aldatılmak hakkında bilgiler

melda

Yeni Üye
Üye
aldatılmak hakkında bilgiler
aldatılmak

aldatılmak gebelikte aldatılma hamileyken hamilelikte
Aldatıldığınızı öğrendiniz intikam almak isteseniz nasıl bir intikam alırdınız.

Cevap: aldatılmak

ben intikam almazdım çünkü beni aldatıysa bende eksik bişeyler vardır ondan intikam almam birde cnm intikam alıpta onuınla aynı seviyemi düşüceksin boşverrr

ben aldatıldığımı ayrıldıktan 3 ay sonra öğrendim..hem de kız bana mesaj attı senin ahını aldım çok pişmanım falan die bu kız da bizi ayırmaya yemin eden bir kızdı.. hiçbir şey yapmadım Allaha havale ettim umarım yaptıklarının cezasını çekmişlerdir veya çekerler..

bnde intikam almazdım eona verilck en büyük intikam ona ramen ve onsuzda yasyblcğimi gösterirdimm ona kaybettiğini kendi anlasınnn eğer haksız yere aldatılmıssam eğer

Aldatıldığımı öğrendiğimde,hergün hazırladığım küvet suyunu yanlışlıkla kaynar seviyede unuttum,yine yanlışlıkla bir dünya para verip aldığı beyaz iç çamaşırlarını 90 derecede kotlarla yıkadım,yün giysileri de öyle oldu,rüyamda beni aldattığını gördüğümü ve gerçek olursa ondan ayrılacağımı söyleyip onu sevgilisine kovdum..
Bu eski eşimdi arkadaşlar,intikam ne yazık ki klasik bir anlam almış aldatılmak ta..

aldatıldım.. ve bunu çok kötü bi sekilde öğrendim.. üzüldüm elbet.. ama en büyük ceza bence hiç tınlamamak zaten.. evet senszide olabiliyorum demek bence.. öyle olduğu zaman dahada içlerine oturuo.. ve bende sonuç noldumu bi kaç zaman sonra geri geldi özürler vs vs.. o yüssüzlüğüyle..=) tabiki giden gitmstr o zaman biter heleki ihanetin asla affı olmaz..

evet bende aldatıldım.hayallerımle oynandı gururum kırıldı.sevgı nefret ask ıntıkam duygusunu bı arada yasadım.hayatımda gecırdıgım en zor gunlerdı.sınır hastası oldum onların yuzunden.ıntıkam almaya yemın ettım.ınanın bıgun aldatılırsanız ıntıkam duygusunun ne oldugunu anlarsınız..

Çok kötü birşeydir eminim.. Başıma gelmedi ama gelse de birşey değişmez benim için..
İntikam almaya çalışmam.. Ne hali varsa görür.. Ayrıldıktan sonra hayatına bensiz devam etmesi, onun için büyük bi kayıp olur zaten.. :dil: :)

Geri