gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aldatmak / aldatılmak

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder.Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören, tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, hasta ise hastaligi artar

Aldatmak / aldatılmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatılmak

Aldatılmak

Hayatın insanlara yüklediği bir yükmü, yoksa bir kaçış mı tüm dertlerden yada yeni bir hayatmı yeniden yaşamımızı tazeleyen. Sahiden nedir aldatmak. Yada çok eşlilikmi desem, kendimize yalanlar mı, aşkı yeniden aramak mı yada sonsuzluğu hissetme arzusu mu?.. Bu nedenle çoklu ilişkilere aldatma adını çok da yakıştıramıyorum. Belki de gizliliğidir aldatma espirisi altında yatan. Yoksa hayatla...
  2. Aldatmak

Aldatmak

Evli kadınların eşlerini aldatması..?
  3. Aldatılmak ile  aldatmak arasındaki farkı

Aldatılmak ile aldatmak arasındaki farkı

Merhaba kızlar sizce aldatmak ile aldatmak arasındaki fark ne aldatılınca bi koli mendillle ağlarız peki ya biiz aldatınca erkeklerin tepkisi nası olur ?:clapping:
  4. aldatılmak

aldatılmak

kızlar yakın zamanda arkadaşımın biri ile görüştüm ve bana eşinin aylar önce onun şehir dışında oldugu bi günde bi tanıdıgının arkadaşı ile kadının evinde bi kereliğine onu aldattıgını ama bi daha görüşmediklerini söylemiş ve bunu saklamaya daha fazla dayanmayıp ona anlatıgını anlattı ve kızcagız eşine ne demesi ne yapması gerektiği bilmez vaziyette sizce böyle bi şey nasıl karşılamak neler...

Sayfayı Paylaş