gebe
  1. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43

aldatılmak

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında metanoyam tarafından paylaşıldı.

kızlar yakın zamanda arkadaşımın biri ile görüştüm ve bana eşinin aylar önce onun şehir dışında oldugu bi günde bi tanıdıgının arkadaşı ile kadının evinde bi kereliğine onu aldattıgını ama bi daha görüşmediklerini söylemiş ve bunu saklamaya daha fazla dayanmayıp ona anlatıgını anlattı ve kızcagız eşine ne demesi ne yapması gerektiği bilmez vaziyette sizce böyle bi şey nasıl karşılamak neler yapmak gerekir :11:

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    çok zor bi durum.arkanı dönüp çıksan evliliklerde bu çok zor.oturup konuşsan bunun neyini konuşucan.Allah yardımcısı olsun arkadaşının bi defada olsa böle bi durum artık güvenemez eşine.bunun konusacak tarafı yokki kızda haklı ne desin kendine yediremez insan bunu.inşallah bu durumun içinden çıkabilir.

metanoyam bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Şu bir gerçekki ne yazıkki bir erkek zorla bir kadınla birlikte olamaz ama bir kadın rahatlıkla kendini ve namusunu bir erkeğe verebilir. Acı bir gerçek olsada bu böyledir. Aldatmak yada aldatılmak maalesef çok sık karşılaşılan bir problemdir. Önemli olan erkeğin pişman olup tövbe etmesi. Birçok yuva ne yazık ki evli erkeklerle bile bile beraber olup yuva bozan yada bozmaya çalışan üç kuruşluk kadınlar yüzünden çıkmaza giriyor. Gözyaşları üzerine kurulmaya çalışılan yuvadan kimseye hayır gelmez ve yuva üzerine yuva kurulmaz. Bu dünyanın birde diğer tarafı var bakalım böyleleri diğer tarafta nasıl Allah'a hesap verecekler.

Güven meselesine gelince elbette ki güvenin oturması bana göre zamanla olabilecek birşey eğer erkek bu güveni eşine verebilirse ne ala... Yok veremezse kadının psikolojisini düşünemiyorum. Ama diyeceğim o ki böyle kadınlar için asla yuvasını bozmasın onun istediğini ona vermesin bu tür kadınların egosu zaten belli yuva bozmak ve adamın malına mülküne sahip çıkmak asla bu oyuna gelmesin Rabbim kimsenin yuvasında ki huzurun bozulmasına izin vermesin ve böylelerini yuvamızdan uzak tutsun.

metanoyam, TİTAN, deniz-07 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar erkekler hayvanlara bile tecavüz ediyor..Yani mesele kadın olması değil,heyecan,atraksyon,ihtiyaç giderme..Oh onun kocasını ayarttım diye kimse sevinmesin.Zira erkeğe köpek bile versen......... :D:D Yani evli erkekle yatan kişinin bir hayvandan farkı yoktur ;)Bunu benim eşim yapmaz kimse demesin..Tarihten bu yana bu tür iddalar da bulunanlar hep aldatılmıştır.Gelelim arkadaşınızın durumuna..Kendini hiç üzmesin.Bir erkek kadınından habersiz bu işi yapıyorsa emin olunki eşini seviyor ve üzmek istemiyor.Tek gecelik bir ilişkiyle eşinin moralini kimse bozmak istemez.Arkadaşınızın güveni eşine karşı eminimki sarsılmıştır.O güveni kazanması epey zaman alıcaktır.Yalnız içini ferah tutsun ki eşi gelip itiraf etmiş,kadınını hep yanında istemiş.Üzülmesin ağlamasın arkadaşınız kendi mazlum ve ruhu bakire biri.Ama eşinin düşüp kalktığı cibilliyetsiz ise bu dünyada o...u,öteki tarafta cehennem yollu ;)

sultansu, metanoyam, MaWiM ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay cok zor bir durum üzüldüm, rabbim kimsenin basina vermesin. Insan nasil bir tavsiyede bulancagina sasiyor. Itiraf etsede o esini aldatti bunun aynisini kadin yapsaydi o af edermiydi... Asla ama kadindan insan bekliyor bunu... Bilemiyorum, af edilirse o kadinin büyüklügüne iyiligne kalmis. Rabbim kimseyi böyle durumlara düsürmesin. Amin

BEYZA21, MaWiM ve deniz-07 bunu beğendi.
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Herkesin bir şansı hak ettiğini düşünüyorum. Allah şaşırtmasın, herşey insanlar için. Allah böylelerini evlerimizden uzak etsin..

sultansu, metanoyam, BEYZA21 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    benimde çok yakın bir komşum var eşi onu defalarca aldatmış ama çocuklarının hatrına sabretmiş tam 21 yıllık evli artık eşi gerçeği anlamış ve arkadaşım derki şimdi kocam köpek gibi aşık bana dizimin dibinden ayrılmaz ne dersem onu yapar ,her gün yaptığı hataları affettirmek için her türlü takla atıyormuş,yani bende evliyim ALLAH BAŞIMIZA BÖYLE BİR DERT GETİRMESİN,eşimle 6 yıldır beraberiz ALLAHA ŞÜKÜR BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM ama asla karşılaşmam da diyemem,,ama ben böyle bir durumda hemen yuvayı yıkmama tarafındayım şans verir ağer devam ettirirse ayrılmayı düşünenlerdenim birde bu arkadaşım

BEYZA21 ve MaWiM bunu beğendi.
  8. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    işin içine arkadas girince çok boyutlu oluyor konu bence tamamen durumu yaşayanın psikolojisi ile alakalı birşey kabullenebilirse ne ala ama eşine her baktığında o olay aklına gelecektir. haketmişmiydim diye defalarca soracaktır.

9. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    valla kızlar kadını tanımıyomuş arkadaşım ama eşinin işyerinden bi arkadaşını yanına gelmiş öyle adama yanaşmış adamda bu bana yanaşıyo diyip bi kereliğe olmuş arkadaşımla konuştum oda böyle bi adı karı için bozmucam ama cok üzüldüm diyo eşide baya üzülmüş günlerdir konuşmuyolarmış dün konuşup özür dilemiş adam defalarca oda affetmiş kolay kolay bitmiyo evlilikler ya sanırım bende bozmazdım yuvamı ama kocamada bi süre güvenemzdim

MaWiM bunu beğendi.
  10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bence de yıkmasın yuvasını bir yuva kolay kurulmuyor ama çok çabuk bozulabiliyor. Böyle adi kadınlar için yuva yıkmaya değmez. Eşinin pişman olması iyi birşey herkes şeytana uyabilir önemli olan hatasını anlayıp bu yanlışı devam ettirmemesi... Allah kimseyi şaşırtıp doğru yoldan ayırtmasın ve böyle şeytani adi kadınlardan huzurumuzu yuvamızı ve eşlerimizi uzak tutsun inşallah...

metanoyam ve BEYZA21 bunu beğendi.
  11. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

allahım hıç kımseyı sasırtmasın :( allahım böle ınsanlardan bızlerı evımızı eslerımızı uzak tutsun allahım dogru yoldan ayırmasın ınş

MaWiM bunu beğendi.
  12. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    amin mavi kelebek aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

aldatılmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılmak

Aldatılmak

Hayatın insanlara yüklediği bir yükmü, yoksa bir kaçış mı tüm dertlerden yada yeni bir hayatmı yeniden yaşamımızı tazeleyen. Sahiden nedir aldatmak. Yada çok eşlilikmi desem, kendimize yalanlar mı, aşkı yeniden aramak mı yada sonsuzluğu hissetme arzusu mu?.. Bu nedenle çoklu ilişkilere aldatma adını çok da yakıştıramıyorum. Belki de gizliliğidir aldatma espirisi altında yatan. Yoksa hayatla...
  2. Aldatmak / aldatılmak

Aldatmak / aldatılmak

Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder.Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören, tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, hasta ise hastaligi artar
  3. aldatılmak geliyorum dermiş

aldatılmak geliyorum dermiş

Aldatılmak aniden olmazmış..Aşamalarını bilirsek aptal yerine konmayabiliriz meleklerim.. Peki nasıl anlayacaksınız? İşte yolları.. . 1- Sevgiliniz içindeki suçluluk duygusunu bastırmak için sizin isteklerinize her zamankinden fazla duyarlılık gösterir. Özellikle diğer ilişkisinin ilk dönemlerinde… 2- Böyle bir alışkanlığı olmasa bile size sık sık hediye almaya başlar. Bu davranışının...
  4. Aldatılmak mı, Aldanmak mı?

Aldatılmak mı, Aldanmak mı?

Aldatıldığını öğrendiğinde ne hisseder bir insan? Kabul edilmesi zor bir olay. Ancak pek çok insanın yaşadığı bir olay diye düşünüyorum. Aldatılmak ya da aldanmak nasıl da korkutur her insanı. Bunu yaşama endişesi ile yaşanır. Aldanan, aldatılan insan bir sonraki ilişkisinde biraz daha temkinlidir. Hatta bu endişeyi daha fazla yaşar. Aldatılmak diğer bir kişi tarafından yapılan bir...
  5. hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...

Sayfayı Paylaş