gebe
  1. Leylam

Leylam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aldatmakmi? Lütfen bu rüyaya bir Yorum???

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Leylam tarafından paylaşıldı.

Merhabalar.Rüyamda bizim isyerinde calisan bir oglanin koluna girdigimi gördüm hemde kocamin ve ailesinin gözü önünde ve kendimi cok güvende hissetmisim sonra geri dönüyorum o yere ve esimi bulamiyorum, oglan sürekli rüyama giriyor,ve acik söylemem gerekirse kocamda onu kiskaniyor ve ailesiylen cok kavgalar yaptim.Birisi bu rüyayi yorumlarsa cok sevinirim?

2. ela.selim

ela.selim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eLa !.
    Sonuçta Rüya saDeCe Bir Rüya !.:e015:

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyin tersi olur ama bence mesafeli davranmak senin için çok iyi olur :)

4. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    acaba ona karşı içten içten bir hoşlantı varmı kendine bile itiraf edemediğin

5. Bilgimeclisi

Bilgimeclisi Forum Okuru

yorum
    soru 1 o bahsi geçen oğlan ne giyiyor ve nasıl bir yapıda gördünüz
    soru 2 gündzmü gecemi
    soru 3 ailenizin yanına sizmi donuyorsunuz istediğiniz için yoksa o oğlanmı bırakıyor sizi
    soru 4 siz hangi renge yakın elbise gidiyordunuz

bu sorulara cevap veririseniz sevinirim rüyaznıza nacizana yorumu eklerim

rüya genel yorumu yakın zamnda ailenizi sizin tarafınızdan büyük bir gaflet ve zorluğa düşeceksiniz. rüyanızdaki o olan şeytandır. ve sizi istediği yolda ilerletmektedir. gafletten uyanınız ve dikkat ailenizi ilgilendiren konularda hemen karar vermeyiniz yani bu aralar baya bi dikkat ediniz.

Aldatmakmi? Lütfen bu rüyaya bir Yorum??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu görüntü yılda bir kere gerçekleşiyormuş bakın lütfen

bu görüntü yılda bir kere gerçekleşiyormuş bakın lütfen

anne ve cocugu gormek icin basinizi hafif sola egin...
  2. rüyama yorum!

rüyama yorum!

Sevgilimle ayrıydık rüyamda ama ikimiz de üzülüyormuşuz bundan dolayı. Sonra beni görmeye gelmiş, bilmediğim bir evdeydim orası benim evimmiş. Kapıyı açıyordum,yağmur yağıyordu ıslandım diyordu ama yağmur yağdığını ben farketmemişim,o geldiğinde pencereden bakıyorum,deli gibi yağmur yağdığını görüyorum şaşırıyorum. İÇeri alıyorum onu. Sonra karşılıklı deli gibi ağlamaya başlıyoruz.Ondan sonra...
  3. rüyama yorum yaparmısınız lütfen çok önemli..

rüyama yorum yaparmısınız lütfen çok önemli..

merhaba...ben rüyamda 6 ay önce vefaat eden dedemi gördüm,takım elbiseli,temiz ve çok dinç görünüyordu gelip benim dizime yattı ve benden simit istedi..dedemin benden simit istemesi ne anlama geliyor acaba bilen varsa lütfen yardım edermisiniz.teşekkürler.
  4. Bu ***** korkunç ve acı verici lütfen yardım edin

Bu ***** korkunç ve acı verici lütfen yardım edin

Sevgili admin ; çok sık ve entrasan rüyalar gören biriyim içlerinde bir rüyam var ki çok sık gördüğüm beni çok korkutuyor..kısaca özet geçiyorum lütfen tercüme edin Vücudumda karın bölgemde dışarıya doğru uzayan erkek organı oluyor ve büyüyor dışarıya doğru çıkıntı oluşuyor ve aşırı dereede acı veriyor bana .elimle tutuyorum ve içeri doğru bastırıyorum yine çıkıyor ve çevremdekiler bunu...
  5. ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

Merhabalar melekler ilginç bir rüya gördüm yorumu için yardımlarınızı bekliyorum otel gibi bir yerdeyim başbakan gibi bir misafir gelecek onu bekliyor her kez benim alakam yok ama öylesine dolanıyorum herkes çok gergin ama ben çok rahatım sonra kapıya çıkıyorum her kez tek sıra olmuş karşıda bir hummer araba anlıyorum ki misafir gelmiş ben sallamıyorum geçiyorum karşıya otopark gibi bir yer...

Sayfayı Paylaş