gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**aldatmanın sonu**

Konu, 'Karikatürler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Eylül 2008
  2. siyah_inci

siyah_inci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **aldatmanın sonu**
    :minik:

zeki kadın.....

**aldatmanın sonu** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adete 8-10 gün kala test yaptım negatif hamilemiyim ?

Adete 8-10 gün kala test yaptım negatif hamilemiyim ?

Gebelik elde etmek isteyen bayan lar tarafından , sayfamıza gebelik testleri ile ilgili sıklıkla sorular yöneltilmekte. Bu sorular dan biri adetime 10 gün kala gebelik testi yaptım , sonuç kesinmi dir? Gebelik testi ile ilgili benzer soruları çok sık aldığımız dan bu konuya açıklık getirmek için bu makaleyi hazırlama gereği duyduk. Gebelik testi ne zaman yapılır, adete 8-10 gün kala...
  2. Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Gebelik Kan testi ile kesin gebelik sonucu alabilir miyim ?

Mrb beyza hnm Ben 17 agustostan beri regl olmuyorum. Bikac hafta once doktorumla görüştüm. Gebelik ihtimali var dedi. Bikac hafta sonra kontrole gelmemi istedi. Suanda belli olmuyormuş. Emin olamadi. Ben bugun dayanamadim kan testi yaptirdim negatif cikti. Doktorumla gorustugumde daha erken oldugu icin dogru sonuc alamayabilecegimi söylemişti. Kan testi en dogru sonucu verir normalde....
  3. Beta hcg testine göre sonucum 105 çıktı hamile miyim yardım lütfen

Beta hcg testine göre sonucum 105 çıktı hamile miyim yardım lütfen

6 gündür adetim gecikiyor hormon sonucum 105,68 ve referans aralığı ise 0-6 sizce gebemiyim? tşk.
  4. Hamilemiyim betahcg testi yaptırdım sonuç 25 çıktı

Hamilemiyim betahcg testi yaptırdım sonuç 25 çıktı

Selam beta hcg testi yaptırdım sonuç 25,57 çıktı bunu doktora gösterdim hamilesin dedi bir başka doktor ise belli değil dedi sizce hamilemiyin
  5. Sperm testi sonucumu değerlendirir misiniz lütfen ?

Sperm testi sonucumu değerlendirir misiniz lütfen ?

iyi akşamlar beyza hanım .Benim 1 ay sonra düğünüm var daha önce varikosel ameliyatı olmuştum.çocuğum olurmu olmazmı diye sperm testi yaptırdım yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim iyi çalışmalar. 28 yaşındayım volüm 5.6 ml renk gri opak ph 8.0 likefaksiyon 35 dk sperm sayısı 8.000.000 total sperm 44.800.000 ileri hrktli %10 yerinde hareketli %27 hareketsiz %63 toplam ileri hrktli...

Sayfayı Paylaş