gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aldo gladyatör sandaletler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sienna Miller, Mary-Kate ve Ashley Olsen gibi ünlü isimlerin bu sezon vazgeçilmez ayakkabısı olan gladyatör sandaletler Aldo’da siyah, beyaz, kahverengi ve bej tonları ağırlıklı olarak hazırlamış. Tüm deri olan modellerin yılan derisinden tasarlananları da ayrıca dikkat çekiyor. Üç farklı boyu bulunan Aldo sandaletler şehir şıklığınızı tamamlayan en önemli unsur. Bacağı saran model en çok talep gören ürün olup, çoklu bantları ve arkada yer alan fermuar modeli zenginleştiren detaylar arasında. Ayarlanabilir bilek bantları, ince tabanı ile bu sezon rahatlığı ve şıklığı Aldo gladyatör sandaletler ile yaşayacaksınız. Temmuz ayı indirim avantajları ile daha da cazip hale gelen Aldo gladyatör sandaletler Aldo mağazalarında sizi bekliyor.

Aldo gladyatör sandaletler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gladyatör sandaletler 2009

gladyatör sandaletler 2009

sandalet 2009 gladyatör sandaletler sandaletler gladyatör sandalet 2009 yazının ayakkabılarının yerini bu şık ve rahat sandaletler alacağa benziyor.gladyatör sandaletler bu yaz herkesin gözdesi olacak gibi...
  2. Gladyatör Sandalet ve Kombinasyonları

Gladyatör Sandalet ve Kombinasyonları

Bu sezon Gladyatör Sandaletler çok moda eğer sizinde bir Gladyatör Sandaletiniz varsa nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları veren şık kombinasyonlar :)
  3. Gladyatör Sandalet Modelleri...

Gladyatör Sandalet Modelleri...

arow sandalet modelleri Bu modeller bu sene çıktı Meleklerim.... çok değişikler ve ayakta hoş duruyorlar degilmi meleklerim :tik:
  4. Yazlık gladyatör sandaletler

Yazlık gladyatör sandaletler

Bence 2010 yazında bu gladyatör sandaletler hani moda oldu ya aslında inanın bana benim çok fazla ilgimi çekmedi birkez merak edip modellerden birini ayağıma geçirmemle çıkarmam bir oldu çünkü çok fazla rahatsızlık duydum.Ama piyasada birçok modeli var bu tür sandaletlerin tabi belki rahatlarıda vardır ama dediğim gibi ben o an vazgeçip farklı model aldım.Çünkü benim için başta gelen olay...
  5. 2012 Modası Gladyatör Sandaletler

2012 Modası Gladyatör Sandaletler

gladyatör sandalet 2012 gladyatör sandalet modelleri 2012 Yazın en rahat ayakkabılarının başında sandaletler gelir melekler :) Şort altına, etek altına çok şık kombinler oluşturabileceğiniz sandaletlerden gladyatör sandaletler bir kaç sezondur çok moda. Şehir içinden tatil yerlerinde kadar her yerde görebileceğiniz gladyatör sandalet modelleri 2012 örneklerinden bazılarını sizler için...

Sayfayı Paylaş