gebe
  1. havva_tankuş

havva_tankuş Forum Okuru

aldatılmak nedir kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında havva_tankuş tarafından paylaşıldı.

aldatılmak ben 1 yıllık evliyim evliliğimin başından beri bazı sorunlar yaşadım eşimle çok tartıştım kavga ettık bunun sonu tokata kadar vardı.eşimden 3 ay sonra şüphelenmeye başladım sürekli bilgisayar başındaydı.oyun oynuyorum diyordu.ama ben daha sonra onun oynamadığını internette yabancı kadınlarla sanal alemde konuştuklarını öğrendım.cinsel boyutlara varmış sanal alemde bu iş.benim sorum ben bu insanı yakaladım bir daha yapmayacağım dedı ama her gece rüyamda yine kadınlarla görüyorum.sizce boşanmalımıyım yoksa affedetsem mı allhın sevgili kulu olurum...içim hiç rahat değil güvenmem çok zor artık...

2. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    canım bence bısüre bekle belkı gercektende yapmıcak artık hem bu isi sanalda değılde gercekten yapanlar bırbırlerını affedıyo senın ıçın çok zordur ama bıraz bekle eğer devam ederse sen bılırsın ama bekle bıraz

3. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    yani cnm zor bir durum ama 1 şans daha vermelisin bence...henüz yeni evlisiniz.belki bekarkenden kalan alışkanlıktır.ama tabiki tekrar güvenmek zaman alır...1kere daha şans ver bence ama takibide bırakma derim ben naçizane fikrim bu.....

aldatılmak nedir kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılmak

Aldatılmak

Hayatın insanlara yüklediği bir yükmü, yoksa bir kaçış mı tüm dertlerden yada yeni bir hayatmı yeniden yaşamımızı tazeleyen. Sahiden nedir aldatmak. Yada çok eşlilikmi desem, kendimize yalanlar mı, aşkı yeniden aramak mı yada sonsuzluğu hissetme arzusu mu?.. Bu nedenle çoklu ilişkilere aldatma adını çok da yakıştıramıyorum. Belki de gizliliğidir aldatma espirisi altında yatan. Yoksa hayatla...
  2. Aldatmak / aldatılmak

Aldatmak / aldatılmak

Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder.Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören, tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, hasta ise hastaligi artar
  3. Kızlar neler çeker neler

Kızlar neler çeker neler

kızlar ne çeker Kızlar bir çok şey çekiyor melekler bakın burda bir kaçtane komik olanları var neler çekiyolar neler Kız kaçan kısmete ah çeker, Ağzında sakızı patlatıp içine çeker, Genelde anaya çeker, Gözüne sürme kaşıan rastik çeker, Kafası bozulunca saçına fön çeker, Yeri gelir mini eteği çeker, Canı sıkılır sevgilisine mesaj çeker, ********* Dar giyer göbeğini içine çeker,...
  4. hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...
  5. aldatılmak

aldatılmak

kızlar yakın zamanda arkadaşımın biri ile görüştüm ve bana eşinin aylar önce onun şehir dışında oldugu bi günde bi tanıdıgının arkadaşı ile kadının evinde bi kereliğine onu aldattıgını ama bi daha görüşmediklerini söylemiş ve bunu saklamaya daha fazla dayanmayıp ona anlatıgını anlattı ve kızcagız eşine ne demesi ne yapması gerektiği bilmez vaziyette sizce böyle bi şey nasıl karşılamak neler...

Sayfayı Paylaş