gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

aldırmaz ukala nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ukala nickler ukala msn nickleri aldırmaz nickler nickleri sözler
    Boshwer, HepaynI MaSaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe f*ck yoU

˙·٠٠•● aNLam vErEMeDim vErEmiyORuM iNsaNLar yapıyOr hEp roL !●•٠٠

.°•. °•. °•. °•. Her Kalb Kendi Şarkısını Söyler .•° .•° .•° .•°.

ßana okuLda 1 SaaTin 60 Dakika oLduğunu öğReTTiLer, 1 DakikaNıN Da 60 Saniye oLduğunu öğReTTiLer ama,SenSiz ßiR Dakikanın sonSuza Dek SüRDüğünü öğReTmeDiLer

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa

GeCeYe İnAt GüN AğArMaKtA,AğAcA İnAt DaL ÇoĞaLmAkTa,ÖlÜmE İnAt İnSaNlAr ArTmAkTa,BeNsE SaNa İnAt SeNi SeVmEkTeYiM,İnAt Bu Ya HePtE SeVeCeĞiM...

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]öℓüм кα∂αя zσя∂υ єℓℓєяιη, ηє ßєηιм σℓ∂υℓαя, ηє αкℓıм∂αη çıктıℓαя..[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!! [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]üserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen..!![/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]уαηℓış вιя öукü∂єуιм вєηι уєηι∂єη уαz..[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!![/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ölüm ċıqlıklärını dïnlëmëk käpıdän öbür täräfın ïnän ö kädär ëqlënċëlï bïr sëÿ dëqïl bëbëïm[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]karaNLıqta aqLAdım ısıqta boyadıM qösLerimi KanLı yasıLarLa süsLedim sensizLiqi[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Sénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklara..[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim![/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık ! [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin.. ' [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri.. [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım.. [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez. . ! [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir! [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem![/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи[/FONT]

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: aldırmaz ukala nickler
    teşekkürler

aldırmaz ukala nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Ukala Dümbeleği

Nazan Öncel - Ukala Dümbeleği

Birgün tren duracak Vagonlar boş kalacak Bugünün kıymetini bil Yarın geç olacak Bırak gülünç olayım İster sefil olayım İzin ver umutlanayım Bırak serap göreyim Başka hayat yok bunu bende biliyorum Başka rüyam yok ama ben onu istiyorum Ukala dümbeleği Çok biliyorsun işini Beğenmiyorsun birşeyi Zor dostum zor Mühim olan hangisi Bana lazım sevgisi Yere batsın serveti Ah gönlüm...
  2. ukala,masum şirin gifler için tıkla

ukala,masum şirin gifler için tıkla

gifler şirin gifler masum ukala kız resimleri
  3. nickler

nickler

dériN bi déNıziN dibiNé çöKmü$ biR haziNé a$k déNéN.. вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя. αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя. нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя. αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя. ∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм. ѕσηυηυ...
  4. -NicKLer-

-NicKLer-

. ...........
  5. NicKLerim...

NicKLerim...

...................

Sayfayı Paylaş