gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR bababbababbaba:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR Alışverişten sonra evine dönen kadın, kocasını yatakta genc ve güzel bir kadınla yakalayinca dehşete düşer.
    Ortalığı dağıtmaya kalkışacağı sırada kocası onu durdurur.
    '..Şöyle açıklayabilirim...' der..
    'Eve dönerken bu zavallı kızı gördüm.
    Çok yorulmuştu. Onu arabama aldım.
    Karnı da acıkmıştı, o yüzden onu eve getirdim ve senin buzdolabında unuttuğun rostoyu pişirdim.
    Kızın ayakkabıları delinmişti.
    Modası geçti diye artık giymediğin ayakkabılarından bir çift verdim ona.
    Üşümüştü, o yüzden sana doğum gününde aldıgım fakat rengini beğenmedigin icin hic giymedigin süveteri ona verdim.
    Kızın pantolonu parça parça olmuştu, artık senin kalçalarının sığmadıgı bir pantolonunu da verdim.
    Tam çıkmak üzereyken bana 'Karınızın artık kullanmadığı başka birşey var mı bu evde?' diye sordu.. ve işte buradayız..'

alıntı

ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR bababbababbaba:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileyim  ellerimde ağrı ve uyuyşukluk var sebebi

hamileyim ellerimde ağrı ve uyuyşukluk var sebebi

Uyuşukluk baş parmağınız, işaret parmağınız ve orta parmağınızın tamamını, ayrıca yüzük parmağınızın yarısını kapsıyorsa, bu olasılıkla karpal tünel sendromu olabilir. Bu durum et kesme, piyano çalma, daktilo yazma gibi yineleyici el hareketlerini gerektiren işleri sürekli yapanlarda çok yaygın olmakla...
  2. SuSuYoRSaM SeBeBi VaR ....

SuSuYoRSaM SeBeBi VaR ....

SUSUYORSAM SEBEBI VAR Kimi durumlarda kapatmak gerekir gözleri Daha çok görebilmek için, ya da gitmek gerekir Geri dönebilmek için. Susmak gerekir bazen konusabilmek için Ve kizdirmalidir belki de daha çok sevebilmek için Kulaklari kapatmalidir hep duyabilmek için. Diyorum ki uyumak gerekir, uyanabilmek için Ölmek gerekir yeniden dogabilmek için Kaybetmek gerekir bazen,...
  3. Güzel Kadın Aldatıyor!!!!

Güzel Kadın Aldatıyor!!!!

Beğenilmek kadının özgüvenini arttırıyor ve karşısındakinden de daha fazla beklentisi oluyormuş.Tabi güzellik gelip geçici bu kadar havalı olmamak lazım ama napalım çok güzeliz canım :D ABD’li bilim adamları, güzel kadınların, eşlerini veya sevgililerini aldatma olasılığının daha yüksek olduğunu ortaya koydu. Araştırma için yaşları 17-30 arasında değişen 58 kadınla yüz yüze görüşüldü....
  4. Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkı Sözü

Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkı Sözü

Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkısının Sözleri Bir Sebebi Var Şarkı Sözü Can Bonomo Merhaba Melek'lerimiz ve sevgili misafirlerimiz, sizlere bu yazımızda Can Bonomo'nun Bir Sebebi Var adlı şarkısının sözlerini sunuyor ve Can Bonomo hayranlarını bu sayfamızda topluyoruz:) İçtim ulan kaçılın önümden , Az mı çektim onun ellerinden ? Sen hiç mi ama hiç mi içmedin, Ben kimi bekledim ? İçtim...
  5. Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir?

Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir?

eşim beni aldatıyor boşanabilir miyim,eşim beni sevmiyor ve aldatıyor boşanmam için yeterli midir,eşim beni başkasıyla aldatıyor boşanmak istiyorum, Evlenme ile kurulan evlilik birliği cinsel sadakat yükümünü de beraberinde getirir. Aldatma yani zina evlilik birliğine karşı yapılmış en büyük hakaret ve sadakatsizliktir. Bu sebeple mutlak bir boşanma sebebidir. Hâkim zinanın varlığını...

Sayfayı Paylaş