gebe
  1. melda

melda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aldatılmak hakkında bilgiler

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında melda tarafından paylaşıldı.

aldatılmak aldatılmak gebelikte aldatılma hamileyken hamilelikte
    Aldatıldığınızı öğrendiniz intikam almak isteseniz nasıl bir intikam alırdınız.

2. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aldatılmak
    ben intikam almazdım çünkü beni aldatıysa bende eksik bişeyler vardır ondan intikam almam birde cnm intikam alıpta onuınla aynı seviyemi düşüceksin boşverrr

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: aldatılmak

bende intikam almam Allah korusun böyle seylerden de kendine yapar onun serefsizligi yani

4. peri kızı

peri kızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aldatıldığımı ayrıldıktan 3 ay sonra öğrendim..hem de kız bana mesaj attı senin ahını aldım çok pişmanım falan die bu kız da bizi ayırmaya yemin eden bir kızdı.. hiçbir şey yapmadım Allaha havale ettim umarım yaptıklarının cezasını çekmişlerdir veya çekerler..

5. angel_death

angel_death Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde intikam almazdım eona verilck en büyük intikam ona ramen ve onsuzda yasyblcğimi gösterirdimm ona kaybettiğini kendi anlasınnn eğer haksız yere aldatılmıssam eğer

6. xeco

xeco Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aldatıldığımı öğrendiğimde,hergün hazırladığım küvet suyunu yanlışlıkla kaynar seviyede unuttum,yine yanlışlıkla bir dünya para verip aldığı beyaz iç çamaşırlarını 90 derecede kotlarla yıkadım,yün giysileri de öyle oldu,rüyamda beni aldattığını gördüğümü ve gerçek olursa ondan ayrılacağımı söyleyip onu sevgilisine kovdum..
    Bu eski eşimdi arkadaşlar,intikam ne yazık ki klasik bir anlam almış aldatılmak ta..

7. CıZıRTı

CıZıRTı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aldatıldım.. ve bunu çok kötü bi sekilde öğrendim.. üzüldüm elbet.. ama en büyük ceza bence hiç tınlamamak zaten.. evet senszide olabiliyorum demek bence.. öyle olduğu zaman dahada içlerine oturuo.. ve bende sonuç noldumu bi kaç zaman sonra geri geldi özürler vs vs.. o yüssüzlüğüyle..=) tabiki giden gitmstr o zaman biter heleki ihanetin asla affı olmaz..

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

evet bende aldatıldım.hayallerımle oynandı gururum kırıldı.sevgı nefret ask ıntıkam duygusunu bı arada yasadım.hayatımda gecırdıgım en zor gunlerdı.sınır hastası oldum onların yuzunden.ıntıkam almaya yemın ettım.ınanın bıgun aldatılırsanız ıntıkam duygusunun ne oldugunu anlarsınız..

9. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    allahım kimseye yaşatmasın eminim çok kötü bişey...oan insanın ne yapıcagı belli olmaz bence..

10. La Noyee

La Noyee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok kötü birşeydir eminim.. Başıma gelmedi ama gelse de birşey değişmez benim için..
    İntikam almaya çalışmam.. Ne hali varsa görür.. Ayrıldıktan sonra hayatına bensiz devam etmesi, onun için büyük bi kayıp olur zaten.. :dil: :)

11. ukalayazar

ukalayazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abisiylee çıktım...

yaptığım hiç doğru değildi biliyorum ama onun yaptığı da doğru değildi.Şimdi olsam hiç uğraşmam bile.Zaman geçince yaptığımdan pişman oldum.O nun canını yakmak için yapmıştım ama asıl kaybettiği ben olmalıydım benim yaptıklarımm değil...canını acıtan şey yokluğum olması gerekiyordu.Umursamasaydım onu daha çok koyardı artık eminimmm

12. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    intikam almazdımmm...onun seviyesine düşmek istemezdim..aldatan kendini aldatmıştır.kızlar emin olun her aldatan bir gün eşşekler gibi pişman olur ve bu duygu ona yeter de artar....

13. 'masal'

'masal' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende intikam almazdım çnkü aldatan birinden intikam almaya bile değmez!!!

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    nee intikamı alacagım ..... giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştirr bitanem...allaha havale ederim herhalde hiç yaşamadım yaşmakta istemem allahımda kimsenin başına vermesin intikam almak onun seviyesine aşagılıgına düşmek demek bırak güzelim deymez ugraşmaya .... kendii degerin düşerr kendine yazık edersinn...ne hali varsa görsün umursama bilee o gelir zatenn peşinden o zamanda sen onu ... edersinn iştee böle olursa olsun...degerini düşütmeye deymez...

15. eylülada

eylülada Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında paylaşımını okuyunca direk içimden aldatan sevgilimin katili olurum demek geldi ama demiycem çünkü şuda bi gerçkdr aldatmak tek taraflı deildir.mutlaka aldatılan tarafın bi eksiği bi yanlışı olmuştr bu % 90 böyledr.erkekler çocuk gibidir herzaman ilgiye sevgiye şevkate ihtiyacları vardr.özellikle ilgisizlik sürükler aldatmaya... allah kimseye yaşatmasın çok kötü bişey olsa gerek :S

eylülada

aldatılmak hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılmak

Aldatılmak

Hayatın insanlara yüklediği bir yükmü, yoksa bir kaçış mı tüm dertlerden yada yeni bir hayatmı yeniden yaşamımızı tazeleyen. Sahiden nedir aldatmak. Yada çok eşlilikmi desem, kendimize yalanlar mı, aşkı yeniden aramak mı yada sonsuzluğu hissetme arzusu mu?.. Bu nedenle çoklu ilişkilere aldatma adını çok da yakıştıramıyorum. Belki de gizliliğidir aldatma espirisi altında yatan. Yoksa hayatla...
  2. Aldatmak / aldatılmak

Aldatmak / aldatılmak

Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder.Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören, tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, hasta ise hastaligi artar
  3. hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...
  4. aldatılmak

aldatılmak

kızlar yakın zamanda arkadaşımın biri ile görüştüm ve bana eşinin aylar önce onun şehir dışında oldugu bi günde bi tanıdıgının arkadaşı ile kadının evinde bi kereliğine onu aldattıgını ama bi daha görüşmediklerini söylemiş ve bunu saklamaya daha fazla dayanmayıp ona anlatıgını anlattı ve kızcagız eşine ne demesi ne yapması gerektiği bilmez vaziyette sizce böyle bi şey nasıl karşılamak neler...
  5. Endometriozis Hastalığı Hakkında Bilgiler

Endometriozis Hastalığı Hakkında Bilgiler

Endometriozis hastalığı Endometriozis nedir Endometriozis tedavisi Endometriozis hastalığı çok fazla duyulmasa da kadınlar arasında oldukça yaygın olan bir hastalıktır. Kadın hastalıklarından biri olan Endometriozis hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gerekli bilgileri uzmanlardan sizler için aktarıyoruz. Endometriozis kadınların yaklaşık yüzde onunu...

Sayfayı Paylaş