Aldatmak

Cevap: Aldatmak

Günümüzde çoklaşan bu olayların çok kötü ve evlilik kurumunu iyice sarstığını düşünüyorum ve diyorum ki aldatan aldanır...ltf yorumlarınızı yazın teşekkürler şimdiden

Cevap: Aldatmak

aldakmak kelimesi bile çok sevimsiz bir kelime yapanıda şiddetle kınamak lazım toplumda yerleri olmamalı dışlanmalılar

Bu konuya sadece kadın olarak bakmıyorum. Aldatmak zaten en çok erkeklerin yaptığı birşey. Eşlerine sadık kalanları gerçekten çok nadir.
Aldatmak zaten başlı başına bi iğrençlik bence. Kimsenin kimseyi kandırmaya,o kişinin zamanını çalmaya hakkı yok. Ben eşime de bunu derim. Eğer birgün bıkarsan beni bırak öyle yap ne istiyorsan. Ben belki onun benim zamanımı çaldığı zamanlar hayatımın aşkıyla karşılaşacam ama eşim var diye dönüp bakmıcam bile. Böyle de düşünebiliriz :)
Yine sivri konuştum sanıyorum ama görüşüm budur.

bencede bu konuda ayrım yapmak söz konusu olamaz özellikle günümüzde kadın erkek herkeste var bu kimi kandırdıgını sanıyorlarsa artık anca kendini kandırır diyorum aynen aldatan aldanırr...bende askımsına katılıyorum bu konuda esim yada sevgilim ne yapacaksa beni bıraksın öyle takılsın en mantıklısıda bu..

eğer aldatıosan birazda eşinden bulamadığın ilginin içindir die düşünüorum ama onun açısındanda bu durum çok kötü bi hal alabilir yinede bunu ona yaşatmamalısın..

Evli olsun olmasin bir kadinin veya erkegin esini, sevgilisini aldatmasi kadar yanlis, igrenc birsey yoktur. Anlasamiyor musunuz, sevmiyor musunuz? Ayrilin, bosanin sonra ne halt ediyorsaniz edin....
Size yapilmasini istemediginiz seyi karsi tarafada yasatmayin, hickimse böyle birseyi hak etmiyor isterse dünyanin en kötü insani olursa olsun, aldattiktan sonra nasil bakacaksiniz sevgilinizin/esinizin yüzüne?

Cok guzel ve sonu gelmeyen bir konu acilmis bence...Aldatmak nedir once onu bilmek gerek.

Belli bir donem kadin milleti yani bizler eslerimizden ilgi bekleriz, tatli soz isteriz. Fakat er kisilerimiz bunlari donem donem fazla ve gereksiz gorebilirler. Ha sanaldan bahsedecekseniz adi ustunde zaten SANAL, bence bunun aldatmakla ne uzaktan nede yakindan bir alakasi yoktur.

Ama gercekten reelde baska bir erkekle iliskiye giriyorsan evet aldatmak olur, buda çok asalayici bir durum olsa gerek, önce kisinin öz ve öz kisiligine (kaldiysa tabii) sonra esine sonrada o diger 3. sahisa.

Eger aldatma gereki duyuluyorsa bende cogu arkadaslarim gibi derim, ayril ne yaparsan yap...Bu konu o kadar ozel ve zorki, hepimiz icin yazmak kolay.Arti hepimizin kendimize gore tabulari vardir, ozgurlugu vardir, aile kulturlerimiz farklidir herseyden once... Yanlis birsey yazip baska birini rencide etmek bizlere yakismaz... Tekrar donuyorum eger SANAL alemden bahsediliyorsa buna aldatmak demem...

I$IK ve SEVGi sizinle olsun

Geri