gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Alem Erkek Görsün:))

Konu, 'Komik Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Alem Erkek Görsün:))
    vey irkeke bak yirim ben onun irkekliğini la:hhh::hhh:

Alem Erkek Görsün:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alem

Alem

Minare ve bayrak direklerinin tepesindeki hilal,lale vb. şekildeki tepeciği görmek devlet başkanı ile tabir edilir. Bakırdan alem zulüm ve haksızlığa uğramaya, Altın veya gümüşten alem halkın başkanına hayırhah olmasına, Ağaçtan alem devlet başkanının ssöz ve fiillerinde sebatsız, gaddar ve yalancı olmasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Minare )Rüyasında bir cami alemi gören kimsenin büyük...
  2. erkeklerin bıyıklarına göre karekterleri

erkeklerin bıyıklarına göre karekterleri

ÇİZGİ GİBİ BIYIK: Üst dudağın yukarısına kalemle çizilmiş gibi incecik duran bir bıyık, kuvvetli görünmek istemesine rağmen aslında kendi kabiliyet ve kararlarından her zaman emin olmayan bir şahsı işaret eder. Böyle bir insan aslında zeki ve kabiliyetli, kuvvetli ve azimkar olsa bile kendinden emin değildir ve daima bir hata işlemekten korkar. Her neyse ki böyle kimseleri etraflarındakiler...
  3. RenKLeRe GöRe eRkekLeR

RenKLeRe GöRe eRkekLeR

BEYAZ Beyaz seven bir erkek ise asla korkak ve de çekingen bir yapıda olamaz. Tersine zalim ve soğukkanlı bile olabilirler. Heyecanını dışarı yansıtmayan, sabit ve sakin yapılı bir insan kimliği çizerler, onların yaşamında telaş olmadığı gibi bir de, düzenli, aşırı derecede titiz yapıdadırlar. Pratiğe önem verirler, güçlü bir hafızaları olması için ise hiç bir çaba göstermezler. Sabırlı,...
  4. Alemin Yandiği Yarimi Gördüm İlahisi

Alemin Yandiği Yarimi Gördüm İlahisi

Ey gönül serseri gezme cihanda Aşkına yandığım birini gördüm Yalnız ben değil de bu aşka yanan Alemin yandığı yarimi gördüm Levlake levlak buyurdu şanına anın Ümmeti olalım şahı sultanın İhsanıdır bize bari hüdanın Ol yeşil kandilde nurunu gördüm Canım kurban olsun Hakk�ın dostuna Kadem bastı arşı rahman üstüne Hak tecelli kıldı kabe kavseyne Ev ednada olan sırrını gördüm Koyun...
  5. Burcunuza Göre Parasal Durumunuz Ne Alemde

Burcunuza Göre Parasal Durumunuz Ne Alemde

Bazılarımız parayı hiç elimizde tutamayız biriktiremeyiz ama bazılarımız bu konuda çok ustadır... Peki para harcama ve kazanmanında burçlarla bağlantılı olduğunu biliyormuydunuz melekler... Daha fazla para tutmak için neleri düzeltmek neleri geliştirmek lazım...İşte cevabı :tik: Koç - Para 21 Mart - 19 Nisan Koç kendi ve hayatı üstüne kumar oynayacak kadar riski sever.Girişimci bir...

Sayfayı Paylaş