gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Aldigim en derin nefessin sen...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

aldığım nefessin aldığım en derin nefessin sen en derin aşk şiirleri [​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 682x537 and weights 247KB.

Gözlerine bakarken umurumda değil mevsimler
    Gülüşün hep deniz kenarı bana
    Sen bir adım attığında göreceksin
    Elinde balonlarla bekleyen o adam benim
    Aldığım en derin nefessin sen

Dudaklarının dudaklarımdaki işgali hala yüreğimde
    Nefes alıyorum ama hala bulamadım seni

'ben sana yanarken şimdi...sen kim bilir nerede
    üşüyorsun'..

- Ceyhun Yılmaz -

tayfaforum.com

Aldigim en derin nefessin sen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biraz nefes almaya ne dersiniz?

biraz nefes almaya ne dersiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Derin bir nefes al

Derin bir nefes al

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ♥ღ♥ En Derin Nefesimsin! ♥ღ♥

♥ღ♥ En Derin Nefesimsin! ♥ღ♥

4. Son nefesimde  sen ol !

Son nefesimde sen ol !

Sevgiliye güzel bir seslenis. Bu davete OLMAZ diyebilecek bir yürek yoktur Yanımda Ol Olurmu Şaşarsam bir gün gittiğim yoldan doğru yola sokmak icin gel olur mu...? Yollarım engellerle dolu ise yardım etmek için benimle gel olur mu...? Bırakmiyorlarsa beni sana dağları aşarak gel olur mu...? Uçurumun kenarında isem eğer elin elimde olsun olur mu...? Kalkarsa dünyada olmayan...

Sayfayı Paylaş