gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Aldırma Gönül Dizisi 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

aldırma gönül dizisi aldırma gönül fragman aldırma gönül 1.bölüm

Sevgili melekler, oyuncu kadrosu ve konusu hakkında daha önce bilgiler verdiğimiz, Atv'nin yeni sezon komedi dizisi Aldırma Gönül'ün ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte ilk bölümün tanıtımının yapıldığı Aldırma Gönül ilk fragmanı..

Aldırma Gönül Dizisi 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlerden Biri 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı

Evlerden Biri 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı

Bir yeni dizi daha, aman dikkat Şemsi İnkaya var... Evlerden Biri 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı izle - Curcuna.com
  2. Fatih Harbiye Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Fatih Harbiye Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

fatih harbiye dizisi, fatih harbiye 1. bölüm, fatih harbiye dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonun en çok merak edilen dizilerinden biri olan Fatih Harbiye dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Eylül ayında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan, Peyami Safa'nın aynı adlı ölüğmsüz eserinden televizyona uyarlanan Fatih Harbiye dizisinin ilk bölüm fragmanını sizlerle...
  3. Aldırma Gönül Dizisi Yayından Kaldırıldı

Aldırma Gönül Dizisi Yayından Kaldırıldı

aldırma gönül dizisi, aldırma gönül hangi kanalda, aldırma gönül dizisi kaldırıldı ATV ekranların da yayınlanan "Aldırma Gönül" dizisi istenilen reytingleri elde edemeyince yapımcı tarafından yeni sezon öncesi yayından kaldırılmak zorunda kaldı. Diziyi severek izleyenleri oldukça üzecek haberimizin detaylarına geçiyoruz. ‘Aldırma Gönül’ dizisi istenilen reytinglere ulaşamadığı...
  4. Çalıkuşu Dizisi 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu Dizisi 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizi fragmanı, çalıkuşu 1.bölüm fragmanı Sevgili melekler, başlamasınae az bir zaman kala Çalıkuşu dizisinin yeni tanıtım fragmanı da yayınlandı. Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanından televizyona uyarlanan Çalıkuşu dizisinin başrollerinde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit rol alacaklar. İşte dizinin son yayınlanan fragmanı... [media]
  5. Filinta dizisi 1. bölüm fragmanı

Filinta dizisi 1. bölüm fragmanı

filinta 1. bölüm fragmanı izle,filinta dizisi 1. bölüm özeti,filinta dizisi 1. bölüm fragman,filinta dizisi 1. bölüm,filinta dizisi ne zaman,filinta dizisi oyuncuları [MEDIA] TRT ekranlarında haftaya gösterime girecek olan Filinta dizisinin tanıtım reklamları, kanalda sıkça yayınlanmaya başladı. Bugünkü yazımızda Filinta dizisi oyuncuları kimler, Filinta dizisi ne zaman başlıyor, hangi...

Sayfayı Paylaş