gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Aldatma nedenleri ..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

--sensiz kalmak nasılmış anlamak istedim... --sen beni anlamıyosunnnn... --bu yıl ki tez konumuz aldatmaktı onedenle şey ettimmm
    --sen beni aldattın sandım....
    --aldattım çünkü ev deki su borusu tıkanmıştı...
    --psikolojim çok bozuktu onedenle...
    --aldattım çünkü yanlızlık çok koyuyo insana...sen bilmezsin....
    --aldattım çünkü kronik sex bağımlısıyım ..
    --aldattım çünkü sen eve geç geliyorsun...
    --sevgililer gününü yanlız mı geçirseydim..
    --msn de yazışmak aldatma mı sayılır mışşşş....
    --şeytana uydum o yüzden aldattım....
    --annemi dinledim aldattım seni....

**ALINTI**

Aldatma nedenleri .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatmanın Sonu

Aldatmanın Sonu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. aldatma

aldatma

Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder. Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören, tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, hasta ise hastaligi artar.
  3. aLDaTMa !!!

aLDaTMa !!!

Uluslararasi ölçekte bir kadin arastirmasi yapan sosyolog, dünyanin çesitli ülkelerinde kadinlara bir soru sormus.Kocanizi baska bir kadinla yakalarsaniz ne yaparsiniz??? Soruya ülkelere göre verilen yanitlar ise söyle olmus: Isveçli : Neyimi begenmedigini sorarim. Rus : Evi terk ederim. Fransiz : Sesimi çikarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim. Italyan : Kadini vururum....
  4. ALdatmanın sonu

ALdatmanın sonu

aldatma karikatürleri kömik karikatürler aldatma :piha: MeLekLerim ben şaşırdım vaLLa sizce iyimi yapmış ...._:laugh:

Sayfayı Paylaş