aldatılmak ve kabullenmek

karamelek

Yeni Üye
Üye
aldatılmak ve kabullenmek
aldatılmayı kabullenmek
eşinizin size yalan söylediğini nasıl anlarsınız ve aldatıldığınızı bildiğiniz halde evlılığınızı sürdürürmüsünüz lütfen yazın

Ce: aldatılmak ve kabullenmek

ben evlı deyılım ama aldatılmıs bırı olarak yazıyorum:D sevgılımın benı aldattıgını senı cok sevıyorum askım bıtanem demesınden anladım kafasına bısemı dustu dedım beyer benım kafamada bıseler cıkmıs:Dve kendısı bana dedı senı aldattım dıye bırıyle bırlıkte olmus ve sonradan bu kısının en yakın arkadasım oldugunu ögrendım en yakın arkadasım oldugunu ögrenmeden önce devam edıyorduk ama ögrendıkten sonra ayrılma kararı aldım ve cok sevıyordum.
Allah kımseye göstermesın evlıyede bekarada o kararı vermk cok zor bekara yıne unutur gıder ama evlı bırını dusunemıyorum bıle bıde cocuk varsa ortada.Allah göstermesın kimseye

böyle bir durumda normal ilişkisini yürütenler evliliğide yürütebilir diye düsünüyorum ama hata 3dende fazla tekrarlandıysa pessssss derim bitiririm allahın hakkı 3tur :) okadar emeği göz önüne alırım ailemi yakınlarımı cocugum varsa onu dusunurum öyle karar veririm zaten kendime ve cocuguma bakıcak durumum varsa düsünmeyede gerek kalmaz tek sorun bi babaya ihtiyacı olur öyle sorumsuz bi babayada ihtiyac duyacgna hic duymasn daha ii diye düsünrüm

bence bi kadın bu için bu durumu kabullenmek çok zor şimdiden büyük konuşmak istemyorum ama allah kimseye yaşatmasın bu durumları

bende evli değilim allaha şükür hiç aldatılmadım..ama aldatılsaydım affederdimm bir kezliğe mahsus o da tek şartta karşıma gecip dürüstce yaptıgını anlatmasıı o da pişmansa beni istersee affederimm bu kabullenmek değil şans vermek demektir bir insan gözlerini kacırıyorsa bilki yalnadırr dediği.... Allah kimseye yaşatmasın....

hiç aldatılmadım sanırımmm tamemin değilim elbette fakat böyle birşeyi ben birebiryaşarsam asla geri dönuşum olmaz beni bir kere aldatan aynı şeyitekrar yapacaktır hemde defalarca insan 7 sinde neyse 7o in dede odur :D:D

canım bir kadın aldatıldığını muhakkak hisseder.daha doğrusu bir şeylerin değiştiğini eskisi gibi olmadığını sezer.aldatan erkek 180 derece değişir tabiri caizse..(BENCE).yabancılaşırsınız her şey rengini kaybeder ve soğukluk alıp başını gider...
ben olsaydım karşımdaki insanın tavrına göre 1 kereliğine has şans verirdim.
eğer eşim GERÇEKTEN pişmansa ve samimi bir şekilde olanı biteni itiraf edip bir şans daha için yalvarmaya kadar giderse 1DEFAYA HAS affederim...
birden kestirip atmak bence doğru değil:eek:lmadı:...herkes 2.bir şansı hakkeder..

sevgi evliliği yapmışsam ağrıma giderdi..haber bile vermeden terkederdim..yok sevgiden çok mantık evliliği yapmışsam "aman zaten ihtiyacını karşılayamam bari onlar karşılasın ben de hayatıma bakayım" der keyfini sürerdim..banane..

Geri