gebe
  1. karamelek

karamelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aldatılmak ve kabullenmek

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında karamelek tarafından paylaşıldı.

aldatılmayı kabullenmek eşinizin size yalan söylediğini nasıl anlarsınız ve aldatıldığınızı bildiğiniz halde evlılığınızı sürdürürmüsünüz lütfen yazın

2. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: aldatılmak ve kabullenmek
    ben evlı deyılım ama aldatılmıs bırı olarak yazıyorum:D sevgılımın benı aldattıgını senı cok sevıyorum askım bıtanem demesınden anladım kafasına bısemı dustu dedım beyer benım kafamada bıseler cıkmıs:Dve kendısı bana dedı senı aldattım dıye bırıyle bırlıkte olmus ve sonradan bu kısının en yakın arkadasım oldugunu ögrendım en yakın arkadasım oldugunu ögrenmeden önce devam edıyorduk ama ögrendıkten sonra ayrılma kararı aldım ve cok sevıyordum.
    Allah kımseye göstermesın evlıyede bekarada o kararı vermk cok zor bekara yıne unutur gıder ama evlı bırını dusunemıyorum bıle bıde cocuk varsa ortada.Allah göstermesın kimseye

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    böyle bir durumda normal ilişkisini yürütenler evliliğide yürütebilir diye düsünüyorum ama hata 3dende fazla tekrarlandıysa pessssss derim bitiririm allahın hakkı 3tur :) okadar emeği göz önüne alırım ailemi yakınlarımı cocugum varsa onu dusunurum öyle karar veririm zaten kendime ve cocuguma bakıcak durumum varsa düsünmeyede gerek kalmaz tek sorun bi babaya ihtiyacı olur öyle sorumsuz bi babayada ihtiyac duyacgna hic duymasn daha ii diye düsünrüm

4. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence bi kadın bu için bu durumu kabullenmek çok zor şimdiden büyük konuşmak istemyorum ama allah kimseye yaşatmasın bu durumları

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bende evli değilim allaha şükür hiç aldatılmadım..ama aldatılsaydım affederdimm bir kezliğe mahsus o da tek şartta karşıma gecip dürüstce yaptıgını anlatmasıı o da pişmansa beni istersee affederimm bu kabullenmek değil şans vermek demektir bir insan gözlerini kacırıyorsa bilki yalnadırr dediği.... Allah kimseye yaşatmasın....

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hiç aldatılmadım sanırımmm tamemin değilim elbette fakat böyle birşeyi ben birebiryaşarsam asla geri dönuşum olmaz beni bir kere aldatan aynı şeyitekrar yapacaktır hemde defalarca insan 7 sinde neyse 7o in dede odur :D:D

7. ukalayazar

ukalayazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evli değilim ama normal bir ilişki üzerinden düşünürsem , ben affederdim ama genede bir daha eskisi gibi olmazdımmm

8. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım bir kadın aldatıldığını muhakkak hisseder.daha doğrusu bir şeylerin değiştiğini eskisi gibi olmadığını sezer.aldatan erkek 180 derece değişir tabiri caizse..(BENCE).yabancılaşırsınız her şey rengini kaybeder ve soğukluk alıp başını gider...
    ben olsaydım karşımdaki insanın tavrına göre 1 kereliğine has şans verirdim.
    eğer eşim GERÇEKTEN pişmansa ve samimi bir şekilde olanı biteni itiraf edip bir şans daha için yalvarmaya kadar giderse 1DEFAYA HAS affederim...
    birden kestirip atmak bence doğru değil:eek:lmadı:...herkes 2.bir şansı hakkeder..

9. kahve

kahve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  10. kahve

kahve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sevgi evliliği yapmışsam ağrıma giderdi..haber bile vermeden terkederdim..yok sevgiden çok mantık evliliği yapmışsam "aman zaten ihtiyacını karşılayamam bari onlar karşılasın ben de hayatıma bakayım" der keyfini sürerdim..banane..

11. Küçük gelin

Küçük gelin Forum Okuru

Hayır kesinlikle affedilmez aldatan lütfen meleklerim sizde affetmeyin onur gurur bunları ezip affedilirmi hiç Allah herkezi korusun bun duygudan:küstüm:

12. crayzzz

crayzzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  13. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    aldatdini duydumda af edermiyim ki bilmiyorum ama herhalde bitter evliliyim bunu esimde biliyor zaten

14. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm çok üzüldüm allah kimseye göstermesin gerçekten çok zor heleki evliisen ...ama bence aldatan erkek kendini aldatır çoook saçma ya eksik olan ne ki anlamıyorumm aldatan erkekleri allah kimseyi doğru yolundan şaşırmasın ne diim...

15. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    aldattigini anlamak cok basit ilgilenmiyorsa bahaneleri coksa bunun yaninda yalani varsa bilinki ufak ufak aldatatiliyorsunuz.

aldatılmak ve kabullenmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılmak

Aldatılmak

Hayatın insanlara yüklediği bir yükmü, yoksa bir kaçış mı tüm dertlerden yada yeni bir hayatmı yeniden yaşamımızı tazeleyen. Sahiden nedir aldatmak. Yada çok eşlilikmi desem, kendimize yalanlar mı, aşkı yeniden aramak mı yada sonsuzluğu hissetme arzusu mu?.. Bu nedenle çoklu ilişkilere aldatma adını çok da yakıştıramıyorum. Belki de gizliliğidir aldatma espirisi altında yatan. Yoksa hayatla...
  2. Aldatmak / aldatılmak

Aldatmak / aldatılmak

Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder.Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören, tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, hasta ise hastaligi artar
  3. yakınının ölümünü kabullenmek

yakınının ölümünü kabullenmek

Önemli bir kayıp yaşayan kişi,hayatını yeniden organize edip kurmadan önce daha düne kadar hayatında çok önemli yer tutan ama şimdi kaybolan kişiyle vedalaşmak, hayatın ağırlığı karşısında yeniden soluklanmak ve kimi zaman çok zor olan gerçekleri sindirmek için yas tutmaya ihtiyaç duyar.Kaybın acısı insanın her yanını sarar,insanın içini artık hayat hiç bir zaman eskisi gibi olmayacak hissi...
  4. hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...
  5. aldatılmak

aldatılmak

kızlar yakın zamanda arkadaşımın biri ile görüştüm ve bana eşinin aylar önce onun şehir dışında oldugu bi günde bi tanıdıgının arkadaşı ile kadının evinde bi kereliğine onu aldattıgını ama bi daha görüşmediklerini söylemiş ve bunu saklamaya daha fazla dayanmayıp ona anlatıgını anlattı ve kızcagız eşine ne demesi ne yapması gerektiği bilmez vaziyette sizce böyle bi şey nasıl karşılamak neler...

Sayfayı Paylaş