Aldatma ACISI ölümden beter

Cevap: Aldatma ACISI ölümden beter

eline sağlık canım Allah hepimizin yuvasını korusun

cok guzel bi paylasim tesekkur ederim canim...benim hep dedigim bisey var tamam xzamanla sevgi bitebilir bunu dogal karsilarim(olmasa daha iyi ama)ama disardakine gidip canim gulum deyip bide evdekinede ayni seyleri soyleyipde,,kandirmak iste bunu anlamiyorum insan gibi sevmiyosan durustce konus adam gibi bitir...ondan sonra ne halin varsa gor............

Toplumda hatalı bu konuda. hele ailelerin bu konuda erkeklere verdiği töloransa bile sinir oluyorum.

bir erkek için çevresindeki insanlardan çapkın ünvanını almak bile onlara çok gurur verici geliyor beni sinirlendiren nokta da bu ..bence hiçbir kadın aldatan erkeği affetmemeli ki karşısına çıkan diğer bir kadına aynı şeyi yapmaya cesareti olamasın..

emeğine sağlık.. bncede kesinlikle erkekler en başta kendilerini belli eder nasıl olduklarını.. allah hepimizin birliktliklerini,, evliliklerini korusunn..:hail:

aldatan karşısındakini değil aslında kendini aldatmıştır başlangıçların ise sonu yoktur kadında aldatsa erkekte aldatsa bana göre iğrenç bişey ve insanın içinden çıkmayacak bişey doğru ölüm acı gibi bişey güzel bi konuya eğilmişsin kimbilir kaç kadın yada kaç erkek bunu yaşıyor yaşadığını biliyor ya ört bas ediliyor yada yollar ayrılıyor belki çok kötü şeylerde yaşayabiliyor taraflar aldatılmamak ümidiyle

Geri