gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Alemin Kralı'' Dizisi Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

alemin kralı dizisi tanıtımı fragmanı videosu 1.bölüm 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Konusuyla ilgili ayrıntıları bilgileri verdiğimiz ve kadro tanıtımını yaptığımız ''Alemin Kralı'' dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı melekler :)

Fragmandan izlediğimiz kadarıyla izleyenleri kırıp geçirecek olan dizinin tanıtım videosunu sizler için yayınlıyoruz :tik:

''Alemin Kralı'' Dizisi Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alemin kralı dizisi konusu oyuncuları oyuncu kadrosu

Alemin kralı dizisi konusu oyuncuları oyuncu kadrosu

kızlar alemin kralı isimli dizinin konusu oyuncu kadrosu ve oynayan kişiler kimler bilgi var mı teşekkür ediyorum.
  2. Alemin Kralı Dizisi Konusu ve Tanıtımı

Alemin Kralı Dizisi Konusu ve Tanıtımı

alemin kralı dizisi tanıtımı konusu hikayesi yönetmeni yayın tarihi yayın kanalı ile ilgili bilgiler burada melekler Haziran ayında yaptığımız haberde adının Hacıyatmaz olacağını yayınladığımız projenin adı ''Alemin Kralı'' olarak değiştirildi melekler :) ''Alemin Kralı dizisinde Şafak Sezer ve Oya Başar birlikte rol alacaklar. Dizide adı Arslan, soyadı da Kıral olan Şafak Sezer, iç...
  3. Kan Dizisi Fragmanı Tanıtımı

Kan Dizisi Fragmanı Tanıtımı

kan dizisi tanıtımı fragmanı videosu yayın tarihi yayın kanalı oyuncuları kadrosu 2011-2012 ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 yılının ocak ayında yayınlanması planlanan Kan dizisinin oyuncu kadrosu sevilen sanatçılardan oluşuyor melekler :) Yeni dizinin konusuyla ilgili bilgileri forumumuzda daha önce sizlerle paylaşmıştık.İlk fragmanı yayınlandığında sizlerle paylaşacağız :)
  4. Son Dizisi Tanıtım Fragmanı

Son Dizisi Tanıtım Fragmanı

son dizisi tanıtımı konusu tanıtım fragmanı oyuncu kadrosu yayın kanalı yayın tarihi 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yılbaşından sonra ekranlara gelmesi planlanan yeni dizi Son atv kanalında yayınlanacak melekler :) Zengin oyuncu kadrosu ve henüz tam olarak açıklanmasa da ilginç konusu sebebiyle merak edilen Son dizisi ilk fragmanı tvde dönmeye başladı. Merakla beklene ve her...
  5. Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

doksanlar dizisi doksanlar dizisi fragmanı Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarısından sonra Doksanlar dizisi için kolları sıvayan Birol Güven dizinin çekimlerinden ilk fotoları basınla paylaştıktan sonra, televizyonda dizinin ik fragmanı da yayınlandı. 90lı yıllarda yaşayanların kendilerinden birşeyler bulabilecekleri Doksanlar dizisinini çekileceği mahallenin hazırlık aşamalarının...

Sayfayı Paylaş