gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Alemin Kralı Dizisi Konusu ve Tanıtımı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

alemin kralı dizisi tanıtımı konusu hikayesi yönetmeni yayın tarihi yayın kanalı ile ilgili bilgiler burada melekler Haziran ayında yaptığımız haberde adının Hacıyatmaz olacağını yayınladığımız projenin adı ''Alemin Kralı'' olarak değiştirildi melekler :) ''Alemin Kralı dizisinde Şafak Sezer ve Oya Başar birlikte rol alacaklar.

Dizide adı Arslan, soyadı da Kıral olan Şafak Sezer, iç güveysi bir petshopçuyu oynayacakAlemin Kralı Dizisi Konusu Agustos Sonu gibi çekimlerine başlanması planlanan dizide Sezer in kayınpederi ölürken eşi, kızları ve torunları ona emanet edecekAlemin Kralı Dizisi Konusu Olaylar bundan sonra başlayacakAlemin Kralı Dizisi Konusu

Oya Başar ın oynadığı cadı kayınvalidesi başta olmak üzere 3 kız çocuğu olan Sezer için hayat çekilmez olacakAlemin Kralı Dizisi Konusu Dizinin ilk proje taslağında Sezer e lokumcu karekteri yazılmıştıAlemin Kralı Dizisi Konusu Ancak daha sonra karekterin lokumcu değil, petshopçu olmasına karar verildi.

Dizi Atv ekranlarından yayınlanacak melekler :tik:

Alemin Kralı Dizisi Konusu ve Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alemin kralı dizisi konusu oyuncuları oyuncu kadrosu

Alemin kralı dizisi konusu oyuncuları oyuncu kadrosu

kızlar alemin kralı isimli dizinin konusu oyuncu kadrosu ve oynayan kişiler kimler bilgi var mı teşekkür ediyorum.
  2. ''Alemin Kralı'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

''Alemin Kralı'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

alemin kralı dizisi tanıtımı fragmanı videosu 1.bölüm 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Konusuyla ilgili ayrıntıları bilgileri verdiğimiz ve kadro tanıtımını yaptığımız ''Alemin Kralı'' dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı melekler :) Fragmandan izlediğimiz kadarıyla izleyenleri kırıp geçirecek olan dizinin tanıtım videosunu sizler için yayınlıyoruz :tik:...
  3. ''Dedektif Memoli'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

''Dedektif Memoli'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

dedektif memoli dizisi konusu tanıtımı yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler TNTnin dizi furyası devam ediyor melekler :) Yeni sezon için ekranlara gelecek dizilerden biri de ''Dedektif Memoli''. Yıllar önce Mehmet Ali Alabora ,Meltem Cumbul ve Ayten Gökçer'in başrollerini paylaştığı ''Yılan Hikayesi'' adlı dizinin yeni versiyonu olacak olan dizi TNT'de 23 ylül Cuma gününden...
  4. ''Pis Yedili'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

''Pis Yedili'' Dizisi Konusu ve Tanıtımı

pis yedili dizisi konusu tanıtımı yayın kanalı yayın tarihi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Show tv ekranlarında yayına başlayacak olan Pis Yedili dizisi 18 -25 Ekim tarihleri arasında ekranlarda olacak melekler :) Bu eğlenceli filmin başrollerinden biri uzun yıllardır dizi projelerine bir türlü evet demeyen Ayşegül Aldinç'e ait.Dizinin konusu ise kısaca şöyle; Mahalledeki lise...
  5. Tek Başımıza Dizisi Konusu ve Tanıtımı

Tek Başımıza Dizisi Konusu ve Tanıtımı

tek başımıza dizisi konusu oyuncu kadrosu tanıtımı fragmanı hangi kanalda oynayacak hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Reyting kurbanı dizilerin yayından kalkmasıyla birlikte yeni diziler yayınlamaya başlıyor melekler...Star tv ekranlarında yayınlanacak olan Tek Başımıza diziside bunlardan biri...Başrollerinde Bir İstanbul Masalı dizisi ile sevilen Ahu Türkpençe, Başak Köklükaya...

Sayfayı Paylaş