gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Aldırma Gönül Dizisi Yayından Kaldırıldı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aldırma gönül dizisi, aldırma gönül hangi kanalda, aldırma gönül dizisi kaldırıldı ATV ekranların da yayınlanan "Aldırma Gönül" dizisi istenilen reytingleri elde edemeyince yapımcı tarafından yeni sezon öncesi yayından kaldırılmak zorunda kaldı. Diziyi severek izleyenleri oldukça üzecek haberimizin detaylarına geçiyoruz.
    aldirma gonul.jpg

Aldırma Gönül Dizisi Yayından Kaldırıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldırma Gönül Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Aldırma Gönül Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

aldırma gönül dizisi aldırma gönül dizisi konusu Sevgili melekler, yaz sezonu için hazırlanan diziler birer ikişer başlıyor. Atv^de yayına girecek olan yaz sezonu dizileri,nden biri Aldırma Gönül. 'Aldırma Gönül' günlük hayatın dertleri ile uğraşan bir çift ve aniden evlerine yerleşen zorlu bir kayınpederin etrafında dönen komik olayları konu alıyor. atv'nin yeni dizisi 'Aldırma...
  2. Aldırma Gönül Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Aldırma Gönül Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

aldırma gönül oyuncuları aldırma gönül dizi oyuncuları aldorma gönül oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Atv'nin yaz sezonu dizisi olarak ekranlara getirmeye hazırlandığı komedi dizisi Aldırma Gönül 4 Temmuz Perşembe akşamı başlayacak. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak isimler ise şöyle, Şahin Irmak Yeşim Ceren Boz Ulvi Alacakaptan Tülin Özen Çağlar Çorumlu Asena Tuğal Bülent Seyran...
  3. Aldırma Gönül Dizisi 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

Aldırma Gönül Dizisi 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

aldırma gönül dizisi aldırma gönül fragman aldırma gönül 1.bölüm Sevgili melekler, oyuncu kadrosu ve konusu hakkında daha önce bilgiler verdiğimiz, Atv'nin yeni sezon komedi dizisi Aldırma Gönül'ün ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte ilk bölümün tanıtımının yapıldığı Aldırma Gönül ilk fragmanı.. http://www.youtube.com/watch?v=PtfC2I1Wlwk
  4. Altındağlı Dizisi Yayından Kaldırıldı

Altındağlı Dizisi Yayından Kaldırıldı

altındağlı dizisi, altındağlı dizisi yayın günü, altındağlı dizisi yayın saati Sevgili melekler, Show Tv'nin büyük umutlarla yayına verdiği Altındağlı dizisi yayından kaldırıldı. İstenilen reytingleri yakalayamayan dizi ünlü Amerikan dizisi The Sopranos'tan uyarlamaydı. Şafak Sezer ve Hande Ataizi'nin başrollerinde olduğu dizi sadece 2 bölüm sürdü.
  5. "Cinayet" Dizisi Yayından Kaldırıldı!

"Cinayet" Dizisi Yayından Kaldırıldı!

cinayet dizisi, cinayet dizisi yayın tarihi, cinayet dizisi kanalı Sevgili melekler, Engin Altan Düzyatan ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerinde yer aldığı polisiye dizi "Cinayet" yayından kaldırıldı. Kanal D`de salı günü saat 20.00`da başlayan ama sonra pazar saat 23.15`e alınan Cinayet dizisi düşük reytingler almaya devam ediyordu. Bu hafta Kanal D`nin resmi sitesinde yayın akışında...

Sayfayı Paylaş