gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

aldattınız mı? / yoksa aldatıldınız mı? lütfen gercekci olalım

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

evet hanımlar itiraf edin bakalım...... aldattınız mı aldatıldınız mı ......

Ben maalesef aldatıldım hemde daha 1 yıllık evliyken ben bunu haketmedim ama .....

2. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    aldatıldımmmmmmmmm ama hatunları imha ettim öğrenince :D

3. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ikiside yok Allah korusun.. aldatılsam o adamın da kadınında kemıgı mı kalır yahu parca pincik ederim .. Allah basa vermesinde boşa katil olmayım.:D

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allaha sükür her ikisi icinde Hayir diyebiliyorum :)

aldattınız mı? / yoksa aldatıldınız mı? lütfen gercekci olalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğçe Kazaz eşini aldattı mı

Tuğçe Kazaz eşini aldattı mı

TUĞÇE KAZAZ'IN YUNAN EŞİNİ ALDATTIĞI İDDİALARI DOĞRULANDI.. Eşi Yorgo Seitaridis'le evliliğinde sorunlar yaşadığı iddia edilen Tuğçe kazaz, rol aldığı 'Cin Geçidi' filminin çekimleri bitmesi rağmen Türkiye'de kalmaya devam ediyor. Yananlı eşinden ayrıldığı konusunda iddialara cevap vermeyen ünlü mankenin Fransız yönetmen Ramin Matin ile aşk yaşadığı iddiaları gündemdeydi. Bugüne kadar...
  2. beni hiç aldattın mı?

beni hiç aldattın mı?

Ünlü diş hekimi Sam ve eşi 50. evlilik yıldönümlerini kutluyorlardı. Sam birden eşine bir soru sordu : -"Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı?" -"O da nerden çıktı?" diye sinirlendi eşi, cevabı öğrenmek istemezsin herhalde" dedi. -"İsterim" dedi Sam. "Lütfen anlat." Madem öğrenmek istiyorsun, evet, seni üç kez aldattım diye...
  3. aldatıldım mı...

aldatıldım mı...

benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi topladı...
  4. Murat Boz Aldatıldı mı?

Murat Boz Aldatıldı mı?

murat boz haberleri, murat boz sevgilisi, murat boz eliz sakuçoğlu ayrıldı mı Sevgili melekler, popçu Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu ayrıldı. Habertürk'ten Gülşen Yüksel'in verdiği habere göre Eliz Sakuçoğlu Murat Boz'u aldatmış. Muhteşem Yüzyıl'ın şehzadelerinden biriyle öpüşen ve bunu Boz'un öğrendiği iddia edilen Eliz Sakuçoğlu'yla ilgili haberin detayları aşağıda.... Konuya ilişkin...
  5. Şarkıcı Yalın Aldatıldı mı ?

Şarkıcı Yalın Aldatıldı mı ?

Gerçek adı Hüseyin Yalın olan romantik şarkıların sevilen sesi Yalın, 1,5 yıldır Emre Plak'ın sahibi Hüseyin Emre'nin kızı Hazal Emre'yle aşk yaşıyordu. Geçen yaz Bodrum tatilindeki samimi görüntüleri basına yansıyan Yalın'ın evlenmeyi de düşündüğü konuşulan Emre'yle ani bir kararla ayrıldığı ortaya çıktı. Bu ayrılıkla ilgili de çarpıcı bir iddia emirgan Gizli Kalsın'da kulaktan kulağa...

Sayfayı Paylaş