gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Alemsin hala ya:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

alemsin ne demek
    Meleklerim benim bir halam var ki sormayın:D Benim beden 5 yaş büyük bir halam var:DSağolsun kendisi pek bir komiktir.Yaptığı birbirinden komik olayların haddi hesabı yok:DBirini anlatmak istiyorum

Bir gün dedem ve bu halam olacak deli çarşıya çıkarlar.Babaanneme ayakkabı almışlar eve dönerkende bide balık alalım demişler.İkiside siyah poşette tabi.Eve giderler rahmetli dedem der ki;''kızım balıkları dondurucuya at akşam gidicez köye o saate kadar kötü olurlar dışarda kalmasın''der

Benim şaşkın halam da atmış dondurucuya poşeti.:zuha:Neyse akşam olmuş bizimkiler köye giderler.Dedem babaanneme poşeti fırlatır al hatun sana aykkabı aldım der:DAma fırlattığı poşetten balıklar fırlar ve her yer balık olur:puha::puha:
    Bizim şaşkın sen tut ayakkabıları dondurucuya at:DEeee tabi ki ayakkabılar da buz tutmuş ama balıklar heryerlere saçılmış:haha:

Babaannem olayı her anllatığında kahkalara boğularak anlatır.Bide der ki''deden o fırlattığı poşetten direk anlıma doğru gelen balığı hiç unutmuyorm.Resmen göz göze geldik''derdi:piha::piha:

:D:D:D:Dİşte benim halamın marifeti...Artık yorum size kalmış sakarlık mı ,komiklik mi yoksa şaşkınlık mı siz karar verin:D

Bana sorarsanız tam bir şaşkın:haha:

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    sabah sabah gülme krizine girdim:hhh: :hhh:...anam gülmekden gözlerimden yaşlar geldi... meçhul halam çok komıkmış ya..insan onun yanında yaşlanmaz bılem...:D:D
    :hhh: :hhh::hhh: :hhh:

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    hehehe tam bir komedi yaaaa.... Allah haalaana uzun omur versin dadlum.. benim hiç halam yok ama böyle bir halayaa can kurban..

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D eferin halama... :puha: Laf yok halama olur olur böyle şeyler olur, bende anlatayım bizim işyerindeki eleman serkan sabah geldi babalar bugün börek var kahvaltıya dedi tak attı poşeti masaya toplaştık hemen. Açtık poşeti oda neeeeeeee

Küçük sıpasının kakalı bezi :D:D Bizim eleman çöpe at diye verilen iki poşetteki yiyeceği çöpe atıp kakalı bezi getirmiş buraya, hala gülüyoruz :D:D

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok komik yaaa koptum gülmekten:piha: adminim senin anında çok hoş Allah iyliğini versin o yapanın o pis kokuları nasıl almamış hayret :laugh:valla:piha:

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Afferin ki ne afferin halayaa:D:D
    Vallahi sadminim karnıma ağrılar girdi gülmekten:puha::piha:
    Hiç mi anlamamış yaa :DGerçi gülme komşuna gelir başına herkezle dalga geçen eşimde birgün böyle birşey yaparsa daha kimsenin dilinden kurtulamaz:D:haha::haha:

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

:piha:sizi güldürdüyse halacığım ne mutlu bana:DHalam komiktir valla.Onun üstüne şaşkın komik tanımam:haha:O yaşlanır biz yaşlanmayız gülmekten:haha:

Komedi ki ne komedi:D:DAmin canım rabbim cümlemize versin=)Gel benim halayı paylaşalım benim halam sen,in halan:DBende 7 tane var:D:D:D:D:D

Tahmin edebiliyorum:haha:Bence de yaa insan hiç değilse kokusundan anlar:DDemek ki onun burnunda halen börek kokusu kalmış.:piha:

8. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

:hhh: çok güldüm...nasıl anlamamış ya,hayret :hhh: :hhh:

9. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meçhul biraz daldın biraz alemmiş halan canım yaa :hhh:tabi babaanneninde hakkını yememek lazım oda alemmmiş :hhh: Allah sağlıklı uzun ömürler versin halana...

Ayyy gelelim sadminimin anlattığı anıya o ne öyle arkadaşlar gülmekten koptum yaa:hhh::hhh: işin ilgincide bu sabah kahvaltıda börek var diyipte o bezin çıkması aman Allahım kamera şakası gibi yaa:piha: Valla serkanda börek getirmeyi düşündüğüne bin pişman olmuştur heralde yazık mahçupta olmuştur:hhh:

10. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Sorma canım ya hemde ne alemmm:haha:eee nede olsa halam babaannemin imalatı:Dkızıda anasına çekmiş:haha:amin canım cümlemize:)

Valla serkan denilen garibe çok üzüldüm :haha:ve gülmektende öldüm:haha:

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu tamamen kahkahadan ölünecek bir durum :haha: hahaha koptummmm hahaha Desene sizin börekler çöpte, kakalı bezlerde sabah kahvaltı menüsü olarak servis edilmiş hahaha

Meçhul halanın yaptığı evet şaşkınlık ve komik okurken çok güldüm:D:D Fakat Sadmin'in arkadaşının düştüğü durumu ve Sadmin'lerin iş yerindeki kahvaltı menüsünü okuyunca gülerken öldüm hahaha

12. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Evet ya sadminim anlattığı beni de daha çok güldürdü.Koptum resmen.Off sabah sabahta o koku hiç çekilmez yaaaa:haha:bir dahakine kesinlikle börek aldırmazlar bu çocuğa:haha:

Alemsin hala ya:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alem

Alem

Minare ve bayrak direklerinin tepesindeki hilal,lale vb. şekildeki tepeciği görmek devlet başkanı ile tabir edilir. Bakırdan alem zulüm ve haksızlığa uğramaya, Altın veya gümüşten alem halkın başkanına hayırhah olmasına, Ağaçtan alem devlet başkanının ssöz ve fiillerinde sebatsız, gaddar ve yalancı olmasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Minare )Rüyasında bir cami alemi gören kimsenin büyük...
  2. Bana Dilimle Değil Halimle Vazgeçmeyi Nasip Eyle,Ya Rabbi!

Bana Dilimle Değil Halimle Vazgeçmeyi Nasip Eyle,Ya Rabbi!

Allah'ım Bana bir insanın elinden tutmadan önce, kalbinden tutmanın sırlarını öğret, Ya Rabbi! Allah’ım! Okuma, öğrenme, öğrendiklerimizi uygulama aşkımızı ,salgın ve saygın bir hastalığa dönüştür, Ya Rabbi! Allah’ım! Bizleri dünlerde kaybolmaktan muhafaza eyle, yarına kalabilenlerden eyle, Ya Rabbi! Allah’ım! Dinimizi dünyanın mehri yapmaktan, acıkınca da inançlarımızı yemekten...
  3. Canlilar Alemİ

Canlilar Alemİ

CANLILAR ALEMİ GİRİŞ Charles Darwin'in ortaya attığı evrim teorisi, 21. yüzyıla yaklaştığımız şu günlerde bilim dünyasındaki itibarını büyük bir hızla kaybetmiştir. 20. yüzyılın başlarında materyalist çevreler tarafından desteklenen ve kitlelere bilimsel bir gerçekmiş gibi telkin edilen bu teorinin geçersizliği artık kesin olarak anlaşıldı. Bunda en büyük etken, yüzyılımızda evrim teorisini...
  4. Sanal alem

Sanal alem

"Sanal alem yalan alem" özdeyişi nihayet bilimsel olarak da olarak doğrulandı. İnsanlar e-posta yazarken daha fazla yalan söylüyor. İşte sonuçlar. Patronunuzdan, mesai arkadaşınızdan veya diğer tanıdıklarınızdan aldığınız e-postalar ne derece güvenilir? Spam ve trojan için çeşitli güvenlik çözümleri bulunsa da, yalan için henüz üretilmiş bir çözüm yok. Rutgers ve...
  5. Emekli ikramiyelerinin tahville yada taksitler  halinde ödeneceği doğru mu ?

Emekli ikramiyelerinin tahville yada taksitler halinde ödeneceği doğru mu ?

Emekli ikramiyelerinin tahville yada taksitler halinde ödeneceği doğru mu ? Hayır, emekli ikramiyeleri 5434 sayılı Kanundaki usulle ödenmeye devam edilecektir.

Sayfayı Paylaş