaç gün önce Bergüzar Korel ile mutluluk pozları veren Tan Sağtürk, Tarkan'ın eski aşkı Bilge Öztürk ile yakınlaştı. Aşklarıyla ünlü Bodrum'un adı...
  2. Güzelliğimi kaybedince aldatıldım

Güzelliğimi kaybedince aldatıldım

gulben ergen bosandimi Evliliği boyunca 35 kg alan pınar eliçe bayanlara Koca adayınıza en çirkin yüzünüzü de gösterin dedi... ARIM BALIM PETEĞİM' PROGRAMININ KONUK OLAN PINAR ELİÇE EŞİNİN KENDİSİNİ NEDEN ALDATTIĞINI ANLATTTI 'Arım Balım Peteğim' programının konuk olan Pınar Eliçe,7 yıllık eşinin kendisini neden aldattığını anlattı: Evliliğim boyunca stresten tam 35 kilo aldım. Güzelliğimi...
  3. aldatıldım

aldatıldım

dün internette eşimin başkabir isimle facebook kaydını gördüm çünkü açık unutmuştu..sevgili iken evli iken hep varmış bu kayıt hep yazışmalar falan var 4 aylık hamileyim ve biz severek evlendik o kadar çok kıskanıyordu ve seviyordu ki şimdi ben ona nasıl eskisi gibi sarılıcam nasıl kapıyı açıp hoşgeldin diycem daha 1 yıllık evliyim canım çok acıyor hep ağlıyrum yerimde olsaydınız ne yapardınız
  4. aldatıldım mı...

aldatıldım mı...

benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi topladı...
  5. aldatıldım"

aldatıldım"

6 aylık bi bebeğim varve çok hasta sürekli hastanelere götürüyorm eşim bişeyler yapıyodu kendi apında ama 15 gün önce onu yazlıkta bıraktım eve döndüm aramız baya bozuldu bide o beni yolladı bebeğim hasta diye bugün onun nette başka bi kızla dudak dudağa resmini buldum kötü oldum ne yapacağımı bilemedm saatlerce sokakalarda kaldımsonra o resmin yazlıkta çekildiğini öğrendim daha çok yıkıldım...

Sayfayı Paylaş