gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aldıklarını vermeye gücün yetmez

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Aldıklarını vermeye gücün yetmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güç

Güç

Bakınız; Kuvvet.Rüyasında kuvvetlendiğini gören kimse gerçek yaşamında da kuvvetli olacak demektir. Rüyasında kuvvetlendiğini gören kimse gerçek yaşamında da kuvvetli olacak demektir. Güç rüyaları olduğu gibi alınır.Rüyasında güçlendiğini gören gerçek hayatta da güçlü olur. Güç rüyaları olduğu gibi alınır.Rüyasında güçlendiğini gören gerçek hayatta da güçlü olur. Güç rüyaları olduğu gibi alınır.
  2. Hakan Peker - Kelimeler Yetmez

Hakan Peker - Kelimeler Yetmez

Yaşanmadı yaşamadım Böyle sevda daha önce Mecnunu şimdi anladım Leylayı sende görünce Kendimden çok seni sevince Anlat deme soru sorma Anlatamam beni yorma Halime bak ne olur anla Ne olur anla ne olur anla Kelimeler yetmez böyle bir aşka Hiç benzeri yok bendeki başka Nasiı sevdim yerini bilsen Kalbime girsen görsen keşke
  3. Onların gücü ancak benim kızıma yeter, Türk milletine yetmez” dedi.

Onların gücü ancak benim kızıma yeter, Türk milletine yetmez” dedi.

TERÖRİSTLER SEVİNMESİNLER... Aleyna'nın annesinden hainlere ders Güngören'deki patlamada ölen 3 yaşındaki Aleyna Çelik, Amasya'da toprağa verildi. Kızının bugün doğum günü olduğunu söyleyen acılı anne, teröre ders verdi. Güngören'deki patlamalarda hayatını kaybeden 3 yaşındaki Aleyna Çelik, Amasya'da toprağa verildi. Acılı anne, "Kızımın bugün doğum günüydü. Doğum gününde giymek...
  4. Aldığım nefessin

Aldığım nefessin

nefessin Tek istediğim ; Ilık meltem olup bahar kokan saçlarına düşmek, yüreginde yanmış bir soluk olup dudaklarından toprağa süzülmek. . . " Bir tebessüm kadar güzel, Nefesim kadar değerlisin. . . " Karanlıkların içinden yüreğine sesleniyorum yine..Bir avuçlarımda yıldızlar, bir yanımda münzevi çığlıklar. Hasretin yanıyor kirpiklerimde.Sensizlikte yüreğim, bir yanı tutturulmuş...
  5. Yeni aldıklarım

Yeni aldıklarım

Dün arkadaşımla sırf rahat diye aldığım çizmeler ve uyumlu olması için aldığım çanta.Çantayı acilen ve başka aynı renkte bulmakta zorluk olduğu için beğenerek almadım ama uygun oldu:D Vizon rengi imiş ve ilginç bir renk kolay bulumadım.

Sayfayı Paylaş